תקופה הקטר לפני מטבע המטבע של אתריום

בסוף האביב 2017, כל העיניים נשואו לעליית מחיר ה- ETH ולמצב הגדול של כל מערכת הבלוקצ’יין P2P שמאכיפה את רשת האת’רום. זו הסיבה שהמטבע הקריפטוגרפי החל השנה מתחת ל -10 $ ובשלב מסוים הגיע לשווי של כמעט 400 $, וצמח ביותר מ -2,000% בפרק זמן קצר יותר מחצי שנה..

אבל, עם תחילת הקיץ, טיפוס ה- ETH החל להאט והתייצב סביב 350 $ עם עליות ונפילות ספורדיות, אך אף אחד מהם לא באמת שינה את הערך הממוצע הזה. עם זאת, שינוי הערך אכן התרחש בסוף יוני כאשר מחיר ה- ETH החל לרדת עם מגמת ירידה מתמדת..

ואז, לפני פחות מ -24 שעות, החלה ההתרסקות הגדולה שהורידה את המטבע הקריפטוגרפי מתחת ל -200 דולר בפרק זמן קצר מאוד. כעת, בעקבות זאת, הסוחרים והמשקיעים נותרים נאבקים מה לעשות עם התנועה בשוק וכיצד להיערך לתקופה הקרובה, מה שזה עלול להיות כרוך.

טיפת יולי

הצניחה הורידה את המטבע הקריפטוגרפי מתחת ל 200 $, שהוא המקרה הראשון של חזרה לרמה זו מאז 30 במאי 2017. במהלך יום המסחר, הנקודה הנמוכה ביותר הושגה בסביבות 190 $, מה שמצביע על ירידה בערך של 17% ש התקיים בתקופה זו. לאחר מכן, המחיר המשיך לתקן את עצמו בשעות הקרובות, קופץ ל -210 דולר אך אז חזר אל מתחת ל -200 דולר. כל זה גורם לירידה של יותר מ -50% מאז השיא של כל הזמנים.

באותה נקודה, התרגשות רבה הקשורה לקריפטוגרפיה הייתה קשורה ישירות ל- ICOs שרק התחילו להציג את עצמם כהזדמנות עסקית. זה, יחד עם המיקוד התקשורתי המרכזי שסופק ל- ETH גרמו לו לעלות בצורה אגרסיבית יותר מכפי שהיה באמת בר קיימא לתקופה ארוכה יותר מכמה שבועות בלבד, כפי שחזו רבים..

כעת נראה כי תחזיותיהם הוכחו כנכונות שכן נראה שהתיקון עדיין נמשך. נכון לעכשיו, קשה להעריך היכן יתייצב המחיר, אך בטוח שהוא לא יקפוץ לאחור במהירות או בשום מקום קרוב לרמות שמהן החלה הירידה (התחום של 350 דולר). עם זאת, בעוד שירידת הערך היא בהחלט לא משהו שסוחרי היום שמחים עליו, הוא עדיין אינו מייצג נושא כולל שעשוי לאחוז ברשת אתטרום..

פוטנציאל יציב

עבור תומכי ה- ETH באופן כללי הירידה מצערת, אך אינה מעידה בשום צורה על בעיה גדולה יותר ברשת. במקום זאת, רובם מציינים כי הביטקוין, המשמש לאינטראקציות פיננסיות מקוונות רבות, כולל הימורים עם BTC, היא עדיין הרשת הנחותה בכל הנוגע לעיצוב ושימושיותה.

זה מאפשר לסוחרים רבים שבחרו להישאר אופטימיים לגבי עתיד הרשת וכדאיותה כהזדמנות השקעה. למרות שהמחיר יורד כרגע, רבים עדיין מעדיפים את ETH כתחום קריפטוגרפי יציב יותר, במיוחד בהשוואה לאלוף הראשי במשקל כבד כרגע – bitcoin.

