banner
banner

מדוע מחיר הביטקוין מתגייס היטב לפני אירוע החצייה

מחירי הביטקוין מתפתחים פתאום מעל רמת תמיכה מרכזית בסך 10,000 דולר. זו הייתה עלייה לא קטנה עבור מטבע הקריפטו ולא רק ביטקוין הוא מרוויח. מאז הקמת המטבעות הדיגיטליים בשנת 2008, באופן כללי, ככל שמחיר הביטקוין הולך, כך גם המחירים של אלפי פרויקטים אחרים של קריפטוגרפים זמינים בשוק כיום..

זה מעלה את השאלה. מדוע מחיר הביטקוין מתגייס כל כך הרבה לפני אירוע החצי?

על מנת לענות על שאלה זו, המשקיעים והמהמרים כאחד צריכים קודם לדעת מהו אירוע החצייה. ברגע שזה ברור, הצבת המחיר וההקשר של ביטקוין יהיו הרבה יותר קלים. עם זאת, חשוב גם לקחת בחשבון את המצב הכלכלי הרחב יותר, את הפוליטיקה האמריקאית ואת נגיף הקורונה כגורמים לכך שהמחיר עשוי לעלות גם כן..

יכול מניפולציה בשוק להיות גורם?

מאז 18 בדצמבר אשתקד, מחירו של ביטקוין עלה ב -68% ביחס לדולר האמריקאי. הסיבה לכך תלויה באיזה אסכולה של משקיעים רוצים לסמוך. אחד הלווייתנים הבולטים (המכונים משקיעים גדולים בתעשייה) העונה לשם Joe007 מאמין שמשאבת המחירים היא בעיקר תוצאה של מניפולציה בשוק. בהתחשב בכך שתעשיית הקריפטוגרפים עדיין ממש קטנה יחסית לשוק הפיננסים המסורתי ולענפים גדולים אחרים, יתכן שיש לו טעם.

יתכן גם שאירוע חציית הביטקוין קשור לזה. ההערכה היא כי אספקת הביטקוין המשתחררת לכל בלוק שנכרה תצטמצם שוב מתישהו במאי השנה. פירוש הדבר שכל כרטיסי המסך והמכונות המשמשים לפתרון חסימות יצטרכו לעבוד כפליים בכדי לייצר עוד ביטקוין.

בתיאוריה זה אומר שיהיה היצע נמוך בהרבה של ביטקוין בשוק אחרי מאי וכך המחיר יעלה. אבל במציאות מה שקורה הרבה פעמים הוא שהיודעים המסחרים בכסף גדול מעלים את המחיר הרבה לפני שהאירוע קורה (גם עכשיו) רק כדי לראות את מחירו יורד במהירות לאחר מכן. זה קרה עם ה- מחיר הביטקוין בעבר, וזה קרה גם עם מטבעות אחרים שעוברים אירועי חצייה, כמו ליטקוין למשל.

סיבה נוספת שחלק מהמשקיעים ספקנים היא העובדה שבשנה שעברה, מחירו של ביטקוין עלה סביב 3000 דולר עד 12,000. המוסר של הסיפור הוא שהביטקוין יושב על קצת יותר מ -10,000 דולר, הרבה אנשים חושבים שאירוע החצוי כבר מתומחר בעלות של מטבע. אם זה נכון או לא זה משהו שנצטרך לחכות לו בטווח הארוך.

סיבות אפשריות אחרות לראלי מחיר הביטקוין

CNN מעריכה כי למעלה מ -1,000 אנשים ביבשת סין הלכו לעולמם עקב התפשטות נגיף העטרה שיש בו רבים ברחבי העולם מחשש למגיפה פוטנציאלית שתצא מכלל שליטה. בהתחשב בליברטריונים שאינם סומכים על הממשלה ומאמינים בחופש הפרט, זה הגיוני שמשקיעי קריפטו קשים רבים עשויים לאהוב את הרעיון לשמור על כספים נפרדים מארגונים מרכזיים שעשויים לאבד שליטה על סוף מהיר שמתפשט. המחלה.

דיווחים מעריכים כי כמעט 38,000 מקרים שונים של נגיף ה Coronaviv נראה כי בכל פינה בעולם נמצאים לפחות כמה אנשים בהסגר בזמן שניסו להתגבר על המחלה..

מחלוקת סביב דונלד טראמפ

המשקיעים לא אוהבים תסיסה פוליטית. למרות שהם בדרך כלל מוציאים כסף מהשוק בתקופות אלה, שוק הקריפטו כלל, עבור חלקם, ביטקוין עשוי להיות דרך לשמור על ביטחון הנכסים בתוך כל המחלוקת סביב דונלד טראמפ והבחירות הנשיאותיות הקרובות בהמשך השנה..

לא רק שטראמפ הצליח להימנע מהדחה, הוא יעמוד לבחירה מחודשת כנשיא האמריקני השנוי במחלוקת בכל הזמנים. הוסף זאת למלחמת הסחר בארה”ב / סין שפקדה את מחזור החדשות במהלך שנת 2019 והעובדה שוירוס הקורונה מאט את העסקים ברחבי אסיה ועכשיו עשוי להיות זמן טוב ככל האפשר להשקיע בקריפטו.

לא משנה מדוע מחיר הביטקוין נשאב כעת, לביטוקונרים יהיה מומלץ לקחת את זמנם כשהם מחליטים מתי להזרים יותר כסף לשוק. המחצית יכולה באותה מידה להוביל לקריסה לטווח הקצר שתבריח את המשקיעים כמו שהיא תוביל לרווחים ארוכי טווח. שחק את המשחק הארוך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me