banner
banner

מדריך למתחילים לסדרת הפוקר העולמית

סדרת הפוקר העולמית השנה מתחילה רשמית מחר, וקהילת הפוקר מתכוננת חודש מלא אקשן פוקר.

זו תהיה שנה גדולה מאז שהמארגנים חרגו והרכיבו מעל 69 אירועים לכל הסדרה. כל הסדרה השנה היא חגיגה של המשחק, ולשחקנים שרוצים להשתתף תהיה הזדמנות לשחק את גרסאות הפוקר האהובות עליהם.

סדרת הפוקר העולמית, שהחלה את דרכה בשנת 1970, נועדה לפופולריות של המשחק. מה שהיה בעבר אירוע מוזמן בלבד, סדרת העולם הפכה מסדרה פשוטה של ​​משחקי מזומנים למערך מסחרר של טורנירי לווין ואירועי כסף גדול..

זה עדיין שומר על המיסטיקה שלה. את תנופת הפוקר המקוונת של שנות האלפיים ניתן להניח ישירות לרגלי זכייתו של כריס מונימייקר בסדרת הפוקר העולמית ב -2003. בניגוד לטורנירים ספורטיביים אחרים, הפרס על הזכייה בכל אחד מהאירועים בסדרת הפוקר העולמית אינו גביע אלא צמיד זהב. בעלות והצגת צמיד זוכה בגאווה מהווה נקודת גאווה לזוכים בעבר והכרה בכישוריהם.

עולם הסדרה פוקר 101

עבור חובב פוקר, הצטרפות היא חלום שהתגשם. עם זאת, זה יכול להיות תרגיל מפרך. למי שרוצה להירשם אליו, יש א כמה עובדות שהם צריכים לדעת.

אירועי WSOP

קודם כל, השחקנים יכולים להיות בררניים לגבי המשחקים שהם מצטרפים אליהם. ל- 69 האירועים יש וריאציות שונות שאמורות לתת לכל אחד מגוון רחב של אפשרויות. חלק מהמשחקים מנוהלים באמצעות הכללים של טקסס הולדם, אך ישנם טורנירים אחרים המשתמשים בכללים אחרים כמו אומהה, לובבול וסטוד. יש אפילו טורנירים. למתחילים אין צורך לדאוג להשביתם אם לא משתמשים בכללים המועדפים עליהם.

שנית, המטרה העיקרית של השחקנים עבור כל טורניר היא להיות האחרון שעומד. המשמעות היא ששחקנים צריכים להקפיד על כספם. עדיף שלשחקן תהיה כספית גדולה, אך ניהול זהיר ומשחק מיומן יכולים להפוך כספת קטנה לגדולה..

לבסוף, שחקן המכוון להיות חלק מהאירוע המרכזי יכול לעשות זאת בדרך הקשה על ידי השתתפות בטורנירי הלוויין השונים. זה לא הכרחי. כל מה ששחקן צריך לעשות כדי להצטרף לאירוע המרכזי הוא שיהיה לו 10,000 דולר ולקנות כסף. אם לשחקן פוטנציאלי אין כסף, הוא יצטרך להצטרף לטורניר לוויני, שיש לו פחות רוכש.

אירועי פוקר רבים להצטרף אליהם

האירוע המרכזי הוא בדרך כלל סביב תחילת יולי, לאחר חודש משחק מפרך. לאירוע עצמו, השחקנים ישתמשו בקנייה שלהם כדי להשיג צ’יפס לשחק. שחקנים לא יכולים להחליף את הצ’יפים האלה במזומן, אך הם מציינים אם שחקן עדיין נמצא בטורניר או לא. אם נגמר להם הצ’יפס, הם חוסלים.

הרכישה מתווספת לאחר מכן למאגר הפרסים שיוענק לגמרים הראשונים. רק 10 האחוזים יקבלו תשלום. בהתחשב בכך שכמות השחקנים הרגילה באירוע המרכזי עולה על אלף שחקנים, רק כמאה מהם יקבלו כסף כלשהו.

לאחר תחילת האירוע המרכזי, השחקנים יקובצו בטבלאות. עם חיסול השחקנים אנשים יועברו משולחן לשולחן כדי לשמור על איזון. המשחק הרגיל יימשך עד שנותר רק שולחן יחיד בן תשע. זה לא הגמר האמיתי.

טיפה אחת

תשעת השחקנים האחרונים יכללו את הטבלה האחרונה של האירוע המרכזי. בשנת 2008, ESPN רצתה לבנות קצת באז לטורניר, והדבר הביא לעיכוב טבלת הגמר לאוקטובר.

סדרת הפוקר העולמית היא אירוע שכל שחקן לא צריך לפספס. שחקנים יכולים להיזהר בקלות מהקולוסוס בין התאריכים 2 עד 4 ביוני או למצוא את גורלם באליפות הגיל השלישי וערמת המפלצות ב -17 ביוני וב -24 ביוני, בהתאמה. האירוע המרכזי, עם זאת, לא אמור להגיע עד ה -9 ביולי, ואחריו יעלה ה- Drop ב- 12 עד 14 ביולי.

פוקר ביטקוין ו- WSOP

אמנם, לא כולם יכולים להיות באירועים שעומדים בתור השנה, חובבי הפוקר עדיין יכולים לחוות את פוקר האקשן כאשר הם משחקים פוקר ביטקוין ברשת. יתרה מכך, הם יכולים להיזהר מהשונים פרומואים לסדרה העולמית של פוקר שנותנים תשלומים מעולים ואפילו הזדמנות לחגוג את האירוע המרכזי ביולי.

בשנה שעברה, מספר אתרי פוקר ביטקוין השיקו את הבונוסים והמבצעים שלהם בהשראת WSOP, כאשר אמריקה Cardroom הוציאה את עולם סדרת הקופות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me