Wargaming & BitPay Team Up, עוזר להפיץ ביטקוין

אחד המכשולים הגדולים ביותר שעליהם מתמודד ביטקוין הוא לקבל הסכמה נרחבת מעסקים גדולים. השימוש הפופולרי של המטבע הקריפטוגרפי במשחקים מקוונים מוגבל מכיוון שהוא עדיין רק חלק קטן מתעשיית ה- iGaming הגדולה, גם אם הימורים פופולריים.

זו הסיבה שזו חדשות טובות לשמוע על השותפות של Wargaming.net עם BitPay. אחת מחברות עיבוד התשלומים הגדולות של ביטקוין, BitPay מאפשרת כעת לשחקנים אמריקאים של משחקי MMO החופשיים לשחק לקנות זהב וירטואלי לרכישות בתוך המשחק באמצעות ביטקוין..

משחק יכול להיות אחד מ’אפליקציות הרוצח ‘של הטכנולוגיה ומעודד אימוץ ושימוש רב יותר בעזרת ה- הפופולריות של הספורט ומשחקים מקוונים אחרים. כדרך פשוטה וזולה יותר לביצוע עסקאות מקוונות, ביטקוין נותן לשחקני וורגיימינג אלטרנטיבה טובה יותר לעסקאות קפדניות בכרטיסי אשראי.

משחקי MMO בחינם בסדר עם ביטקוין

Wargaming עשתה לעצמה שם עם הספרייה המצוינת שלה של משחקי מלחמה באסטרטגיית MMO. המשחקים של החברה כוללים את המשחק הפופולרי של עולם הטנקים, עם מספר הווריאציות והסרטים שלו כמו עולם המטוסים ועולם ספינות הקרב. אוהדי המשחקים הללו מונים מיליונים ברחבי העולם.

Wargaming.net

אחד המאפיינים החשובים במוצרי Wargaming הוא שכולם חופשיים לשחק. המשחקים ממומנים על ידי רכישת זהב וירטואלי, המשמש לרכישת עליות כוח ורכבים לשחקנים. זה הביא לכך שהחנות המקוונת של החברה עיבדה אלפי תשלומים מדי יום.

תפקידו של ביטקוין בשותפות האחרונה הוא להפוך את הרכישה במשחק להרבה יותר מהירה ונוחה לשחקנים. הם כבר לא יצטרכו לספק פרטים כספיים כדי להמיר את כספם לזהב וירטואלי בעת שדרוג נשק או רכישת תוספות. באמצעות ביטקוין הם יכולים לצפות לתהליכים מאובטחים ומהירים בעזרת BitPay.

מה שמביא BitPay לשולחן

כאן נכנס BitPay. מעבד התשלומים של ביטקוין, שהוקם בשנת 2011, נמצא בתעשיית התשלומים של ביטקוין הצעירה מאז שהחל לעלות. זה נתן לה את החוויה לשלב טוב יותר את תוכניות התשלום של הביטקוין בתשתית התשלומים הקיימת. עם הצגת תשלומי ביטקוין ללקוחות אמריקאים, לשחקנים יהיה יותר קל עם הרכישות שלהם.

בנוסף, BitPay מקימה את השימוש בארנקים של פרוטוקול תשלום כחלק מהשותפות של Wargaming. הועלה לראשונה ב- BIP 70 בשנת 2013, תקן ביטקוין מסוים זה פותח בכדי להפוך תשלומי ביטקוין למהירים ובטוחים עוד יותר.

על פי פוסט הבלוג של BitPay:

“אנו שמחים לעזור להביא ביטקוין לשחקני וורגיימינג. הביטקוין בנוי לחוויות מקוונות כמו משחק, ואנחנו מחויבים לעזור לחברות כמו Wargaming להשתמש בטכנולוגיה זו להפוך את החוויות הללו לחלקות, בטוחות ומהנות יותר עבור המשתמשים. “

ישנם שלושה הבדלים ניכרים בין השימוש בארנקים של פרוטוקול תשלום לבין ארנקי הביטקוין הרגילים.

ראשית, במקום כתובת לתשלום, כתובת אתר נשלחת. לקוחות לוחצים על הקישור וארנק הביטקוין שלהם שולח אוטומטית בקשה לפרוטוקול תשלום לקישור. זה מבטל את הסיכוי להקלדת שגיאות הקלדה שעלולות לגרום לכתובת או לסכום שגויים. שנית, פרוטוקול התשלום הופך את העיבוד למהיר יותר על ידי העתקת רשומת העסקה ושידור מחדש באמצעות השרת של BitPay. זה מבטיח את העיבוד של העסקה מהר יותר.


שלישית, השימוש בפרוטוקול התשלום מאפשר החזרים מהירים יותר. למרות שלא ניתן לבטל עסקאות ביטקוין, ניתן לבצע עסקאות נוספות להחזרת הביטקוינים המשמשים (המכשול העיקרי להחזר מהיר הוא קביעת כתובת מאומתת). בתקנים של פרוטוקול תשלום, הארנק של הלקוח שולח אוטומטית כתובת חזרה מאומתת עם כל תשלום, מה שמקטין את תמיכת הלקוחות הרגילה הלוך ושוב.

BitPay

הגברת קבלת הביטקוין במשחקים מקוונים

חשיפה מוגברת לביטקוין יכולה להיות רק חדשות טובות. זה במיוחד כאשר אנשים רואים את זה בפעולה. השותפות הזו בין Wargaming ו- BitPay הוא רק קצה הקרחון כאשר הביטקוין זוכה לקבלה רבה יותר.

משחק מקוון מהווה תפאורה אידיאלית לביטקוין לרתום את יכולתו באופן מלא, בהתחשב בכך שקהילת iGaming בעולם ממשיכה לצמוח. זה כבר בא לידי ביטוי בתשומת הלב והביקוש הגוברים לחריצי ביטקוין, משחקי שולחן ואפילו הימורי Bitcoin eSports. הגישה אמנם שונה מזו של אתרי המשחקים המקוונים האחרים כמו לאט, Wargaming כבר חושף יותר צרכני דור צעיר ליתרונות הביטקוין.

לעומת זאת, BitPay ממשיכה להוסיף שמות נוספים לסגל העסקים והארגונים שלה היא סייעה בחשיפה לטכנולוגיית התשלומים של ביטקוין. גם PayPal וגם NETELLER, שבהם ניתן להשתמש כדי לשלוח פיקדונות ביטקוין לבתי קזינו מקוונים מסוימים, נמצאים על סיפונה, ומצטרפים ליותר מ 60,000 סוחרים המשתמשים ב- BitPay..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map