banner
banner

מה יותר תנודתי: ביטקוין או אסטרטגיית ההימורים שלך?

יש הימורים, ואז יש הימורים קשים. חסידים נאמנים של מדריך ההימורים בביטקוין, אנו מכניסים אתכם. אם אתה עוסק בביטקוין ואתה עוסק בהימורים, יש סיכוי שאתה נוטה לסיכון שהוא חי וקיים מאוד. אחרי הכל, אתה מסתכן במשחקי שולחן ובהימורי ספורט, ואתה מסתכן גם בביטקוין ובמטבעות דיגיטליים אחרים. מחיר המטבעות הקריפטוגרפיים יכול להתנודד בין 30 ל -40% ביום לשם שמים, לא משנה שבוע או חודש.

מה לדעתך הוא יותר תנודתי, ההשקעות שלך בקריפטו או באסטרטגיית ההימורים שלך?

רוב הסיכויים הם כדי לענות על השאלה הזו אתה צריך לעסוק בהרהורים אישיים ולהיות כנה עם עצמך לגבי האופן שבו אתה מציב את ההימורים שלך וכיצד אתה מחליט באילו מטבעות קריפטוגרפיים להשקיע. בפוסט זה יעבור על כמה דברים שאתה צריך לחשוב. במונחים של קביעת איזו תנודתיות אתה יכול להתמודד והאם מה שאתה עושה כרגע מטלטל את הסירה קצת יותר מדי במחלקה ההיא.

מה הופך אסטרטגיית השקעה נאותה?

עבור משקיע מתחיל, לא משנה אם מכשיר ההשקעה הוא מניה, אג”ח, קרן נאמנות או ביטקוין, ממוצע עלויות הדולר עובד טוב. אתה מתחייב להשקיע סכום מוגדר כל שבוע או כל חודש, ואפילו כל שנה, ואתה מקפיד על סכום זה לא משנה מה השוק עושה בכל רגע נתון..

מצד שני, משקיעים מתקדמים יותר עשויים להשקיע את זמנם בניסיון להבין האם השוק יעלה ויורד בשעות הקרובות וינסו לנצל את התנודתיות. זה סחר יומי. רק האחוזון העליון של סוחרי היום מרוויח כסף רציני. רוב האנשים נכשלים באסטרטגיה.

בסופו של יום, מה שעושה אסטרטגיית השקעה שקולה מסתכם בהעדפה אישית. אדם ממוצע ללא קשר לכמה שהם יודעים על מטבע קריפטוגרפי או כל סוג אחר של נכסים שהכי כדאי לו להשקיע בתיק מגוון שנוגע במגוון סוגים ומכניס את העושר שלך לענפים שונים וסוגים שונים של השקעות.

מה הופך אסטרטגיית הימורים טובה?

אסטרטגיית הימורים טובה מאפשרת לך להגדיל את כספי הבנק שלך בקצב רצוי מבלי שתצטרך להסתכן בשבירה מוחלטת. חלק מההימנעות מללכת שבר את היכולת שלו לשחק את הסיכויים ממש טוב בשולחנות, או להבין את ההימורים בספורט מספיק כדי לבחור זוכים בעקביות. אם אינך יכול לעשות זאת, שום אסטרטגיית ניהול כספיות לא תציל אותך.

רוב המהמרים הספורטיביים הנבונים ימרו לא יותר מ -5% מהכספים שלהם על משחק אחד, וההצגות של 5% אלו לעיתים רחוקות מתרחשות, מכיוון שהמהמרים הטובים ביותר יודעים שעליכם להמר על סוג כזה של הימור אם מידת הוודאות שלכם התוצאה הנתונה גבוהה מאוד. הדרך האידיאלית ביותר להמר היא כנראה להמר על 1 עד 2% מההחזקות שלך בכל זמן נתון.

אסטרטגיה נוספת היא להמר על הכספים שלך על בסיס יחידות. היחידה היא פשוט מידה שווה של הימור שנוח לך להעביר על אירועים שוב ושוב. אם אתה מרגיש בנוח רק להמר על ביטקוין בשווי 10 דולר בכל פעם, אתה מהמר על 10 דולר ואתה מגדיל את מספר התוספות של 10 דולר רק אם אתה באמת בטוח בהימור..

אסטרטגיית ההימורים ההפכפכה מכולם

מערכת מרטינגייל היא ללא ספק אסטרטגיית ההימורים ההפכפכה מכולם. זה אומר שאם אתה מפסיד הימור על אירוע שמשתלם קרוב לסיכויים אפילו, אתה פשוט מכפיל את ההימור שלך על ההימור הבא. אתה ממשיך להכפיל את ההימור שלך עד שאתה מנצח ואז להתחיל את התהליך בחזרה בהימור קטן יותר. מצד אחד, אסטרטגיה זו יכולה להיות דרך מהירה באמת להגדיל את כספי הבנק. מצד שני, לא נדרשים הרבה מאוד הפסדים ברציפות כדי שגודל ההימור שלך יגדל באופן אקספוננציאלי, ובואו נודה בזה, לרוב האנשים אין מהלך קופות בלתי מוגבל להמר איתו..

אז מה יותר הפכפך?

בתור מהמרים וחובבי ביטקוין אם היו כנים עם עצמנו, בטווח הארוך סביר להניח שאסטרטגיות ההימורים שלנו לא בהכרח הופכות אותנו לעשירים, מה שאומר שניהול הבנקרול של האדם הממוצע הוא הרבה יותר תנודתי משוק הקריפטו. זה נכון במיוחד כאשר לוקחים בחשבון שערכו של ביטקוין היה קרוב ל -20,000 דולר בסוף 2017, הוא נעלם עד 3,100 דולר בחודש מארס האחרון ועכשיו הוא מקפץ שוב סביב ציון 11,000 $. כל מי שמחזיק לטווח ארוך לפני 2017 צוחק עד עכשיו לבנק, אבל רק אם היה לו את האומץ להישאר במשחק לאורך כל הדרך. זה באמת מה שמנצח בטווח הארוך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me