מדוע ביטקוין מזומן נמצא בעלייה

מאז שמצא מחיר נמוך יותר בדצמבר, Bitcoin Cash עולה מעל 110%. רק כמה שבועות אחרי שזאת המחיר התחתון, Bitcoin Jesus עצמו, רוג’ר ור, ערך ראיון עם Forbes.com. בראיון הוא צופה שבסופו של דבר ביטקוין קאש יעקוף את הביטקוין מבחינת שווי שוק. בואו נחקור קצת יותר על ביטקוין מזומנים, מדוע הוא עולה לראש והאתגרים שעומדים בפני הפרויקט להתקדם.

ביטקוין מזומן בטופ 5

בזמן כתיבת שורות אלה, שווי השוק של ביטקוין קאש יושב על כמעט 6.8 מיליארד דולר. זוהי כעת המטבע הרביעי בר-קיימא בעולם. עם למעלה מ- 18.2 מיליון מטבעות BCH במחזור כרגע, זה מעמיד את הערך של כל מטבע על כמעט $ 400 דולר. לאחרונה, ביטקוין מזומנים התהפך עם ביטקוין SV. שני הפרויקטים מייצגים מזלג (המכונה גם וריאציה) של הקוד של הביטקוין המקורי. תומכי הפרויקט האחרון טוענים כי BSV פועלת ברמה שקרובה יותר למשימה ולחזון המקורי של יוצר הביטקוין, סאטושי נקאמוטו..

כפי שצוין בעבר ב- BTCGG, קלווין אייר, מייסד אתר ההימורים Bodog.com, הוא מעריץ גדול של Bitcoin SV כ- Bitcoin האמיתי שצריך לשלוט בעולם. עם זאת, רוג’ר ור (מנכ”ל Bitcoin.com) אומר כי ביטקוין מזומנים הולך למלוך מעל כולם.

הסיבה שרוג’ר ור מאמין ב- BCH

כשנשאל בראיון פורבס האחרון שלו כיצד ביטקוין קאש משרת את העולם, אומר ור ביטקוין מזומן מאפשר לאנשים לשלוח ולקבל כסף בכל סכום שהוא, בכל מקום וכמעט בחינם. אין צורך בשליטה ממשלתית או באישור. הוא נהג לומר את אותו הדבר על הביטקוין כאחד המאמצים המוקדמים ביותר של הפרויקט, אך הוא מאמין שביטקוין אינו עוד מלך.

עמדתו של ור מבוססת בחלקה על העובדה שהוא מושקע כלכלית רבה בביטקוין קאש. כמובן שהוא רוצה שהפרויקט יצליח. בסופו של יום הוא הון סיכון שרוצה להמשיך להרוויח כסף. אבל יש סיבה נוספת שוור מאמין בביטקוין מזומנים על פני ביטקוין וכל שאר האלטקוינים. זה שבלוקצ’יין BCH יכול להקל על עסקאות זולות יותר בהיקף גבוה יותר מרשת הביטקוין. ור מאמין שבסופו של דבר יותר ויותר אנשים יגיעו ל- BCH ויבינו עובדה זו.

סיבות אחרות מזומנים לביטקוין פורחים

ישנן שלוש התפתחויות גדולות אחרות בעולם הביטקוין מזומנים המשפיעות על עליית מחירו הנוכחית. האחת היא עסקה מרכזית להתקין מראש את ארנק Bitcoin Cash של Bitcoin.com בכל הטלפונים של HTC. ההתפתחות הגדולה השנייה היא העובדה שביטקוין מזומן הוא הרשת היחידה שמסוגלת לשלם דיבידנדים להשקעה למשקיעים בבלוקצ’יין באופן אנונימי. רשת הביטקוין המקורית לא יכולה לעשות זאת. התפתחות זו גדולה לטווח הארוך מכיוון שהיא מברכת על השקעה מוסדית.

בעוד ששני הגילויים הללו חיוביים, יש למעשה התפתחות פוטנציאלית שלילית שעשויה למעשה להעלות את מחיר מטבעות Bitcoin Cash בטווח הקצר..

מס הכרייה במזומן ביטקוין

קבוצה של מפתחים מכובדים מעלה את הרעיון לגבות מס בשיעור של 6% על רווחי כריית הביטקוין במזומן כדרך לייצר הכנסה בסיסית למפתחים. הבעיה בכך, כפי שמציינים Ver ומתנגדים אחרים, היא שאין בנמצא מבנה רשמי או מערכת מדיניות לאופן שבו יש לאסוף או לחלק את הכספים הללו. המסמך המקורי המפרט את המס המוצע ממליץ להשתמש בפילוסופיה סינית מהעתיקה, המכונה תיאוריית הדיון שאינה מובילה במקור על ידי מפלגה קומוניסטית ידועה דנג שיאו פינג. ה הפילוסופיה גורסת שככל שאנשים מבלים יותר ויכוחים, ככל שיש להם פחות זמן לעשות דברים. כל הרעיון הוא לדחוף את הדברים ולא להציע שום אפשרות לדיון.

טרוריסטים רבים של קריפטו מתנגדים לפילוסופיה באומרם כי גישה קומוניסטית פוגמת בכל העניין של הצבת מטבעות על הבלוקצ’יין. לתת לאנשים חופש.

אז מדוע שמחלוקת כזו תדחוף את מחיר הביטקוין במזומן גבוה יותר? מכיוון שההצבעה בנושא תתקיים באמצע מאי, וקבוצות שלא אוהבות את הרעיון של מס כרייה ברשת ביטקוין קאש מאיימות ליצור מזלג נוסף של קוד הביטקוין. אם קורה מזלג, מחזיקים ב- BCH יוכלו להחזיק את המטבעות שלהם ולדרוש את המטבעות של כל פרויקט שהוצא לאחרונה. בקיצור, המשקיעים ינצחו פעמיים.

האם ביטקוין קאש אכן יעלה על ביטקוין בערכו מתישהו? רק הזמן יגיד. אך משקיעים רבים מהמרים על רוג’ר ור ואנשי מפלגת BCH אחרים ידחפו זאת לצמרת.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map