banner
banner

שלוש סיבות מטבעות מטבעות מעצבים את עתיד הפוקר

ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים ימלאו תפקיד גדול בעיצוב עתיד הפוקר. אף על פי ששחקני פוקר ומפעילי שולחנות פוקר מקוונים איטיו לאמץ מטבעות קריפטוגרפיים בעבר, המגמה מאיצה מסיבות רבות ושונות. ברגע שתלמד יותר על הסיבות הללו, תראה שהעתיד מזהיר למשחק שהפך לתופעה של תרבות הפופ בתחילת שנות האלפיים הודות ל- ESPN וימשיך להכות שוב גלים בזכות מטבעות קריפטוגרפיים.

הפעם הראשונה שביטקוין ופוקר נקשרו אי פעם

למרות שלקח קצת זמן לשחקני פוקר ולמפעילי אתרי פוקר להתחמם לרעיון לשחק עם מטבע קריפטוגרפי, מחבר כתב העת הביטקוין סאטושי נקאמוטו קידד למעשה תוכניות לכלול משחקי פוקר בבלוקצ’יין במבנה הקידוד המקורי. נקאמוטו מעולם לא סיים את העבודה, אך ברור עוד בראשית מה שיהפוך לביטקוין, שהממציא המסתורי של טכנולוגיית הבלוקצ’יין הבין את ההימורים כמקרה שימוש תקף למטבעות קריפטוגרפיים..

לא רק מבנה הקידוד התייחס להימורים כמקרה שימוש. המאמצים המוקדמים של ביטקוין מכירים גם באפשרות זו. הראשון אי פעם משחק פוקר ביטקוין התקיים בשנת 2010. הרכישה הייתה 50 BTC, המהווה סכום אסטרונומי של ערך כיום.

בהתחשב בכך שעברו 10 שנים מאז, הגיע הזמן שאחד ממשחקי ההימורים הפופולריים ביותר שהומצאו אי פעם יחבק את הביטקוין ואת המטבעות הקריפטוגרפיים, וישנן סיבות רבות להאמין שלביטקוין תהיה השפעה חיובית דרמטית על עתיד הפוקר..

יותר ויותר שחקני פוקר רואים את הערך בהפניית מטבע הכספים לביטקוין

יש סיכוי טוב שמעולם לא שמעת על MicroStrategy Inc. זו חברת ייעוץ עסקי הנסחרת בעלייה של 21% מאחזקות הביטקוין שלה בשלושת החודשים האחרונים. כמה ערך מחזיקה החברה בביטקוין? כ -500 מיליון דולר. MicroStrategy הוא רק אחד המוסדות המייצרים גלים להשקעת הון גדול בביטקוין.

ג’ק דורסי, מנכ”ל טוויטר וגם חברת התשלומים סקוור, פשוט שפך לתוכו 50 מיליון דולר. אם מיליארדרים ומשקלי משקל כבדים של פורצ’ן 500 יכולים לראות את הערך בהשקעה בביטקוין, מדוע שחקני פוקר לא ימרו על זה? השקעה בביטקוין הושוותה כבר שנים להימורים. מי עדיף להשקיע מאשר שחקני פוקר עם כספיות גדולות שממילא נטייה לסיכון?

אנונימיות ועסקאות ללא גבול מאפשרות ליותר משחקני פוקר לרכוש ביטקוין

ללא ספק הפוקר פופולרי בצפון אמריקה. בצד זה של האוקיאנוס אנו לוקחים את היכולת שלנו להיכנס לאתר הימורים מקוון ולהניח הימורים כמובנים מאליהם. מדינות רבות ברחבי העולם מצנזרות את ההימורים המקוונים. היכולת להשתמש בביטקוין כדי לשחק פוקר פירושה שאינך זקוק לאישור הממשלה שלך לשחק ותוכל לבנות את כספי הכסף שלך מבלי שתצטרך לדאוג שהכסף שלך ייקח.

שמירה על אנונימיות מוסיפה נדבך נוסף של הגנה לשחקני פוקר שעשויים להיזהר במיוחד ממה שממשלתם עשויה לעשות להם אם יתגלו לא רק להימורים מקוונים, אלא פשוט משום שהם מחזיקים מטבעות קריפטוגרפיים מלכתחילה. הביטקוין עמיד בפני צנזורה.

PayPal וספקי תשלום אחרים של צד שלישי מצטרפים לטירוף הביטקוין

פייפאל מכריזה כי בשנת 2021, מטרת ספקי התשלומים היא לספק ללקוחותיה ולסוחריה גישה לביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים בינלאומיים. זה היה אמור להיות שגם שחקני פוקר וגם מפעילי הימורים נתון לחסדיהם של ספקי תשלומים של צד שלישי מבחינת הצורך לשלם עמלות כדי לגשת למערכת הפיננסית, לקבל את אישורם של ספקים כאלה על מנת לעשות עסקים ולשחק, ובסופו של דבר נאלץ לספק זיהוי אישי על מנת לבצע עסקאות.

שימוש בפייפאל או ספקי תשלומים אחרים של צד שלישי לרכישת מטבע קריפטוגרפי אינו בהכרח מעניק לך אנונימיות, אך כן מאפשר לך לעשות את מה שאתה רוצה לעשות עם הקריפטו שלך ברגע שאתה רוכש אותו. פירוש הדבר שאתה כבר לא צריך לדאוג לחסימת כרטיס האשראי שלך על ידי הבנק שלך. המהלך של PayPal הוא אות נהדר לאימוץ קריפטו. זה מראה כי ענקית תשלומים שפעם התנגדה בעקשנות להנגשת הביטקוין דרך הפלטפורמה שלו עוקבת כעת אחר הפילוסופיה “אם אתה לא יכול לנצח אותם, הצטרף אליהם”..

בשורה התחתונה, בין אם אתם משחקים ב- Texas Hold’em, ב- 3 Card Poker או בכל סגנון אחר של המשחק, כל עוד אתם משחקים ברשת, הרעיון של שחקני פוקר שמשתמשים בביטקוין כדי לקנות אותם עומד להפוך לשכיח יותר מתמיד לפני.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me