פרנק שוויצרי נחלש עוד יותר מול הגרינבק – עכשיו זה הזמן לצבור עמדות ארוכות של דולר / ש”ח

שבוע מסחר קצר מאוד עם תנאי מסחר דקים יכול להגביל מאוד את התנודתיות בשוק בימים הקרובים. על אף שנזילות שוק דלילה יכולה להגדיל את זעזועי השוק הבלתי צפויים, ההשפעה הרגילה שלה היא רגיעה בשווקים. אלא אם כן נקבל זעזוע שוק כזה או תזרימי סוף שנה חזקים מאוד, ייתכן שלא נראה תנועת שוק רבה במהלך כל ימות השבוע..

 

אם אתה אוהב מסחר תוך יום, תנאי מסחר שקטים כאלה עשויים להכביד על התוצאות שלך. אני עדיין זוכר כמה דצמבר הראשון היה מתסכל מכך שסחרתי במט”ח. אז השוק היה איטי מאוד, במיוחד בשבוע המסחר האחרון של השנה.

 

יום שני נסגר למסחר במט”ח קמעונאי. מרכזים פיננסיים גדולים רבים עדיין יהיו סגורים ביום שלישי. ימי רביעי וחמישי הם ימי מסחר רגילים. ביום שישי בריטניה וגרמניה ייסגרו מוקדם, מה שאומר שיש לנו רק שני ימי מסחר מלאים השבוע.

 

אז איך נוכל להשתמש בשבוע באופן יעיל שיכול להניב תנועת שוק מוגבלת? ובכן, אני מניח שנסיעה לאיזה אי טרופי יכולה להיות נהדרת, או אחרת חופשת סקי בהרי האלפים &# 128578; אבל רגע, אולי נוכל לנצל את הזמן השקט הזה כדי להיכנס לכמה עסקאות ארוכות טווח. אתה מבין, גישה לטווח הארוך אינה מושפעת במידה רבה מתנודות המחירים לטווח הקצר או מפעולות המחירים הטווח. עם זאת, גישה ארוכת טווח עשויה לנצל את תנאי השוק השבוע כדי לחטוף כניסות במחירים נהדרים לפני שנת 2017 תחזיר את נזילות השוק המלאה..

 

מציאה לציד הדולר דולר ארה”ב

 

אני מאוד אוהב את ההתקנה ב- USD / CHF. הנה תרשים יומי של הזוג:

 

תרשים יומי USD / CHF

שבעת ימי המסחר האחרונים לא הצליחו להעביר את שער החליפין מעבר לנר הכחול הגדול שממנו נמשך דגל השור. סוג זה אם פעולת מחיר פנימית יכולה להוות אזהרה בפנינו כי פריצה לצד העליון עשויה להימצא בקרוב. גורם חיובי נוסף לזוג זה הוא ששלב האיחוד הזה של הימים האחרונים, אכן מתקנה באופיו, והמוכרים אפילו לא הצליחו לדחוף את המחיר למטה ל- 20-EMA (ממוצע נע אקספוננציאלי של 20 יום). קראו לזה איך שאתם רוצים, אבל דפוס דגל השור הזה נראה מושך מאוד ומצביע על עלייה נוספת בשער החליפין.


 

אז איך נוכל להשתמש במערך כזה? ובכן, ישנן גישות רבות ושונות. הראשון יהיה כניסה לשוק במחיר הנוכחי (1.02665) עם הפסד הפסד של כ 200 פיפס ורווח של 200-300 פיפס. זה לא מציע סיכון מסיבי לתגמול, אך הוא מציג מערך הסתברות גבוה המנצל את כיוון המגמה הרווח. כמובן, אתה יכול לשנות את העצירה ולמקד מרחקים כך שיתאים לסגנון המסחר שלך, ואתה יכול אפילו לפצל את המיקום שלך לעמדות קטנות יותר שמנוהלות אחרת. הרעיון של האחרון הוא לאפשר לעמדה אחת לרכוב על המגמה זמן רב יותר למקרה שנקבל דחיפה גדולה מאוד. למיקום / ים האחרים יהיו יעדי רווח קטנים יותר בכדי לקבל לפחות רווחים חלקיים, למקרה שהמגמה תתהפך, וגם כל הרווחים שלך ייעלמו. כאשר המסחר / ים הראשונים פוגעים ביעד, ניתן להעביר את המסחר / ים שנותרו. אז ניתן לעקוב באופן ידני את הפסד העצירה של המיקום שנותר מתחת לשפל התנופה הרלוונטי עד שהסחר יגיע ליעד הרווח שלו או כאשר הפסד הנגרר נגרר.

 

אפשרות אחרת תהיה לחכות שהזוג יפרוץ מדגל השור שראית בתרשים למעלה, לפני כניסה למיקומים חדשים. סביר להניח שתרצה להשתמש בהפסד עצירה גדול יותר במקרה זה. יש לזה יתרון של מידה מסוימת של אישור לכיוון הנכון של תנופת השוק.

 

זרזים כלכליים

 

השבוע מציע מעט אירועי חדשות חשובים. יום שלישי מציע מספרי אמון צרכנים של ארה”ב בבנק בשעה 15:00 GMT. אני לא מצפה לתגובת שוק מסיבית לכך, אבל בואו נראה איך זה הולך.

 

באופן אישי, אהיה מחפש אחר המשך חוזק הדולר האמריקאי. אני אוהב להישאר עם הטרנד, שהוא החבר הכי טוב של הסוחר.

 

אני מקווה שאתה נהנה מהעונה החגיגית הזו עד כה. אני בהחלט כן, אם כי אני לא אוהב את כל חגי המסחר. אני מניח שהפסקה קצרה מהטבלאות לא תגרום נזק.

כל טוב, וכמו תמיד, בהצלחה במסחר שלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map