מדריך למתחילים למטבע NANO

בתוך מספר חודשים בלבד אסימון ננו (XRB) הראה התקדמות רבה בהשוואה לרבים אחרים הרשומים בעולם המטבעות הקריפטוגרפי. לא יהיה זה נכון לומר את זה, זה המבנה הבסיסי של האסימון שמושך את המשתמשים ומוביל להגדלת הפופולריות ומגדיל את היתרונות.

הבנת מטבע ננו

מטבע ננו המכונה רשמית RaiBlocks לכל היותר ננו הוא מטבע קריפטוגרפי אשר ידוע בתוחלתו הנמוכה וחסר האמון. אחרי הכל אותו הדבר תלוי בעיצוב חתך רוחב שונה ומקורי, כאשר לכל תקליט יש את הבלוקצ’יין שלו. מקור ההסכם הוא העדויות המיועדות להצבעה על יתד (PoS).

ננו משרתת את לקוחותיה עם יכולת הסתגלות רבה בנוסף להחלפות ישירות גם ללא כל חיוב. כי היעדר הוצאות מתקבל על הדעת בגלל הנכסים הזניחים הנדרשים על ידי המערכת, כולל שום צורך בציוד כרייה בשליטה גבוהה..

כפי שצוין על ידי חברי האתר וצוותו, ננו טיפלה עד כה ביותר מ -4 מיליון בורסות או עסקאות. ראוי לציון משמעותי יותר בהתחשב בכך שהשיא שאינו גזום הוא 1.7 ג’יגה בלבד.

קרא גם: הבנת המושג שרשרת וולטון (WTC)

 • פרטי מטבע ננו

רשימת הבורסות בהן ניתן לקנות XRB – Bit-Z, Binance, RightBTC, OKEx, CoinFalcon, BitGrail, Kucoin ו- Mercatox. ניתן לקנות NANO באמצעות מזומן בבורסת BitFlip.

ניתן להמיר את NANO במטבעות קריפטוגרפיים משמעותיים כמו – Ether, Binance Token, Tether USDT, Doge, Bitcoin ו- fiat currency..

טיקר – XRB

NANO הותאמה רשמית מחדש מ- RaiBlock ב- 21st 2018 – הודעה רשמית של הצוות https://hackernoon.com/nano-rebrand-announcement-9101528a7b76

 •  הבעיות העיקריות שננו מנסה לפתור

בעיית המדרגיות – המשתמשים מודאגים תמיד מעליית עמלת העסקה

צריכת אנרגיה – צריכת האנרגיה גואה גבוהה בכריית הביטקוין

ענייני חישוב – זמן ההשהיה של זמן העסקה שהוא 164 דקות בממוצע.

 • חייב לדעת עובדות של ננו אסימון (XRB) 

 1. אסימון ננו (XRB) המכונה אז RaiBlocks הופצו לראשונה באוקטובר 2017.
 2. עם כבר היצע מרבי של 133,248,290 XRB ואותו לא ניתן לכרות.
 3. אם אתר מתיימר לכרות את XRB, בעצם הם כורים מטבע אחר בקריפטו ואז משלם למשתמש באמצעות XRB..
 4. בעוד הצוות מנסה ברציפות להוסיף שמות נוספים לרשימה, נכון לעכשיו ניתן לסחור ב- XRB ב- Kucoin, Bit-Z, Bitflip, Bitgraill ו- Mercatox.
 • מטבע ננו Consensys

בהתבסס על יתרות חשבונות, צוות Cryptocurrency מרגיש שלתת משקל רב יותר להצבעה של אלה שיש להם יותר יתרה הגיוני, כמו שכמות הכספים המשמעותית יותר במערכת כבר יש סיבות טובות יותר להיות כנים יותר: הגנה על הנכסים שלהם..


מיתוג מחדש של NANO 

זה היה ב- 21 בינואר 2018, כי צוות RaiBlocks הודיע ​​על מיתוג מחדש של המוצר שלו כ- NANO, עם הצהרה ברורה של ביטול כל בלבול בהגיית השם..

לפי צוות, ההחלטה על מיתוג מחדש לא הייתה זו שלקחו בצורה הקלה ביותר. רצוי עם ההתקשרות הגדולה עם השם RaiBlock בקהילה ובקרב חבר הצוות, המיתוג המחודש היה החלטה קשה, והיה חשוב כי שני היתרונות והחסרונות של אותו ייחשבו לטובים..

אחת הסיבות העיקריות, הצוות הלך עם המיתוג מחדש היה מכיוון ש- RaiBlock היה קצת פה של שם ואנשים שונים נוהגים לבטא את זה אחרת.

