banner
banner

תחזיות לשווקי הקריפטו המאטים

כשמדובר בשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים והתנודתיות הטבועה בהם, מקובל להתמקד בתנודות המחירים השוטפות. לעתים קרובות, אלה יכולים לצלול באותה קלות שהם יכולים לעלות, מה שעשוי להיות דאגה עצומה עבור כל מי שרק מתחיל להיות פעיל בתחום זה, למשל, בתפקיד מישהו שנכנס להשקעה בביטקוין. עבור חלקם השינויים יכולים להיות יותר מדי לטיפול ולכן לא נדיר לראות אנשים יוצאים מהשווקים אחרי כמה שבועות מלחיצים בלבד של מעקב קבוע אחר מחירי הצפנה..

עם זאת, למומחים יש עצה לכל אלה שנקלעו למצב זה או למי שפשוט שוקל להביא את כספם לתחום השקעה זה. למרות ששווי השוק המשולב של כל המטבעות הקריפטוגרפיים עלה מעל 100 מיליארד דולר בשנת 2017, השווקים חייבים להיתפס ביחס לדרך ארוכת הטווח שלהם ולמסלול שלה..

במקום זאת, הם מסתכנים להיתפס יותר מדי ברגע זה ואלה יכולים להיות בעייתיים לשמצה עבור כל מי שמעוניין להרוויח לטווח ארוך במיזם זה. לא משנה אם הסנטימנט הופך לשורי או מתחלל בקלות רבה מדי, התוצאות זהות בעצם: אובדן רווח ודינמיקה מתוחה שמאוד לא נעימה לרוב המשקיעים..

כדי להימנע ממלכודת השקעה זו בקריפטו, הנה פירוט העתיד הפוטנציאלי של השווקים, במיוחד עכשיו כשההאטה הצפויה של הצמיחה הגיעה סוף סוף.

התמקדות בטכנולוגיה, לא במחירים

טכנולוגיית הבלוקצ’יין המספקת את האמצעים לשווקי הקריפטו להתקיימות היא מהפכנית ויש על כך קונצנזוס ענפי. היכולת של בלוקצ’יין לתכנן ולהפעיל מערכות ספרים מבוזרות פירושה שהשליטה במנגנונים הכספיים מובטחת לראשונה על ידי ישות לא אנושית, לצד מתן שקיפות רבה לאותו התהליך..

זה מדהים לא רק עבור מטבעות, דיגיטליים ומסורתיים, אלא גם עבור צורות רבות אחרות של יצירת רשומות המוניות. בעזרת בלוקצ’יין ניתן לשדרג ולייעל מערכות שקיימות כבר עשרות אם לא מאות שנים ולייעל אותן לרמה שאינה ניתנת להשגה בכל דרך אחרת. זו הסיבה שבגללה כל כך הרבה אנשים, חברות ואפילו בנקים מרכזיים לאומיים מאמצים את טכנולוגיית הבלוקצ’יין בתדירות ובקצב כזה.

יחד עם זאת, אלה שמשקיעים בשוק הקריפטו, לא משנה אם בחרו בביטקוין או באתריום כמטבעות הדיגיטליים הגדולים ביותר, צורה אחרת של התרחשויות או אפילו מיזמי ICO, שמים מעט מאוד דגש על אותה טכנולוגיה. כאן, הרעיון של הטכנולוגיה מתמצה ביסודו בשאלה היא הפלטפורמה בה הם משתמשים יציבים ומאובטחים מפני התקפות פוטנציאליות של צדדים שלישיים. אם אלה קיימים, בלוקצ’יין בעצם אינו רלוונטי בפוטנציאל וביכולתו.

עם זאת, יש בעיה גדולה בצורה זו של חשיבה והיא קשורה ישירות לאופן שבו אנשים מפסידים כסף בטווח הקצר. באופן מטפורי, זה כמו להתבונן בתופעה של רכב מנועי ולהאמין שהדבר החשוב ביותר בו הם הגלגלים מכיוון שהם מבצעים את הנסיעה בפועל ביחס לכביש..

