banner
banner

עסקאות USD / CAD מופיעות תחת לחץ מכר טרי על רקע הטיה של דולר ארה”ב!

במהלך סחר המסחר באסיה ביום שישי, USD / CAD צמד המטבעות לא הצליח לעצור את ההפסדים המוקדמים שלה, והוא נותר מדוכא וכמעט צנח מתחת לרמה של אמצע 1.3300. עם זאת, לחץ המכירה סביב צמד המטבעות USD / CAD יכול להיות קשור להטיה דובית של הדולר האמריקני הרחב, שהופעל על ידי טון השוק בסיכון. מלבד זאת, נתוני תביעות האבטלה הנחותות בארה”ב הכבידו גם על הירוק, ותרמו להפסדים בצמד המטבעות. נהפוך הוא, מהלכי המסחר המאופקים / טווחיים במחירי הנפט הגולמי יכולים להיחשב לאחד הגורמים המרכזיים שסייעו להגביל הפסדים עמוקים יותר בצמד המטבעות. בעת כתיבת שורות אלה, צמד המטבעות USD / CAD נסחר ב -1.3353 והתאגד בטווח שבין 1.3341 ל -1.3367.

תחושת המסחר בשוק העולמי מהבהבת בירוק מאז תחילת היום, והיא צפויה לסיים את השבוע בעלייה. עם זאת, סנטימנט השוק החיובי נתמך על ידי אופטימיות בנוגע לחיסון אפשרי וטיפול בנגיף העטרה המדבק ביותר. תקוות אלה הועלו לאחר הדיווח כי חברת Novavax Inc החלה בניסויים קליניים בשלב מאוחר על חיסון נגיף הכורון שלהם בבריטניה. החיסון הניסיוני מיוצר בתנאי שותפות עם כוח המשימה של הממשלה על חיסונים.

יתר על כן, סנטימנט השוק בסיכון התחזק עוד יותר לאחר שהדמוקרטים בבית הנבחרים האמריקני העלו תקוות לגבי חבילת הגירוי COVID-19 בסך 2.2 טריליון דולר. בינתיים, יו”ר בית הנבחרים, ננסי פלוסי, ושר האוצר האמריקני, סטיבן מנוצ’ין, רמזו גם הם על חידוש שיחות הגירוי המעוכבות, שהיה גורם נוסף שהגביר את התקוות לחבילת גירוי.

כתוצאה מכך, הדולר האמריקני הרחב לא הצליח להשיג כל משיכה חיובית ונשאר דובי ביום. יתר על כן, ניתן לייחס את ההפסדים בגרינבאק גם לטון הסיכון בשוק, אך הם עשויים להיות קשורים גם לנתוני האבטלה הנמוכים בארה”ב, מה שהניע את החשש כי התאוששות כלכלת ארה”ב נכשלת. בחזית הנתונים של ארה”ב מספר אזרחי ארה”ב התובעים אבטלה בשבוע האחרון עלה ל -870,000, מה שמעיד על עצירה בהחלמה הכלכלית, והדגיש את הצורך הדחוף בקונגרס לבצע את צעדי התמיכה. עם זאת, ההפסדים בדולר האמריקני שמרו על צמד המטבעות USD / CAD תחת לחץ. בינתיים, עד השעה 21:52 ET (01:52 GMT) מדד הדולר האמריקני, העוקב אחר הירוק מול סל מטבעות אחרים, צנח ב -0.03%, ל -94.365.

עם זאת, סנטימנט המסחר בשוק לא היה מושפע ממספר העלייה של מקרי COVID-19 ברחבי העולם ומההתעסקות הסינית-אמריקאית. בחזית ארה”ב וסין, המתיחות בין שתי הענקיות הכלכליות התגברה לאחר שמשרד המשפטים האמריקני דחק בשופט לאפשר לממשלה לאסור את WeChat מחנויות האפליקציות. על פי הדיווח האחרון, מוקדם ביום שישי, משרד המשפטים האמריקני פנה לשופט פדרלי בסן פרנסיסקו בבקשה לאפשר לממשלה לאסור על אפל אינק וגוגל להציע את WeChat להורדה בחנויות האפליקציות שלהם..

נהפוך הוא, מחירי הנפט הגולמי לא הצליחו לשמור על העליות הצנועות של תחילת היום, והם החלו להבהב אותות מעורבים לפני המושב האירופי. עם זאת, ניתן לייחס את הסיבה למחירי הנפט הגולמי המאופקים לחשש מפני היצע יתר וביקוש נמוך יותר. יתר על כן, הידיעה של לוב כי תחדש את יצוא הנפט שלה הוסיפה לחץ נוסף על מחירי הנפט הגולמי. לפיכך, הסנטימנט המעורב ביחס למחירי הנפט נוטה לערער את הביקוש לאלוני, שהוא מטבע צמוד לסחורה, וזה הפך לגורם מרכזי שעשוי לסייע בהגבלת הפסדים עמוקים יותר בצמד המטבעות..

בהיעדר נתונים / אירועים מרכזיים ביום, סוחרי השוק יתמקדו בנאומו של חבר FOMC וויליאמס. מלבד זאת, הזמנות הסחורות העמידות m / m יהיו גם המפתח לצפייה. בינתיים, כל העיניים יופנו גם לתנועה של כותרות הדולר וה- coronavirus, מכיוון שהן ממלאות תפקיד מפתח בצמד המטבעות..

תמיכה והתנגדות יומיומית

S1 36.93

S2 38.41

S3 39.02

נקודת ציר 39.89

R1 40.5

R2 41.38

R3 42.86

USD / CAD נתמך על פני רמת 1.334 וסגירת נרות מעל רמת 1.3347 עשויה להניע את ההטיה השוורית עד לרמה 1.3450. 50 התקופות EMA ו- MACD צפויות לשמור על מטבע הסחורות שורי. בצד התחתון, USD / CAD עשוי למצוא תמיכה ברמה 1.3240. בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me