היתרונות של Nano למשתמשים 

אין ספק שמבנה הסריג-בלוק של ננו, בודד אותו מבלוקצ’יין קונפורמיסטי אחר שמשמש אחרים מטבעות קריפטוגרפיים. עם כל חשבון שיש לו את בלוקצ’יין שרשרת החשבונות שלו המשמש כעסקאות והיסטוריית יתרות, הוא רק בעל החשבון שיכול לבצע עדכונים בשרשרת החשבונות..

במילים פשוטות העדכונים אינם מקבילים ומהירים, תוך התחשבות בחילופי דברים נמרצים. מכיוון שבלוקים חייבים להיכלל על ידי המבוססים יותר של הרשומה, העברת נכסים מחייבת שתי חילופים ולא אחת. השולח חייב להיות מורכב מחילוף שליחה בעוד שהאספן צריך לסיים את חילופי הקבלה.

למה להשתמש בננו?

 • היעדר עמלות – כידוע ננו עובדת עם פרוטוקול קל, ומכאן היעדר חיובים
 • מדרגיות – בעזרת לוגריתמים של מערכי נתונים באמצעות מבנים דמויי עץ; ללא ספק העסקה היא רב-תכליתית במיוחד
 • רכישות מיידיות – בעוד עסקאות מטופלות על בסיס חיקוי, עלינו להוסיף לרשימה שכל העסקאות הנוטלות ארמון מנוהלות באופן עצמאי, כאשר כל אחת מהן כוללת חבילת UDP, המסייעת במניעת בעיות הקשורות בגודל בלוק..

איך ננו הוא עדכון על פני מטבעות קריפטוגרפיים קיימים?

אין ספק שביטקוין הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר שאנו מכירים, אולם ננו עדיין מחזיקה ביתרון משמעותי ביחס לזמן העסקה. כידוע עסקה פשוטה בביטקוין זקוקה לשעות עיבוד, הרי זמן עיבוד החסימה הממוצע הוא עשר דקות, והעסקה צריכה להיות בתוך בלוק. יש לכרות בלוקים, ולרוב זה קורה שיש להוסיף מספר בלוקים לפני שניתן להחשיב סוף סוף עסקה כשלמה. בעוד שבנאנו, כל פעולה אחת היא חסימה, מה שאומר שהרשת יכולה לעבד באופן מיידי את החסימה / העסקה הזו.

גם בשימוש ב- PoS, תוקף יצטרך מינימום של 50% מכוח ההצבעה, מה שאומר שהם יזדקקו ליותר מ -50% מסימני XRB. מה שאומר שתהליך זה בסופו של דבר יהיה יקר למדי, וזהה ייחשב גם כהחלטה לא נבונה.

ולא לשכוח מערכת ה- PoS המואצלת מאפשרת עבודה עם צריכת אנרגיה מינימלית, מה שאומר שניתן להפעיל צמתים מלאים באמצעות צריכת חשמל נמוכה וללא שימוש בחומרה יקרה..

כיצד לקנות מטבע ננו (XRB) & היכן לאחסן?

רכישה של XRB באמצעות מטבע פיאט אינה אפשרית, ומכאן שחיוני כי גישה אחת למטבע אחר כמו ביטקוין או את’ריום באמצעות Coinbase ומעלה ואז תחליף אותו ב- XRB, דרך אחת מהבורסות השונות כמו Kucoin..

 • ארנקי ננו 

ארנקי ננו נגישים בקלות וניתנים להורדה מהאתר הרשמי. יש להם ארנק אלקטרוני מקוון, יישומי iOS רשמיים ואנדרואיד ויתרה מכך לקוח באזור העבודה, כך שתוכל לבחור איזה מהם מתאים לך ביותר..

 • ארנק חומרה של ספר חשבונות 

ניתן להשתמש בו להחזקת מטבעות קריפטוגרפיים של NANO.

מה נמצא במפת הדרכים של מטבע ננו?

 • בשנת 2018, כאמור ברשימה, הצוות מתכנן לפתח ארנק קל. כמו כן, הוסף גיזום שרשרת כדי להקטין את גודל השרשרת.
 • צוות ננו הגיל הנכנס מתכנן להגיע לאוכלוסייה גדולה יותר של אנשים שאינם בנקים ומבקש להבטיח להם שהתשלומים שהם יקבלו יובטחו בנקודת החליפין שלהם..
 • הפיכתם לסטנדרט אינטרנט הנשלט על ידי קבוצה מגוונת של אנשים מאזורים שונים במקום אדם יחיד או קבוצה קטנה.
 • הצוות מתכנן להוסיף שידור IPv6 לשידורי העסקה כך שמי שרוצה יוכל לראות את ההודעה על עסקה.
 • הצוות רוצה לראות ש- XRB מקבלים ספקי תשלומים נוכחיים בדיוק כמו שלקחו מטבע פיאט.
 • הוספת שמות נוספים לרשימת הבורסות ושיפור חוויית החסימה בהחלט נמצאת גם כן ברשימה.
 • ארנקים ניידים למכשירי אייפון ואנדרואיד נמצאים בשלב בדיקה.

