מציאת אבטחת השקעות באמצעות הסתעפות במטבעות דיגיטליים

תהליך ההשקעה הוא תמיד פעולה מאזנת בין השגת רווחים לבין סיכון רב מדי. אם מאזני האיזון הזה יועילו כלפי אבטחה, המשקיע יישאר עם משהו דומה לחשבון בנק שמשתלם מעט מאוד לאורך זמן. אם המאזניים הולכים יותר לקראת לקיחת סיכונים, המשקיע עשוי למצוא עלייה בהכנסות, אך גם סיכוי עולה לאבד הרבה יותר.

תהליך זה ישן כמו התשתית הכלכלית שאפשרה למשקיעים להכניס כסף למפעלים שבסופו של דבר יוכל להחזיר להם איכשהו. בעולם העכשווי, לעומת זאת, יש לראשונה היסטוריה צורת ערך חדשה שניתן להשקיע בה – מטבעות דיגיטליים. עם זאת, כל מי שהתעשייה השיג משהו חדש ורווחי מאוד, אך יחד עם זאת, רמת חוסר הוודאות וחוסר הבנה רחב הרחיקו אנשים רבים אחרים שמעוניינים בכך..

אולם כעת נראה כי המצב הנוכחי של מנטליות זו משתנה כאשר יותר ויותר אנשים מוצאים משהו מקדש בצורה זו של השקעה. לא משנה אם אנשים מחפשים השקעות בביטקוין, אפשרויות אתר או משהו אחר, ברור שכסף נכנס לתחום המטבע הדיגיטלי, ולכן רבים תוהים מה העתיד של מגמת השקעה זו.

המקרה של מייקל נובוגרץ

מיכאל נובוגרץ הוא מנהל קרנות גידור שעבד כמנהל בקבוצת ההשקעות פורטרס. כעת, הונו שווה יותר ממיליארד ולאחרונה הוא עשה כמה אדוות בעולם הפיננסים כשהודיע ​​כי השקיע 10% מכלל השווי הנקי שלו במטבעות קריפטוגרפיים. הודעה זו הגיעה בזמן שדיבר בפורום בבית הספר לעסקים בהרווארד, שם דן גם בדעתו על המטבעות הדיגיטליים מבוססי הבלוקצ’יין..

נובוגרץ הצהיר כי ההשקעה שלו מכסה גם ביטקוין וגם אתר, והוסיף כי ההשקעה מייצגת, לפחות עד כה, מהטובים ביותר שעשה בחייו. בראיון ל- CNN הוא הסביר כיצד קנה אתר כאשר מחירו היה 1 דולר בלבד וכי הוא הגיע להחלטה לקנות לאחר שהתרשם ממייסד הדיגיטל הנוכחי, ויטליק בוטרין. הפגישה שלהם הייתה מזדמנת, במהלך ארוחת ערב, אך בוטרין עדיין הצליח לשכנע את נובוגרץ להכניס כסף למיזם החדש שלו..

כעת, מחיר האתר הוא מעל 40 דולר, כלומר השקעה פי 40 נעשתה על ידי נובוגרץ. יחד עם זאת, זו לא חריגה בחייו המקצועיים. בתקופתו בקבוצת ההשקעות פורטרס, הושקעה השקעה של 150 מיליון דולר לקרן גידור בשם Pantera Capital, שהיא חברת השקעות בלוקצ’יין..

זה קרה בזמן שנובוגרץ עמד בהגה בשנת 2014, זמן קצר בלבד לאחר ההתרסקות שנגרמה על ידי הר הכושל. Gox בשנת 2013. זה מראה שלגבר הייתה נכונות להסתכן במטבעות דיגיטליים וגם ראיית הנולד לראות את הבעיות הנוכחיות דאז.