נושא קנה המידה של ביטקוין

אחת הסיבות המרכזיות שבגללן לאת’רום יש כל כך הרבה מאלה שמהמרים עליו היא סוגיית השייט הקרובה של הביטקוין. כאשר שני מחנות BTC מנוגדים נפתרים שלא להירתע ולפנות את מקומם לפתרון מהצד השני, האפשרות לשבירת ביטקוין נותרה אלטרנטיבה אמיתית..

מטבע הדברים, אם זה אכן יתרחש בעוד כמה שבועות, חוסר היציבות הנוכחי של ה- ETH ייראה כמו סערה מקומית קטנה בהשוואה להוריקן בקטגוריה חמש. אין שום דרך כיצד אותה פיצול יכולה להשפיע על מחיר ה- BTC בכל צורה או צורה חיוביים, מלבד העובדה שמדובר בטריטוריה לא ידועה לחלוטין..

נכון לעכשיו, גם מי שמכיר היטב את ההתנהלות של הרשת ושל כל קהילת ה- BTC נמצא באפילה בכל הנוגע לנפילת המערכת המתפצלת לשני מטבעות דיגיטליים. בעוד שהדוגמה של את’ריום מראה כי ייתכן שזה יקרה ושני המטבעות הקריפטוגרפיים החדשים ימשיכו לתפקד, ההשפעה על השוק תהיה הרסנית..

באותו רגע, ללא כל ספק, המהפך כביכול יתרחש, כאשר ה- ETH ישתלט כמטבע הדיגיטלי הגדול ביותר מבחינת שווי השוק. אם זה היה קורה, ערך ה- ETH היה מזנק כמעט באופן מיידי.


הסיכוי המתהפך

בעוד שמשקיעים מסוימים עשויים להתנפל על כך שההתהפכות תתרחש על שאריות פיצול ה- BTC, הכסף החכם מושקע בצורה הטובה ביותר במערכת אקולוגית של מטבע דיגיטלי שהיא לרוב יציבה. הרקיע שחקים של ETH יימשך תקופה קצרה או ארוכה יותר, אך חוסר היציבות בטווח הארוך שנוצר מפיצול הרשת הגדולה ביותר יישאר בראשם של המשקיעים, כמו גם ציבור רחב.

ההיגיון שמאחורי הפחד החדש יהיה פשוט – אם המטבע הקריפטוגרפי הגדול ביותר, כזה שהצליח לשרוד מגוון של צערים במשך כמעט עשור, יתפצל על מחלוקת בקהילה בפועל, מדוע לא יכול להיות שקורה לאף אחד אחר? עם הרעיון הפשוט אך הנוקב הזה, שום כמות מומחים והסברים טכניים לא יכלו להכניע את הפחד הזה לחלוטין.

זה אולי נשמע קטסטרופלי, אך כל הרעיון של אמון במטבעות דיגיטליים ינוגע עד היסוד עם פיצול ה- BTC. מטבע הדברים, מושג המטבעות הדיגיטליים לא הולך לשום מקום, אך הצמיחה והאימוץ יכולים להתאפק על ידי שנים אם לא עשור עם האירוע הזה. לכן קשה לדמיין את ה- ETH שמתחזק בתקופה הארוכה לאחר שנעצרת הכספים הראשונית מרשתות ה- BTC החדשות נעצרת..

הריבאונד של ה- ETH

באופן אידיאלי, ריבאונד ה- ETH יתרחש במסגרת בהמשך השנה בו ה- BTC לא התפצל לשתי רשתות. ההתהפכות, אם היא מגיעה אפילו בזמן הקרוב, צריכה להתרחש על בסיס ה- ETH שנראה כחזק ולא כ- BTC שנראה חלש או כושל. כל אלטרנטיבה אחרת עשויה להעלות את מחיר האתר, אך בטווח הארוך זה לא יביא שום דבר טוב למערכת האקולוגית של קריפטו..

מָקוֹר: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map