מגמה במחיר ננו XRB 

מיוצג כ- XRB בבורסות שונות, נאנו היה יציב יותר ויהיה סטטי מדויק יותר בשיעור הנמוך ביותר מאז הקמתו.

למעשה, זה היה במחצית השנייה של 2017, אז יכולנו להבחין בכל עלייה במחיר. ב -12 בדצמבר הוא הגיע לשיא של 4.02 דולר, ומאז אותו הדבר ממשיך להרוויח בשיא כל הזמנים של 33.14 דולר, כרגע בטווח מחירים של 15.08 דולר..

ניתן לציין את המיתוג מחדש של המוצר מ- RaiBlock ל- Nano כאחת הסיבות הרבות שאותו תפס אור הזרקורים. למעשה, עם העלייה המתמדת במספר האנשים המאמצים מטבעות קריפטוגרפיים, שווי השוק הנוכחי של ננו הוא קרוב ל -2,009,943,844 דולר ארה”ב..

צ’רלי לי, מייסד מטבע ה- NANO התומך ב- Litecoin

כפי שכולנו יודעים ש- Cryptocurrency communal הוא עדיין חדש וקטן בהשוואה לכל המגזרים האחרים, אנו יכולים למצוא בעולם הטכנולוגיה והפיננסים. מכאן, עם שמות פעילים בלבד, כל מילה מחזיקה בערכה ובאמינותה. אותו דבר קרה לאחרונה. היוצר של Litecoin, צ’רלי לי, יכול להיות רשום במהירות כאחד מהמעטים שנשמעים ואחריהם בכל מה שקשור להבנה וקבלת מטבעות קריפטוגרפיים חדשים ובאים..

כפי שעולם הקריפטו יודע, צ’רלי לי הביע תמיד בחופשיות את התעניינותו ודאגתו הקשורים לעדכונים ולנושאים שונים בעולם הקריפטו. ובשביל אסימון זה המכונה ננו, צ’רלי לי השתמשה בטוויטר כדי לנער את שוק הקריפטו עם הכי לא צפוי.

זה היה ב -28 בפברואר; לי דיבר על מטבע ננו תוך שהוא מעריך את טכנולוגיית הסריג הבלוק שלו.

“הסתכלתי לאחרונה על מטבע הננו,” צייץ לי. “די מסודר. לכל חשבון יש בלוקצ’יין משלו. הוא מתמקד בעסקאות מהירות וחינמיות לתשלומים. משתמש ב [הוכחת יתד] להגנה על הוצאות כפולות ו [הוכחת עבודה] למאבק בספאם. האתגר הוא לשמור עליו מבוזר. “

והיה אז הערך שהיה נמוך עד 13.56 דולר נכון לשעה 17:00 ביום חמישי המזרחי עלה לגובה צורב של 17.19 דולר. עם זאת, זה לא היה הכל, כמו לאחר שעבר על הספר הנייר של אותו דבר. שרלי לי העלתה כמה שאלה לצוות המפתח של ננו על אופי הפעולה שלה בשרשור Reddit, עליה השיב קולין למייהו – המפתח הראשי של ננו.

ההשקעה שלנו בפרויקט 

ללא עוררין, בתוך מספר חודשים בלבד אסימון ננו (XRB) הראה התקדמות רבה בהשוואה לרבים אחרים הרשומים בעולם המטבעות הקריפטוגרפי. לא יהיה זה שגוי לומר זאת, זה המבנה הבסיסי של האסימון שמושך את המשתמשים ומביא להגדלת הפופולריות ומגדיל את היתרונות. ‘בהיותם רק מטבעות קריפטוגרפיים המשתמשים בסריג חסום, הדבר מאפשר למשתמשים בו לבצע עסקאות מבלי לשלם. כל תשלום לכורים, גם זה על בסיס מיידי.

כמו כן, במטרה פשוטה להחליף נתוני זיכרון משותפים קונבנציונליים, מטבע ננו מכוון להגדיר את מודל העברת ההודעות שבו למשתמשים יש בלוקצ’יין משלהם שמסתנכרן רק עם הרשת הראשית שלהם. בסופו של דבר, עם כל הפתרונות שנאנו מייצגת, אותו עשוי להיות הראשון שיחליף מטבע פיאט לשימושים יומיומיים..

מה דעתך על מטבע NANO? ספר לנו את מחשבותיך בקטע ההערות למטה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map