כעת, נובוגרץ הראה בפומבי שהוא מאמין במושג המטבעות הדיגיטליים עד כדי כך שחלק גדול מעושרו, כלומר מעל 100 מיליון דולר, הוא בצורה של מטבע קריפטוגרפי כלשהו. בכל הנוגע לרווקים לקהילה הפיננסית, קשה לפספס את זה.

קנו מטבעות דיגיטליים?

נובוגרץ לא הציע למעשה לאף אחד ללכת לקנות מטבע דיגיטלי, אך המקרה האישי שלו הוא אמירה ברורה בנושא זה. יחד עם זאת, הוא אינו קול מבודד בכל הנוגע לקידום השקעות ובעלות במטבע דיגיטלי, במיוחד בכל הקשור לביטקוין. כנציג הגדול ביותר של קבוצה זו, הביטקוין מועסק באופן קבוע על ידי אזרחים רגילים ברחבי העולם לדברים כמו רכישות רגילות, ביקור בתי קזינו מקוונים, לקיחת הלוואות, ועוד הרבה יותר.

לכן אנשים עשירים רבים החלו לרכוש ביטקוין כבר בשנת 2015, כאשר התחזיות הקודרות לגבי מותו לא מומשו. מטבע הדברים, קשה לאמוד את היקף ההשקעות הללו משום שרבות אינן גלויות כמו נובוגרץ. ובכל זאת, הנתונים שפורסמו לציבור הראו כי המגמה הולכת וגוברת.

אחד הגידולים הגדולים בה היו פיחות היואן הסיני שלחצו חזק על המשקיעים המקומיים. בבהלה שהתחילה כאשר תהליך זה החל, רבים מצאו לפחות מפלט חלקי ב- BTC. הרבה מההשקעות הללו היו פשוט אמצעים להימנע מההגבלה הסינית על המרת מט”ח, אך רבים אחרים עדיין החזיקו אחז ב- BTC שלהם גם כאשר הסערה חלפה..

מחזור האכלה עצמית

עכשיו, שנתיים ואילך, אין מגמות המצביעות על כך שייתכן שזו הייתה החלטה שלילית עבור מישהו. אמנם ישנם בהחלט סיפורים בודדים על כמה אנשים מסוימים נתקלו בבעיות, אך ה- BTC הכללי נראה כאלטרנטיבה תקפה למשקיעים המחפשים גיוון בתיקים. מעניין לציין שזה גם אחד הדברים המרכזיים שרשת הביטקוין או כל מערכת מטבע דיגיטלית אחרת דורשת לצורך רכישת משתמשים.


בעוד שקבוצות רבות כבר מכירות את המטבעות הדיגיטליים ומעסיקות אותם באופן קבוע, למשל, ספורט אלקטרוני מקוון קהילות וכן הלאה, לרובם יש רק ידע רדוד באותו תחום. אבל זה יכול להשתנות באופן קיצוני אם אנשים כמו נובוגרץ יוצאים ומספקים נתונים על ההשקעות שלהם בביטקוין ובאתר..

זה נהדר עבור הקהילה לא בגלל שהיא פשוט מאמתת, אלא משום שהיא מספקת דוגמאות ברורות לאופן שבו אדם יכול להשקיע בתחום זה. מטבע הדברים זה פחות רלוונטי למשתמשי הקצה מכיוון שמוקד המסר הוא מי שיכול להשקיע סכומים גדולים ברשתות אלה, אך הם חיוניים לעתיד כל מטבע דיגיטלי..

ככל שכמות כספי הפיאט המועברים לתחום המטבע הדיגיטלי עולה, כך יגדלו ההזדמנויות להתפתחותו. יחד עם זאת, המשקיעים בהחלט יקבלו מקלט בטוח לחלק מהתיק שלהם שלא יתנדנד ויתנדנד בקלות יחד עם שאר הערכים המסחריים המסורתיים..

בתרחישים רבים, גיוון מסוג זה יכול להיות ההבדל בין אובדן קטסטרופלי לאלה הניתנים לניהול..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map