לזהב יש התנגדות מוחצת, S&P ו- Dax מחזיקים יציבות

שלום, סוחרים! אני מקווה שאתה עדיין בראש השווקים. מסחר יכול לפעמים להוציא מכם הרבה, במיוחד אם אתם עמלים יתר על המידה, לא ישנים הרבה, יש לכם ילדים קטנים ששומרים עליכם בלילה, מתמודדים עם לחץ, פותרים כל מיני בעיות וכו ‘. מסחר עשוי להיראות משימה קלה, אבל המתח הנפשי והרגשי של קנייה ומכירה בשוק שיכול להיות בלתי צפוי מאוד יכול להיות אתגר גדול.  

לי אישית היה יום מצוין בשווקים, אבל זה לא היה קל בכלל. עסקאות רבות לא צלחו, עשיתי טעות קטנה באחת מהעסקאות, וכן הלאה. מה שחשוב באמת היה ניהול כספי סולידי, יחס סיכון טוב לתגמול, סחר עם המגמה, אך יותר מכל, התמדה. העסקאות המצליחות שבוצעו, בסופו של דבר, פיצו את המפסידים, ועוד הרבה יותר.

מסחר הוא כמו אגרוף – אתה צריך להיות נלחם בכושר וקשוח מספיק כדי לקחת כמה זריקות מדי פעם, ולהישאר במאבק עד שתשיג שליטה על היריב שלך.

אוקיי, אז זה מספיק לגבי פסיכולוגיית מסחר להיום, בואו נסתכל על כמה מדדים, זוגות וזוגי FX.

 

ס&P 500 – מחזיק יציב ליד שיאי כל הזמנים

ה- S&P 500 נסחר לצדדים כבר כמה ימים. מדד המניות האמריקני הזה הגיע לשיא של כל הזמנים לפני מספר ימים בלבד. בואו נסתכל על תרשים יומי:

ס&תרשים 500 P יומי

כפי שאתה יכול לראות, אינדקס זה נכנס לתחום איחוד שנמשך כבר לא מעט ימים. התבססויות אלה מובילות לעיתים קרובות לפריצות עוצמה כאשר הן מגיעות למימוש. עם זאת, הם יכולים גם לתפוס סוחרים רבים באמצעות פריצות שווא או ‘fakeouts’ כפי שיש אנשים המכנים זאת.

למרות הסגירה החלשה של היום, ההיווצרות השורית במדד זה עדיין משחקת. תוכלו להבחין במגמת עלייה במדד זה, לא משנה אם תסתכלו על תרשים שבועי, יומי או אפילו 4 שעות. זה מה שאנחנו מחפשים – מכשיר שנותן לנו את אותו האות בכל לוחות הזמנים החשובים.

אז איך נוכל לסחור באיחוד זה ב- S&P? על ידי המתנה לסגירה יומית מוצקה מחוץ לטווח האיחוד הזה, ואחריה חזור אליו. עיין בתרשים הבא:

ס&תרשים 500 P יומי

חשוב להמתין לאישור שהמגמה מוכנה להמשיך במהלך השורי שלה.

 

דאקס – השוורים עדיין חזקים


תרשים דאקס יומי

מדד המניות הגרמני הזה נמצא בבירור גם בשלב איחוד. איחוד זה היה הרבה פחות אינטנסיבי מאשר ה- S&P 500, לעומת זאת. נראה כי ה- Dax גם יותר שורי מה- S&P כרגע. למרות שהדאקס לא קרוב לשיאים של כל הזמנים כמו ה- S&P, נראה שההרכב שלה שורי יותר מה- S&P’s בשלב זה. אנחנו יכולים לחפש אחר הזדמנויות קנייה בימים הבאים, אין שום סיבה שנביט בינתיים בצד השני של השוק.

 

Nikkei – מעד מתחת ל- 20-EMA

מדד המניות היפני הזה נראה כרגע כבד מאוד. היום הוא הסגירה היומית הרביעית ברציפות מתחת לממוצע הנע האקספוננציאלי ל -20 יום. הנה תרשים יומי:

תרשים יומי של ניקיי 225

כאן אנו יכולים לראות שהנר של היום נתקל בהתנגדות ב- 20-EMA, משם הוא נסחר שוב נמוך יותר. זה היה אידיאלי אם לנר הזה היה פתיל עליון ארוך בהרבה כדי לתת לנו אות מכירה חזק יותר. עם זאת, נר דחייה זה משהו שיש לשים לב אליו. לא אתפלא אם המדד הזה נסחר נמוך יותר במהלך השבוע-שבועיים הקרובים.

 

זהב – תמיכה לשעבר המספקת התנגדות חדשה.

תרשים זהב יומי

כתבתי על הפיתוח הטכני הזה לפני כמה ימים. רק חשבתי שאתן לך עדכון מהיר. אז נראה שסוף סוף הזהב פגוש התנגדות בדרך, וזה קורה ברמה טכנית חשובה. זה לא אומר שאנחנו בהכרח נראה גל נמוך יותר מיד, אם כי זה בהחלט אפשרי.

אני אישית הייתי רוצה לראות איתות פעולה מוצלח של היפוך מחיר על זהב לפני שאקצר את הסחורה הזו. בואו נראה מה השוק מציע לנו בימים הבאים.

 

NZD / JPY – השור מסתער שוב

אתה בטח תוהה מדוע אני כותב על זוג קטין היום. ובכן, רוב הצמדים הגדולים הם מעט סוערים כרגע וקשה לחיזוי. מצד שני, ה- NZD / JPY ביצע מהלך חזק לכיוון מגמת העלייה הגדולה יותר כיום. עיין בתרשים היומי הזה:

תרשים יומי של NZD / JPY

אני אוהב את הדרך שהזוג הזה פרץ מאזור האיחוד הזה במפץ היום. מבחינה טכנית זה הגיוני מאוד לשחק את הצד הארוך על הזוג הזה. זה יביא אותך לצד הימני של המגמה, שם נמצאת הסבירות הגבוהה ביותר להצלחה.

הנר השורי של ימינו הוא באמת אגרסיבי, ואני מצפה למעקב הגון בימים הקרובים.

 

USD / CHF – עוד קצת חסרונות בדרך?

תרשים יומי USD / CHF

זה הצמד הגדול ביותר שמושך אותי כרגע ביותר. למרות שזה לא נר הדחייה הגדול ביותר אי פעם, הבר היומי של היום רומז לירידה נוספת בשער החליפין הזה. אם אנו רואים המשך חולשת הדולר האמריקאי בימים הבאים, ה- USD / CHF יכול להיות קורבן לחולשה זו.

לקראת סוף השבוע יש מחר נתונים כלכליים חשובים. מחוץ לבריטניה, יש לנו מספרי מכירות קמעונאיות בשעה 09:30 GMT, ובשעה 13:30 GMT יש לנו מספר מחירי הצרכן הבסיסי הקנדי ומספר המכירות הקמעונאיות הליבה.

יתר על כן, יש לנו שני נאומים חשובים מחר. יו”ר ה- FED, ג’נט ילן, מדברת בשעה 01:00 GMT והנשיא האמריקני החדש דונלד טראמפ בשעה 17:00 GMT.

בהצלחה במסחר, ושיהיה לך סוף שבוע נהדר!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map