אדווה – מטבע מטבע חדש שמציג פוטנציאל צמיחה חזק

עולם המטבעות הקריפטוגרפיים יכול להיתפס לעיתים קרובות בטעות כתחום שמאוכלס בו ביטקוין וקומץ מטבעות דיגיטליים אחרים, ובראשם סגנית אלופת שווי השוק הגדולה ביותר, האתר. הדבר תקף, עוד יותר, לגבי התקשורת המסורתית והאופן בו הם מציגים סיפורים שמקורם בתחום זה.

עם זאת, האמת היא שיש עשרות מטבעות דיגיטליים, שכולם מנסים בכל כוחם להרחיב את רשתות הבלוקצ’יין התומכות למספר הולך וגדל של משתמשים. בעוד שביטקוין משמש לרכישת שירותים וסחורות, קבלת הלוואות או אפילו ביקור קזינו מקוון והימור עם BTC, זה עדיין הישות הגדולה ביותר בתחום משחק מגוון מאוד.

מכיוון שכך, מטבעות קריפטוגרפיים אחרים נוטים לעיתים קרובות שלא להבחין בציבור הרחב או אפילו במדיה נישתית המוקדשת לאותו FinTech. אחד הסוגרים המחזיקים מאוד שמגדילים באטיות את הפוטנציאל שלו הוא אדווה. הודות לחדשות אחרונות יש סיכוי לטפס בפרק זמן קצר למקום השלישי החמקמק באזור המטבע הדיגיטלי.

זה לא חל רק על מחיר המטבע שלו, אלא גם על היציבות הכוללת והשימושיות של הגדרת הבלוקצ’יין הבסיסית שלו. להלן הסיבות לכך שאדווה עשויה להפוך בקרוב למטבע הרבה יותר רלוונטי בתחום FinTech.

הקונספט של אדווה

אדווה מייצג משהו שנקרא RTGS, שמייצג מערכת התיישבות ברוטו בזמן אמת. הדבר הופך את ripple לרשת העברות כספים והמרת מטבע שמנוהלת על ידי פרוטוקול ripple, המשתמשת ברשת מבוזרת המשמשת לכל סוג של אימות עסקאות..

Ripple הושק בשנת 2012 ומשימתו העיקרית הייתה ועודנה לספק אמצעי מאובטח לעסקאות פיננסיות גלובליות המתרחשות באופן מיידי ומעשי ללא כל עמלות. פרוטוקול האדווה והמטבעות שלו, הנקראים XRPs, יכולים לשמש להעברת ערך מכל סוג שהוא, החל ממטבעות פיאט, סחורות, מטבעות קריפטוגרפיים, אך גם דברים כמו דקות ניידות או מיילים הנוספים בתדירות גבוהה..

בעיקרו של דבר, בדומה למטבעות דיגיטליים אחרים, היא משתמשת במערכת אימות עסקאות בתוך רשת P2P משותפת, ואז מוחלת להחלפת ערך כלשהו במטבעות הניתנים להזזה בקלות. עם זאת, בניגוד לביטקוין למשל, שמתקשה להשיג הכרה במדינות שונות ברחבי העולם, נראה ש- XRP מצאה דרך סיבוב למקומות שיכולים לזרז את השימוש והאימוץ שלה.

חיבור עליבאבא

לאחרונה החלה שמועה להסתובב כי לעליבאבא, הענקית האסיאתית בתחום הקמעונאות המקוונת, בקרוב יהיה צומת מאמת אדוות. מיד, רבים חשדו כי זו נקודת הכניסה של הבלוקצ’יין לשוק הסיני.

ריפל עשתה כמיטב יכולתה לנסות להגיב לשמועות הללו, ומספקת תשובה חיובית ושלילית כאחד. נציגיה הכחישו כל קשר של עליבאבא אך אמרו כי הם מתכננים לפרוץ לשוק הסיני הגדול. מטבע הדברים זה לא ממש הפתיע אף אחד.

