banner
banner

כוח USD / CAD גבוה יותר ביום איטי בשוק

כשאני מתחיל לכתוב מאמר זה, ה- USD / CAD לוחץ על שיאים יומיים חדשים, ובמרחק של בערך 7 פיפס מאחת מהפקודות הרווח שלי. ציפיתי ליום שקט מאוד בשוק המטבעות שהיה. למרבה המזל היו יוצאים מן הכלל אחד או שניים, שה- USD / CAD הוא אחד מהם. בעוד שהזוגות הגדולים האחרים בקושי עברו היום, ה- USD / CAD צבר עד כה כ -68 פיפס. ממש מרשים לתקופה זו של השנה! עיין בתרשים היומי הזה:

 

תרשים USD / CAD יומי

לא זו בלבד שפעולת המחירים של היום הוציאה את שיאי הסורגים היומיים הקודמים, אלא ששיא נדנדה חשוב מאוד נמצא כעת באש. שער החליפין זקוק ל 12 פיפס בלבד כדי לשבור את הרמה החשובה הזו המסומנת בעיגול אדום בתרשים שלמעלה.

 

ייתכן שאתה תוהה מדוע רמה זו כל כך חשובה. אתה מבין, ככל הנראה יש הרבה הזמנות עצירת הפסד שנערמו ממש מעל התנודה הגבוהה הזו. כלומר, להפסיק הפסדים של סוחרים שקצרו. סוחרים קצרים רבים אולי כבר סגרו את עמדותיהם, אך חלקם עדיין מחזיקים בתפקידי מכירה אלה בתקווה להיפוך מחירים שיוריד את המחיר שוב. כך שאם המחיר יפר את הרמה החשובה הזו (1.35885), סוחרים רבים ייאלצו לבצע עסקאות קנייה עם הפעלת צווי הפסד שלהם, ויוסיפו דלק נוסף למגמת השור הלוהטת שכבר בוערת אצל הקונים. למרות שהמעקב אחר הפסקה כזו יכול להיות מוגבל בתקופה זו של השנה, בהחלט יכול להיות שיש מעקב אגרסיבי בשנה החדשה שבה ההשתתפות בשוק תהיה צפופה יותר. לפני שנבחן מערך סחר, בואו נבחן תרשים שבועי של זוג זה:

 

תרשים שבועי של USD / CAD

ניכר כי שחקני השוק השורי שולטים בשוק. אחד המורים שלי לימד אותי פעם לא להילחם במשתתפים המוסדיים שהם אלה שעוברים ושולטים בשוק המטבעות. אלה החבר’ה שזורקים מיליונים ומיליארדי דולרים בכל רחבי הסצנה כאילו מדובר בשינוי קטן. סוחרים חדשים סוחרים לעתים קרובות כנגד מומנטום גדול וזה דבר שמנקז את חשבונותיהם במהירות. קטיף צמרות ותחתונים בטרנדים חזקים מסוכן מאוד. המסחר עם המגמה הוא המקום בו הכסף הגדול טמון, ועל זה בדיוק אני מדבר במקרה זה. במשך שבועות רבים הדולר USD / CAD מדפיס שיאים גבוהים ונמוכים יותר – המאפיינים החיוניים של מגמת עלייה בריאה. ברגע זה ממש, הזוג נמצא במרחק של כ- 12 פיפס מהפרת נדנדה חשובה נוספת במצעד השבועי (והיומי). הסיכויים לקצור עוד קצת הפוך מהזוג הזה הם טובים, אז בואו נסתכל איך אנחנו יכולים לשחק את זה …

 

אני מהמר שאתה מצפה להגדרת סחר טכני אדיר. ובכן, פשטות מרבה להרוויח יותר כסף ממורכבות. הנה התרשים היומי שוב:

 

תרשים USD / CAD יומי

זוהי מערך סחר שעלול להימשך כמה שבועות. אם אין לך מספיק סבלנות לחכות כל כך הרבה זמן, ייתכן שזה לא הסחר האידיאלי שלך. זו ככל הנראה מערך הסחר הפשוט ביותר שתוכל להשתמש בו בזוג זה כרגע. אני מסכים, יתכנו רשומות טובות יותר והזדמנויות טובות יותר בימים הבאים, ואולי אעבור על אלה בשבועות הקרובים, אך כאן יש לנו הגדרה פשוטה שיכולה להוסיף אחוז אחד או שניים נוספים לחשבונך במהלך בשבועות הקרובים או אפילו בעוד כמה ימים אם יתמזל מזלכם. אתה לא צריך לראות את זה כל הזמן, אולי פעם ביומיים. אתה יכול להעביר את הפסד ההפסד לשוויון ערך כאשר המסחר הוא ברווח בכ -350 פיפס. אם תרצה להגדיר ולשכוח את זה, זה יכול לעבוד גם. הרגע ביצעתי הזמנת קנייה בסך 1.35790 תוך סיכון של אחוז אחד מחשבוני ומיקוד של 1.25 אחוז. עצור הפסד = 400 פיפס, וקח רווח = 500 פיפס. בוא נראה איך זה הולך, אני אעדכן אתכם. זכור, ייתכן שייקח שבועות למסחר זה להגיע ליעד או להפסיק את הפסדו. זכרו גם לא להסתכן בכסף שלא תוכלו להרשות לעצמכם להפסיד. מסחר במט”ח הוא מסוכן, וסחר זה (כמו כל עסק אחר) יכול בקלות ללכת לכיוון הלא נכון. אנחנו מסתחרים בהסתברות, לא בוודאות. אוקיי, זה דיבורי הצהרה, בינתיים, בואו נסתכל במהירות על USD / JPY:

 

USD / JPY – צמד המטבע השני הנסחר בעולם

 

רק ה- EUR / USD מתגאה בנזילות רבה יותר מה- USD / JPY. נזילות עמוקה יותר מוסיפה לעיתים יותר עקביות בכל הנוגע לניתוח טכני במסחר במט”ח. תנועות לרוב פחות קטועות, ומיקום הפסד הפסד יכול להיות מדויק יותר מאשר עם זוגות FX או סחורות אקזוטיות, למשל.

 

תרשים יומי של USD / JPY

הדולר USD / JPY התמזג ביומיים האחרונים. איחוד זה הוא בצורת דגל שור, המהווה דפוס המשך. כרגע נראה כי העלייה האדירה הזו בשער החליפין הזו עדיין לא הסתיימה. אם הצמד יעבור לשיאים יומיים טריים בקרוב, הוא יכול לפתוח את הדרך ל 121.60, ואחריו 123.70, ואחריו 125.00.

זה הכל להיום, סוחרים אחרים. תיהנו מימי המסחר האחרונים של 2016!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me