משקיעים מפורסמים והצעות מטבע ראשוניות

הבעיה להביא אנשים למטבע דיגיטלי היא משהו שכל רשת שפועלת כרגע צריכה להתמודד איתו. באופן דומה, לפני כמה שנים ביטקוין ניסה בכל כוחו לגרום לאנשים להיות מעורבים בפעולתם, תחילה ככורים, אך זמן קצר לאחר מכן כמשקיעים..

כיום, מטבעות קריפטוגרפיים ידועים בכל התחום הציבורי, אך מספר המשתמשים בפועל נותר קטן יחסית, למרות ששווי השוק של המערכת האקולוגית כולה התפוצץ בשנת 2017. עם זאת, הדבר קשור לעובדה שמשקיעים רבים מחזיקים מיליוני תיקים, שתופסים את רוב אותה שווי שוק. אנשים אלה מכסים קבוצה מעניינת של משקיעי הון סיכון, יזמים מתחום הטכנולוגיה ושחקנים פיננסיים מסורתיים, כמו מנהלי קרנות גידור שחשו סיכוי להחזר השקעה מהיר ומהותי..

כעת, כאשר יותר ויותר אנשים עם קריירה גבוהה במיוחד (ואף חיים) מתחילים להיכנס לזירת הקריפטו, שווי השוק הולך לעלות. עם זאת, מה המשמעות של הסיכוי לרשתות בודדות והאם תהיה לכך השפעה על השלב הצפוי הבא של השימוש במטבע הבלוקצ’יין.?

מארק קובני

עולם ההון וההשקעות היוקרתיות מכיר היטב את מארק קובאן. המשקיע ובעל העסק הצליח לצבור עושר מדהים ובמקביל הוא הפך לסלבריטאי בפני עצמו. לאחרונה הוא איפיין את זרם הכספים לתחום הקריפטוגרפי כבועה שיש בה פוטנציאל להתפוצץ בכל רגע, אך כעת נראה שהוא הולך להיות מעורב ב ICO (הצעת מטבע ראשונית).

מסיבה זו, קובאן מצטרף למשקיעים מסורתיים אחרים המאמינים ברעיון לתמוך בכונני גיוס ההון שלהם באמצעות מכירת אסימני ההצפנה שלהם. כדי להראות את מידת המחויבות שלו לרעיון, חברת Unikrn שלו הולכת להקים ICO משלה בעתיד המיידי. התהליך נועד להשלים את ההון שהחברה ייצרה באמצעות סבבי ההשקעה המסורתיים שלה.

מוקדם יותר, רבים מהמשקיעים הזהירים יותר סירבו להשתתף ישירות במכירות סמלים. כעת, קובאן בהחלט אינו ביניהם מכיוון שהוא אמר שהוא ישתתף בהנפקה בפועל.

סיפור יוניקרן

יוניקרן, שהוקמה בשנת 2014, היא פלטפורמה מבוססת סיאטל שמתמקדת בה הימור על eSports. תהליך זה הוא משהו שתפס את עיניהם של רבים במעגלים הפיננסיים, בהיותו אחד המקומות הטבעיים הנדירים להרחבת תחום ההימורים הרווחי תמיד. למעשה, הרחק מאור הזרקורים של הפרסום, תופעות הספורט האלקטרוני גוברות בהתמדה מאז סוף שנות ה -90..

כיום זהו תחום בשווי מיליארד דולר שיש לו סניפים צדדיים רבים, מסחורה ועד ניהול אירועים. מטבע הדברים, חברות כמו יוניקרן ניסו להתאמץ בשוק שבו אנשים כבר נמצאים באופן פעיל הימר באמצעות ביטקוין.

עד כה הצליח יוניקרן להשיג השקעה של 10 מיליון דולר עם משקיעים כמו אשטון קוצ’ר, 500 סטארטאפים ואליזבת מרדוק. הרעיון של הפלטפורמה הוא לאפשר למשתמשים שלה להמר על eSports באמצעות Unikoins, שהוא אסימון דיגיטלי שנוצר על ידי החברה, או להשתמש בכסף פיאט אם הם תושבי בריטניה או אוסטרליה. מאז העבירה החברה למעלה מ -250 מיליון יוניקו, אך כעת החברה מתכננת לעבור ממטבעות אלה לאסימון הצפנה בטוח יותר..

יוניקו-זהב

החברה מתכננת לעבור לאסימון המטבעות UnikoinGold, שיוענק בכמות גדולה שמונה מיליארד. כולם יעברו כיול על מנת לעמוד בתקן האתריום ERC-20. מחזור השיווק המלא של המטבעות צפוי להתחיל לכל המאוחר באוגוסט, והתשתית הדרושה למכירה אמורה לצאת לדרך בסוף אותו חודש..

ברור שגם לחברה וגם לקובאן עצמו יש ציפייה רבה מתהליך זה. זה יכול בקלות לספק לו זרם כספי עצום אם יש ICOs אחרים מהחודשים האחרונים.

אך יחד עם זאת, שאלת תקפותו של תהליך זה נותרת מעליו. מה המשמעות של אותו ICO אם התהליך אינו מצליח, היות שעדיין יש לטבוע את מטבעות UnikoinGold ולהכניסם למחזור? בנוסף, אם המכירה נכשלת, כמה היא זקוקה כדי לא להשפיע על התהליך? נכון לעכשיו, יש תחושה מוזרה שה- ICO ילך נהדר ולא משנה איך זה יסתיים בסוף.


בום ICO

מארק קובאן היה מאוד קולני לגבי הרעיון של בום מטבע דיגיטלי וקריסה פוטנציאלית, אך נראה כי פוטנציאל למצב דומה טמון ב- ICO שנזרקים כעת. יחד עם זאת, יש מימד פסיכולוגי ברור לצורת חשיבה זו שניתן להיתפס כאן.

שווקי המטבעות הדיגיטליים נשלטים על ידי ההיצע והביקוש, יחד עם הפרוטוקולים הקשים של הבלוקצ’יין המסדירים אותם. עם זאת, כללי ה- ICO נקבעים במידה מסוימת על ידי החברה המשיקה את מטבעותיהם. זה יאהב בבירור למשקיעים שרוצים להסתכן בכסף עד לרמה מסוימת, אך גם להשיג את השליטה הגבוהה ביותר האפשרית.

עם זאת, בועה היא בכל זאת בועה ותהליך זה יכול בקלות להיות זהה. אם מטבע עובר הצעה גרועה, התוצאות לא יהיו קטסטרופליות. אך אם לסדרה של ICO גורל זהה, פוטנציאל הבעיות רק עולה מדרגה ועושה זאת בצורה דרמטית.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map