כל מיזם קריפטוגרפי מנסה באופן פעיל להגיע לשוק הסיני או להקים מערכת שתאפשר להם בסופו של דבר לעשות זאת. סין מסיבית בגודלה ומתפקדת באמצעות נוכחות דיגיטלית גבוהה וגם קישוריות מקוונת.

יחד עם זאת, זה הגיוני לחלוטין כי עליבאבא תשתוק לגבי הגדרת הצומת, בידיעה שהדבר יעלה את מחירם של אסימונים בודדים לפני שלאף אחד מהישויות היה מושג כיצד לגרום לאותו תהליך להתנדנד בדרכם. כמו כן, כפי שציינו משקיפים ואנליסטים רבים, סוג זה של שותפות יהיה לטובת כולם והנה הסיבות לכך.

דברים שצריך להשיג

Ripple, שקמה סטארט-אפ, גייסה כמעט 100 מיליון דולר במטרה לשבש את הבחירה הנוכחית לאותן עסקאות פיננסיות, סוויפט, עליבאבא היא יעד נהדר. ככל שהדחיפה של סין למסלולי הסחר העולמי גוברת, כך גדל הצורך שלה למצוא מקורות יציבים לתשלומים חוצי גבולות שאינם מוטלים על ידי בקרת הון, רגולציה ועלות גבוהה..


ברגע זה, המסחר האלקטרוני של סין הוא כמעט חמישית מסחר החוץ הכולל שלה וזה רק דורש יותר ויותר מסלולים מהירים וזולים דרכם יכול לזרום מטבע. אדווה תשתלב מאוד כשמדובר בדרישות אלה, אך מציאת מקום במערכת האקולוגית של בנקי התחום בסין תהיה קשה בהרבה.

לכן ברית עם אחת מענקיות האינטרנט במדינה תהיה דרך מהירה הכוללת הרבה פחות מכשולים פוטנציאליים וסוגיות רגולטוריות. יחד עם זאת, עליבאבא היא חברה שמטפחת שאיפות עולמיות ותיאבון כמעט שאינו יודע שובע לכל סוגי הצמיחה..

הדבר נכון לא רק לשימוש בבלוקצ’יין כאמצעי תשלום, אלא גם ליישם את השימושים האחרים שלו בתוך חברת הענק. כפי שמראים קטעי מידע רבים קודמים, החברה כבר עסוקה מאוד בניסיון להבין כיצד בלוקצ’יין יכול לעזור לה לפתח את עצמה עוד יותר..

בהקשר זה, תוכנית Ant Finance של החברה יכולה להיות השותפה האידיאלית לטווח קצר לאדווה, אם השמועות אכן נכונות. כקואליציה, המיזמים יוכלו לשלב את הפוטנציאל שלהם לפיתוח נוסף של אליפיי השולטת כיום בתחום התשלומים הניידים בסך 5.5 טריליון דולר במדינה..

צמיחת האדווה

אמנם כל זה מרתק מנקודת מבט כלכלית של צמיחה ופיתוח של מיזמים בודדים, אך רוב המשקיעים תוהים איזו השפעה תהיה לכך על מחיר ה- XRP. ברגע הנוכחי השמועות אכן הניבו עלייה של 40% במחיר האסימון, שניתן להסביר רק כרגע של השקעה רוח גבית..

אך מכיוון ש- XRP נסחר כרגע בסביבות 0.3 דולר, יש לו הרבה יותר מקום לצמיחת מחירים אם וכאשר יאושרו או יכחישו את החדשות עליבאבא. בשלב זה נראה שרבים פשוט מהמרים על אותה שמועה אך אין להם עובדות מוגדרות לאישוש השערת עבודה זו..

עם זאת, אם העסקה תתגלה, XRP תעבור דרך הגג. יחד עם זאת, אם לא, יש בבירור פוטנציאל רב באדווה ולכן הקריפטו שלה יכול להיות אכן הזדמנות השקעה נהדרת..

מָקוֹר: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map