ביטקוין שובר שיא חדש ומרעיד פחדים מזייפים

אפשר לומר שבטווח הקצר לפחות, הביטקוין לא קיבל מכה על ידי אירוע מזלגות לאחרונה שהביא ליצירת מזומנים בביטקוין. מספר ימים בלבד לאחר שהתרחש זה, המטבע הדיגיטלי הצליח לשבור את שיא המחירים שלו ולהשיג שווי של מעל 3,300 דולר לביטקוין יחיד..

ברגע זה, התנופה כלפי מעלה נמשכת ויש סיכוי שה- BTC יעבור את הסימן הזה ל -3,400 $ או אולי אפילו מעבר בשעות הקרובות. כאשר סוחרים משתמשים בהזדמנות כדי להשיג רווחים נוספים והתקשורת המרכזית מכסה את ההצלחה, ישנה שאלה מתמשכת בראשם של חברי קהילת הביטקוין – כיצד תיראה המערכת האקולוגית של הביטקוין בחודשים הקרובים, כעת כאשר יש במזומן של הביטקוין הוקמה.

אין תשובה קלה לשאלה רבת פנים זו, אך הנה כמה מהגורמים החשובים ביותר הקשורים לדילמה. כמו כן, הנה האשכולות המחברים בין גורמים אלה לבין הדרכים הפוטנציאליות בהן הם יכולים לתקשר זה עם זה בעתיד הקרוב.

ביטחון בשוק

הביטחון שהיה לסוחרים ולמשקיעים ב- BTC לא נעלם לאחר שבוצע המזלג – עליית המחיר והיעדר ירידה דרמטית במהלך המזלגות בפועל הם עדות לאותו רעיון. לפני המזלגות היה קל לחזות לפחות חוסר יציבות זמני ברגע שהאירוע הזה שטרם נראה בעבר בבלוקצ’יין הביטקוין..

יחד עם זאת, אנליסטים רבים הזהירו מפני הפוטנציאל לחוסר יציבות הרבה יותר רחב או אפילו לקריסה מלאה של מחיר ה- BTC. אותה התרסקות תובנה על ידי משקיעים המוציאים את כספם מטעמי בטיחות ובכך מורידים את הערך באופן מכירה קלאסי..

אבל ברגע שהמזלגות החלו להתקיים והולדת מזומני ​​הביטקוין נמשכה, מחיר ה- BTC נותר יציב ורמה, ואף היה עד לפרץ קצר בערכו. כל זה אומר שהמחיר ואמון השוק ב- BTC לא הולכים לשום מקום בהשקה של מזומן ביטקוין.

שווי שוק BTC

מלבד המחיר, הערך הכולל של שווי שוק BTC הוא גם גורם המצוטט באופן קבוע ליציבות וחוזק הרשת. עם תחילת שנת 2017, זה הפך להיות חשוב ביותר מכיוון שרבים הבינו כי שווי השוק הכולל לא רק של ביטקוין, אלא גם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. אתר הוא אחת הדוגמאות הטובות ביותר למטבע דיגיטלי שעלה בצורה מרהיבה לצד הביטקוין ואשר יכולתו בשלב מסוים להשתלט על עמדת המנהיגות בנושא זה..

כעת, העלייה האחרונה של מחיר ה- BTC הגבירה גם את שווי השוק שעבר את רף 50 מיליארד הדולר. זו הייתה הפעם הראשונה אי פעם ששווי השוק הגיע לרמה זו. כעת הוא עומד על למעלה מ -52 מיליארד דולר, ומחקה את הצמיחה במחיר.

אין שום סיבה לא להאמין שהוא יכול לפעול באותו אופן כמו המחיר בטווח הקצר. אם אחד מאלה עולה, יש וודאות שגם השני ילך בעקבותיו.

נוכחות ביטקוין במזומן

על פי כלי התקשורת המרכזיים, אחת הסיבות העיקריות לכך שערך BTC ושווי השוק עולים ניתן למצוא בעובדה הפשוטה שהיא לא קרסה לאחר שה- BCC נוצר. עם זאת, אותה הצהרה מדגישה את העובדה שלרוב מחוץ לתחום המטבע הדיגיטלי יש ידע מוגבל עליו ועל נהליו.

BCC ו- BTC לא נמצאים במסלול מלחמה ואין שום סיבה להניח כאן משחק סכום אפס. דרך פשוטה יותר לתפוס את BCC הייתה לצייר אותה כעוד מטבע דיגיטלי שמקבל את השקתו. אחרי הכל, למיעוט הקטן של הכורים שלקחו על עצמם את הקוד החדש מעולם לא היה שום סיכוי (או כוונה) להפריע לקוד ה- BTC הבסיסי ולאופן בו הוא מתנהל לאחר השינוי של SegWit2x..

אין יריבות או תחרות בין שני המטבעות הדיגיטליים, מלבד זה שמדומיינים על ידי מי שמודע בצורה גרועה על הנושא. זו הסיבה של- BCC אין כל כוח לשבש את ה- BTC וגם האנשים שתומכים בה לא רוצים דבר כזה, בלי קשר לאופן שבו הוויכוח הפלגי התלהט בשנים האחרונות..


סיפור את’ריום

כשמדובר בעתיד מחיר ה- BTC, רשת אתריום יכולה לעבוד כדוגמה טובה. הרשת, מלבד היותה מטבע דיגיטלי בפני עצמה, היא גם ספקית של תכונות חוזה חכמות שאחרים יכולים להשתמש בהן למגוון מטרות. בדרך זו היא מציעה אפשרות ייחודית בשוק המטבעות הדיגיטליים – מלבד השימוש בה ביטקוין להימורים ברשת ודברים רבים אחרים, ניתן להטמיע אותו כחלק ממערכות חדשות של שמירת רשומות ומעקב אחר רשומות.

ברגע השקתו נמדד מחיר אסימוני ETH בודדים בדולר בודד והמצב נותר זהה לטווח של חודשים. אבל אז, עם ההתרחבות הגדולה של מחיר ה- BTC, גם ה- ETH החל לטפס. כעת, זו הרשת השנייה הפופולארית ביותר וצמיחתה העתידית ודאית.

כאשר שניהם צומחים תוך שימוש בדינמיקה משלהם (ETH צנח בכמעט 40% לפני מספר שבועות בעוד ש- BTC המשיך להתקדם) אין הפרעה בין השניים או לא תחושה של פיצול שווי שוק זה שיכול לעבור לרשת זו או אחרת. אם הם יצליחו, שתי הרשתות יגדלו ואם אחת או שתיהן נכשלות, שווי השוק שלהן יקרטע וייפול.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map