banner
banner

S&P ו- Dax עוברים לאזורי קנייה, אך היו זהירים מאוד כאן!

שלום, סוחרים! שוחחתי עם אחד הלקוחות שלי היום ושמעתי כמה סיפורים על סוחרים שנכשלו וסוחרים שעושים ערימות של כסף. למעשה לא שמעתי שום דבר חדש.

הסוחרים המצליחים היו אלה ששילבו מסחר חכם, ניהול כספים טוב והתמדה. ברוב המקרים, ניהול הכסף הטוב והמסחר החכם הגיעו רק אחר כך, ושם ההתמדה שלהם משכה אותם.

הסוחרים שלא הצליחו היו אלה שהשתמשו במינוף רב מדי, שרפו את האצבעות וויתרו לפני שהספיקו להשתלט על עצמם ועל השווקים.

הנקודה שאני מנסה להעלות היא זו: לא קל ללמוד איך לסחור. תצטרך לסבול קשיים רבים, ואולי תאבד קצת כסף בתהליך. אבל לא לוותר, ולעולם לא להפסיק ללמוד. המשך במסחר עד שתהיה רווחי. אם איבדת את כל הכסף שלך, סחר בחשבון הדגמה לזמן מה. ההתמדה שלך תשתלם בסופו של דבר.

בואו נבדוק מה לשווקים להציע …

 

ס&P 500 – איזה תיקון חד!

ס&תרשים 500 P יומי

אני לא אוהב סוג כזה של ירידה כשאני מחפש הזדמנויות קנייה. למרות שהקופסה הירוקה הזו היא האזור האידיאלי לרכישה, עלינו לקחת בחשבון שהנר הדובי של ימינו הוא אחד הנרות האדומים האגרסיביים ביותר בצילום המסך הזה. הסתכל על גודל גופו. האם אנחנו באמת רוצים לקנות את ההתקנה הזו מיד? בטח, אם אתה סוחר אגרסיבי, לך על זה! אך השיטה השמרנית תהיה לחכות לאות ברור שאזור הקנייה הזה יחזיק כתמיכה. האופן שבו נר דובי של היום ננעץ בצורה אימפולסיבית באזור הקנייה הזה גורם לי לפקפק אם הוא יחזיק כתמיכה. זה היה אידיאלי אם המחיר נסחף לאזור קנייה זה לאורך כארבעה עד חמישה ימי מסחר ואז מתחיל להראות סימנים של לחץ קנייה חדש שנכנס פנימה. כמה פתיליות כלפי מטה בתרשים של ארבע שעות או יומיות היו מושלם. עם זאת, בואו נראה כיצד המחיר מגיב לרמה הנוכחית הזו בימים הקרובים. אולי השוורים יפתיעו אותנו בהתקפה חדשה על השיאים האחרונים של כל הזמנים.

 

דאקס – עדיין נתמך

תרשים דאקס יומי

גם הדאקס ירד היום, אך לא בצורה אגרסיבית כמו ה- S&פ. תשים לב שהמחיר לא נגע ל- 20-EMA, והוא עדיין בטווח של נר הפריצה הגדול (הנר הרביעי מימין). מצד שני, הירידה של היום ב- S&P הוציא את שפל הנר הפורץ. אז כרגע הדאקס נראה כמו קנייה טובה יותר מה- S&P, למרות שעדיין אנו זקוקים לאות פעולה חוקי במחיר על ה- Dax לפני שנמלא במיקומים ארוכים.

 

ניקיי 225 – עדיין נע לצדדים

תרשים יומי של ניקיי 225

הניקי פיגר אחרי ה- S&P ו- Dax. אני לא מעוניין לקנות כרגע מדד מניות יפני זה, במיוחד לאחר שנסגר מתחת לממוצע הנע האקספוננציאלי של 20 הימים כיום.

 

USD / JPY – נכשל שוב

תרשים יומי USD / JPY

הדולר / JPY דחה את הממוצע הנע האקספוננציאלי ל -20 יום שלה שוב. ממוצע נע זה היה רמת התנגדות דינמית אדירה בשבועות האחרונים. לעת עתה, הרמזים הטכניים מצביעים על עוד קצת תנועה צדדית או אפילו על ירידה בשער החליפין. עם זאת, BoJ (בנק יפן) עולה מחר עם החלטת הריבית שלהם, הצהרת המדיניות המוניטרית, דוח התחזית ומסיבת העיתונאים. זה עלול לגרום לפריצה מכרעת מהטווח בו צמד זה נסחר כרגע. ראינו מהלכים מסיביים שנבעו מפגישות BoJ בעבר, אז בואו נראה אם ​​הם יספקו משהו משמעותי מחר.

 

נפט גולמי WTI – לרוחב לרוחב

תרשים יומי לנפט גולמי WTI

לעת עתה, מחיר הנפט הגולמי נותר נתמך, במיוחד אם המחיר שומר על משיכה מעל 52 דולר לחבית.

בתרשים שלמעלה, ניתן לראות כי דפוס משולש נוצר במהלך השבועיים האחרונים. סוג זה של איחוד מוביל לרוב לפריצה גבוהה יותר, כפי שמוצג בתרשים זה. אם אתה הולך לסחור במכשיר זה בדרך זו, הקפד לחכות לסגירה יומית של המשרד מעל לראש המשולש לפני שתתחיל את המיקום הארוך שלך. אתה רוצה לחסל פריצות שווא ככל האפשר. רק זכרו שהמחיר יכול לפרוץ גם את תחתית המשולש, אם כי הכיוון המועדף הוא לצד העליון.

לא כתבתי על זהב היום, אבל אחד האנליסטים שלנו, מר רון רבינוב, כן. בדוק את תסקיר הבוקר שלו לניתוח נקודתי על המתכת היקרה הזו, וגם לאן צפוי להגיע הדולר האמריקני. הנה הקישור: https://www.fxmarketleaders.com/forex-blog/january-30th-morning-brief

 

חֲדָשׁוֹת

האירוע החשוב ביותר מחר הוא פגישת BoJ, אך שימו לב גם למספר התוצר הקנדי שנמצא בשעה 13:30 GMT.

יש לנו גם נאום של נשיא הבנק המרכזי למריו דראגי בשעה 08:30 GMT ומספרי מדד המחירים לצרכן והתוצר האירופי בשעה 10:00 GMT.

בהמשך היום יש לנו את מספר אמון הצרכנים של CB מחוץ לארצות הברית בשעה 15:00 GMT.

זה הכל בינתיים, סוחרים. הישאר מכוון מכיוון שעדיין יש לנו הרבה פעולות לסקר לאורך השבוע הזה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me