banner
banner

שמונה מהמשקיעים המפורסמים ביותר בעולם מטבעות קריפטו

רשימה זו של המשקיעים המפורסמים ביותר בביטקוין ובקריפטוגרפים שאתה עומד לקרוא מפיצה את האימוץ ביותר מאופנים. לא רק שאנשים אלה יכולים להרשות לעצמם לקנות כמויות גדולות יותר של נכסים דיגיטליים, מה שכמובן מוריד את ההיצע ומגדיל את הביקוש לפרויקטים הקריפטו המעניינים ביותר בעולם, הם יכולים גם לקדם אותו באמצעות הדימוי והדמיון שלהם. פירוש הדבר שמתחילים הסורקים מדיה חברתית אחר כל מה שמגמותיו עשויות לשמוע לראשונה על מינוחי בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים באמצעות האישיות המועדפת עליהם במגוון רחב של ז’אנרים ותחומי עניין, כולל טכנולוגיה, מוזיקה, ספורט וסתם תרבות פופולרית בכלל..

לכן החלטנו לעשות כבוד לאנשים האלה. הם יכולים לתת לפרויקטים במה כמעט מיידית. בעוד שרבים דבקים בכלבים המובילים בתעשייה כמו ביטקוין, חלקם מקדמים פרויקטים אחרים פחות מוכרים שאולי יש להם מה לומר בכל מה שקשור לביזור העולם בעתיד. זה יכול להיות לטוב ולרע בהתאם לנקודת המבט של האדם.

עם זאת, הגיע הזמן להציג כמה מהמשקיעים המפורסמים ביותר בביטקוין ובקריפטוגרפים בעולם.

גווינת פאלטרו

כשהיא לא מדברת על היתרונות הבריאותיים של פטריות קסם או על נשימה של גחמת הוף בסדרת התיעוד שלה בנושא מעבדות Goop, פאלטרו משקיעה בקריפטו. ככל הנראה היא בעלת ביטקוין בהתחשב במעורבותה כיועצת ומשקיעה בחברת אפליקציות ארנק הביטקוין אברה.

פיטבול

פיטבול הוכרז באפריל 2018 שהוא יסתבך עם חברה בשם eMerge Americas. השותפות אמורה להשיק פרויקט קריפטו שמטרתו לשנות את האופן שבו אוהדים וחברות משלמים עבור מוסיקה. הפרויקט יקרא Smackathon. פיטבול תומך בתעשיית המוזיקה בצורה חדשה ומרגשת. מי ידע שיש לו נטייה לטכנולוגיה?

המיליארדר מארק קובאן והשחקן אשטון קוצ’ר

מארק קובאן הבעלים של דאלאס מאבריקס ב- NBA ואשטון קוצ’ר מפורסם בתפקידו בתוכנית That 70’s ובסדרת ה- PUNK של MTV. השניים מחזיקים באסימונים של Unkrn בשווי של יותר מ -25 מיליון דולר הודות להשתתפותם בהנפקת המטבעות הראשונית בשנת 2017. ההשקעה של קובאן הייתה במידה רבה ספקולטיבית משום שהוא עוסק בספורט. הוא שינה את דעתו פעמים רבות בשאלה האם לביטקוין יש ערך או לא.

סנופ דוג

סנופ דוג הוא כמובן הראפר הגנגסטר החוף המערבי האגדי וחובב הקנאביס. יהיה קל להניח שהשקעות הקריפטו שלו קשורות לאחד או, אבל זה ניחוש שגוי. סנופ קיבל למעשה תרומה במטבע קריפטו שהלך לקראת התעניינותו בבניית ליגות כדורגל לנוער ברחבי קליפורניה וברחבי אמריקה.

רוזאן בר

כן, היא אולי נבעטה מהטלוויזיה בגלל שחלקה כמה דעות שנויות במחלוקת לפני כמה שנים, אבל זה מתאים לאישיות של בר. הידיעה שהיא לא מפחדת לשתף את מה שהיא באמת חושבת, זה לא מפתיע מישהו כל כך גלוי עשוי להיות מעוניין לקחת כסף מידי הממשלה ולהכניס אותו לביטקוין. כוכב הסיטקום הוא אחד מהם.

דרו קארי

המפורסם בזכות תפקידו בכיכובו בתוכנית “דרו קארי”, המארח הנוכחי של “המחיר הנכון” קיבל סירוב כשניסה לקנות ארוחת בוקר עם ביטקוין עוד בשנת 2013. הוא צייץ על כך שזה חייב להיות נכון. בין אם הוא אוסף כסף ביטקוין או פיאט, אתה יודע שקארי בטח מרוויח מחיר כבד בהשתלטות על בוב בארקר האגדי..

ריצ’רד ברנסון

כשהוא לא עסוק בבניית וירג’ין גלקטיקה, שממש מכוונת לשגר אנשים עשירים לחלל תמורת תשלום גדול מאוד, סביר להניח שברנסון סופר את הביטקוין שלו. הוא השקיע 30 מיליון דולר ב- BitPay לפני שנים רבות. זה סכום גדול, אבל אז שוב, מה זה 30 מיליון דולר למיליארדר?

פלויד מייוות’ר ג’וניור.

יש הרואים בפלויד מייוות’ר ג’וניור את המתאגרף הגדול בכל הזמנים, אפילו יותר ממייק טייסון. אחרי הכל, הוא מעולם לא איבד מאבק מקצועי בכל הקריירה שלו ותופס בקביעות משכורות של 300 מיליון דולר עבור אירוע של תשלום לפי צפייה. הוא מפורסם בכך שהוא מנפנף בכמה כסף יש גם, וחלק מהכסף הזה מגיע בדמות ביטקוין, את’רואם ועוד אלטקוינים, כפי שצייץ בטוויטר בשנת 2017..

אזכורים בולטים אחרים

הנה כמה אנשים ידועים אחרים שמחזיקים מטבעות קריפטוגרפיים:

  • כוכב הכדורגל לואיס סוארס.
  • הבדרן דונלד גלובר
  • זמר / שחקן / קומיקאי ג’יימי פוקס
  • מארח / קומיקאי ג’ו רוגן
  • הראפרים נאס והמשחק ועוד רבים …

הנה לכם, שמונה מהסלבריטאים המובילים בעולם המחזיקים בביטקוין ובקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me