banner
banner

ההימור הגרוע ביותר של ביטקוין בכל הזמנים

זה הזמן לספור את ההימורים הגדולים ביותר במחירי הביטקוין בכל הזמנים. אנו קוראים להם הימורים ולא תחזיות, כי בואו נהיה כנים, כל חובבי ביטקוין שקוראים את כותרות החיזוי האחרונות כנראה מכניסים כסף לשוק ההימורים שהוא יעלה או ירד ויהיה מאמץ רווחי עבורם. זה לא רעיון בלעדי לביטקוין. שאל כל משקיע שהכסף שאבד לו בשוק כלשהו והם יתפתו לומר לך שההשקעה יכולה להיות גם הימורים.

בואו ונצלול עמוק יותר לתחזיות הללו שהשתבשו?

המחיר הגדול ביותר של ביטקוין נכשל מכל

המקום הראשון צריך להגיע למייסד תוכנת האנטי-וירוס של מקאפי עצמו, ג’ון מקאפי. חזרה ביולי 2017 רגע לפני שבועת המחירים הגדולה ביותר בביטקוין בהיסטוריה של הטכנולוגיה ראתה את המחיר מרקיע שחקים, מקאפי צייץ בצורה מושמצת שאם המחיר לא היה מגיע ל -500,000 דולר בסוף 2020, הוא יאכל את עצמו … נספח נגיד? במקור הוא ניבא את התחזית הזו כאשר מחיר הביטקוין היה נמוך מ -5,000 דולר. למרות שהמחיר הנוכחי עומד על למעלה מ -7000 דולר ארה”ב, רוב הסיכויים שמקאפי עדיף להתכונן לארוחה טעימה. העובדה שהוא אמר שזה טיפשי. העובדה שהוא הכפיל את הצעתו באומרו שיעשה זאת בטלוויזיה הלאומית פשוט מטורפת.

מייסד Fundstrat מנבא 25,000 $

תומאס לי הוא המייסד של Fundstrat, חברת השקעות עם נכסים בניהול של 5.1 טריליון דולר. פעם הוא ניבא מחיר ביטקוין של 25,000 דולר עד סוף 2018. במקום שהסנטימנט בשוק השורי ישתלט וישלח את המחיר לירח, הדובים ניצחו והמחיר ירד ל -3,700 דולר בארה”ב בעוד שחובבי הביטקוין בהחלט שמחים שליי עדיין שורי על הטכנולוגיה, אפשר לומר שהייצור שלו היה רחוק. תודה לאל שהוא לא הימר על שום מבצעי קריפטו באמצעות חוברת ספורט.

הביטקוין ילך לאפס

ג’ו דייוויס הוא הכלכלן הראשי של ואנגארד, אחת מחברות ההשקעות הידועות בעולם. זו חברה שמנהלת רבות מקרנות המדד המובילות בכל תחום ההשקעות. פעם אמר כי לעקרונות הבסיסיים של ביטקוין ערך אפס בסיסי וכי הבנקים המרכזיים יהיו האיום הגדול ביותר על הביטקוין. המחיר של ביטקוין אמנם צנח במהלך החודשים האחרונים, אך עדיין שווה פעמיים ממה שהיה כשדייוויס עשה את ההימור הנורא שלו.

הימור רע ממוגול הימורים

מהמרים אשר פוקדים את BitcoinGG כנראה מודעים לכך שאתר ההימורים Bodog (יוצר המותג Bovada הפופולרי) מקבל ביטקוין. מה שהם אולי לא יודעים הוא שבעליו של בודוג, המיליארדר קלווין אייר, למעשה לא מאמין בפרויקט. כמו שאר האנשים ברשימה זו שחושבים שביטקוין יום אחד יהיה שווה $ 0, גם אייר מאמינה שלביטקוין אין ערך יסודי.

הוא אמנם בהחלט איש עסקים חכם כמו כל מיליארדר, אבל את התחזית של אייר צריך לקחת עם גרגר מלח. לא בגלל שהוא לא יודע כלום על ביטקוין. הוא בעצם יודע הרבה. במקרה הוא הבעלים של האתר coingeek.com. אבל הסיבה שהתחזית שלו הרימה גבות היא בגלל שהוא תומך גדול בפרויקט Bitcoin SV. ה- SV מייצג את החזון של סאטושי. אייר ורבים אחרים מאמינים כי ביטקוין SV ומבנה הקידוד שלו תואמים יותר את כוונותיו המקוריות של מייסד האלמוני של ביטקוין, סאטושי נקאמוטו..

אייר כל כך גדול בפרויקט שהוא מקדם אותו באופן פעיל באתר התאגידי שלו והוא הצטרף לקבוצה שמנסה לרשום פטנט על הפרויקט כעל שלהם..

250,000 $ או 10 ביטקוין

Tone Vays הוא משפיע על המדיה החברתית של ביטקוין ומנהל השקעות לשעבר ב- Bear Sterns. בחודש מרץ הוא הניח הימור על השולחן עבור כל מי שיבטיח שמחיר הביטקוין יירד מתחת ל -2,000 דולר עד שנת 2024. הוא מוכן לתת לאדם הראשון שייקח את הצד השני של ההימור הזה 250 אלף דולר אם הוא טועה. אבל אם הוא צודק הוא רוצה 10 ביטקוין. בהתחשב בקיצוץ ההיצע של הביטקוין במחצית בשנת 2020 ומחציתו בשנת 2024, הכרטיסים נערמים בבירור מול Vays.

הנה, כמה מהימורי החיזוי הגרועים ביותר בביטקוין שהתרחשו בשנה וחצי האחרונות. אל תהיה קשה מדי עם הבחורים האלה, הם לא היחידים שמניבים תחזיות מטופשות. אפילו המשקיע הגדול בכל הזמנים לא מאמין בביטקוין.

וורן באפט אומר כבר שנים שלביטקוין אין ערך יסודי. יתכן שהוא צודק ורק הזמן יגיד איזה צד ינצח בטווח הארוך, אך גם באפט וגם האנשים האחרים ברשימה זו לא יחיו מספיק כדי לגלות. בביטקוין תמיד יהיו אנשים שמשקיעים בו. קשה לדמיין שאי פעם יהיה חסר ערך לחלוטין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me