גם כאן, החדשות הגדולות אינן הערך הנוכחי של הביטקוין אלא העובדה שצורה זו של אמצעים כספיים יכולה להתקיים בהצלחה בעולם. בעובדה זו טמון הערך הגלום של אותה תופעה והסיבה המרכזית שאנשים צריכים להשקיע בה. בעוד שהמחירים ישתנו ותנודות, ערך החדשנות העצום הזה ימשיך לעצב את העולם המודרני בעשרות השנים הבאות.

את’ריום מול ביטקוין

משקיעים רבים בשווקי הצפנה מקבלים את החשיבות של חשיבה ארוכת טווח ואת התפקיד המהותי שממלא הטכנולוגיה הזו, אך הם עדיין רוצים להבין מה צפוי לדומיין. כשמדובר בעתיד הקרוב, אחד הגורמים החשובים ביותר יהיה בוודאי רשת האת’רום.

הצמיחה של הערעור של מטבע הקריפטו של ETH ברורה מאוד גם בשנת 2017. עם שנתיים בלבד מאז שהופעלה לפעולה, לרשת היה משבר גדול והצליחו להוציא את עצמה ממנה, למרות שמשמעותה פיצול ברשת. . עכשיו, זה לאט לאט תופס את שווי השוק של הביטקוין, למרות שרק לפני חצי שנה זה היה קילומטרים מאחוריו.

זו לא אמירה מוגזמת לקרוא לזה המתמודד הפעיל לתפקיד העליון. ברגע שההאטה הנוכחית תעלה שוב, יש וודאות שהיא תמשוך הרבה כסף ל- ETH, במיוחד עכשיו כאשר סוגיית גודל הבלוקים תתחיל מחדש.

מכירה פוטנציאלית

מטבע הדברים, ישנם פחדים מבוססים לחלוטין באותה קהילת קריפטו ואחד מהם הוא הפוטנציאל לתקופת מכירה גדולה. כאן, דיון קנה המידה שהוזכר קודם לכן הוא אחד הגורמים המרכזיים שעל ליבם של המשקיעים. הסיכוי לזיוף הרשת מגביר את הרגישות ואיתו הסיכוי ללכת למהלך השלכה גדול.

עבור סוחרים ומומחים רבים, סביר להניח שהרגע הקריטי ביותר יתחיל בתחילת אוגוסט. בנקודה מסוימת זו, השוק כולו יכול היה לראות תקופה מאוד לא יציבה שעלולה לכלול הפסד גדול על פני הלוח, מה שבוודאי יניע את הבעיות הקיימות ברשתות הבודדות..

קשה לראות כיצד זה לא יוביל לסוחרים להיות מפחידים ומוכנים להשליך הרבה מהנכסים שלהם ובכך למזער את ההפסדים שלהם. ההשפעה של החלטה מסוג זה תזלזל בכל תחום הקריפטו ותביא לאחוזים גדולים ביותר אם לא כל המטבעות הדיגיטליים..

סיבות להיות מלאי תקווה

מטבע הדברים, מצב המטבעות הדיגיטליים רחוק מלהיות בעייתי, אפילו בטווח הקצר. עם שהלגיטימציה החוקית המלאה מתחילה סוף סוף להגיע למקומות כמו יפן וכשסין מבטלת את חסימת הבורסות שלה, העסק פורח בתחום הקריפטו.

בעוד שהקיץ בהחלט מביא חוסר יציבות מסוג כלשהו לביטקוין, שמשמש מיליונים לכל דבר ברשת הימורי BTC לניסויים בבלוקצ’יין, מגמת העלייה בקריפטו לא תיפסק. זו הסיבה שתפיסת התמונה ארוכת הטווח תהיה הלך הרוח הדומיננטי עבור כל אלה שהולכים להגיע לתחום זה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me