סוחרי הקריפטו המובילים לעקוב אחר משחק המסחר שלך

תעשיית הקריפטו היא עצומה. עם עליית מספר המטבעות בענף, גם מספר הסוחרים והאנליסטים זינק. עם זאת, אצרנו רשימה החושפת את סוחרי הצפנה המובילים בענף שניתן לעקוב אחריהם כדי להגביר את משחק המסחר שלהם. 

לפני למעלה מעשור, לידתה של תעשיית הקריפטו יזמה סאטושי נקאמוטו שהציגה את העולם לביטקוין. עם הזמן, מאות מטבעות אחרים נכנסו לשוק יחד עם כמה אנשים שונים. תעשיית הקריפטו מתהדרת כיום במטבעות רבים כמו גם בחובבים. רוב חובבי הקריפטו הללו הם סוחרים שכן תעשיית הקריפטו גרפה סוחרים המשתוללים מהסלבריטאי המשפיע ביותר לג’ו הממוצע..

אמנם המסחר אינו כוס התה של כולם, אך סוחרים / אנליסטים מסוימים בפלטפורמת המדיה החברתית המועדפת על קריפטו, טוויטר מנחה אנשים לקראת הדרך הנכונה לסחור בנכסי קריפטו. הביטקוין נאבק לפרוץ את 10K, בעוד האלטקוינים עולים על מטבע המלך עצמו. אישור הדוגקוין של TikTok ואלון מאסק לא רק זינק את הפופולריות של המטבע אלא גם את מחירו.

הנה רשימה של סוחרי הצפנה המובילים בטוויטר לעקוב עבור אלה המעוניינים לעשות שימוש בעונת alt או אפילו בתנועת המחירים היציבה של ביטקוין..

כלב הקריפטו [@TheCryptoDog]

כלב הקריפטו יש מעל 198.4K עוקבים בטוויטר והוא צופה פעיל כמו גם משתתף בשוק הקריפטו. סוחר זה היה חלק מהתעשייה במשך הזמן הארוך ביותר כשהוא התחיל לכרות את הביטקוין בשנת 2011. אמנם ההתמקדות העיקרית שלו הייתה בביטקוין בשנים הראשונות, אך לסוחר זה זמן רב יש השקעות ב- DeFi כמו גם בטכנולוגיית בלוקצ’יין. בהתאם לתרשים האחרון שלו, לפי הדיווחים, ETH יגיע ל 241 דולר.

$ ETH התחנה הבאה $ 241 imo pic.twitter.com/lKiG2tZElX

הכלב הקריפטו? (@TheCryptoDog) 20 ביולי 2020

נזיר הקריפטו [@thecryptomonk]

נזיר הקריפטו יש רק 69.7 אלף עוקבים, עם זאת, התרשימים שלו אינם מוגבלים ל- BTC, תרשימי הניתוח הטכני שלו כוללים גם אלטקוין. יתר על כן, יש לו אתר משלו המוקדש לניתוחים טכניים, חדשות וביקורות וכן מידע אודות מסחר. מדי פעם סוחר זה מבליט את עמדותיו לגבי מתכות יקרות וסחורות. אחד הטבלאות שלו מגלה כי Chainlink [LINK] כיוון לכיוון ATH.

$ LINK מכוון לאותו ATH בזוג BTC. pic.twitter.com/17htvx4WoU

– הקריפטו נזיר ⛩ (@thecryptomonk) 23 ביוני 2020

LINK היה אחד האלטקוינים המניבים את הביצועים הטובים ביותר ואף הגיע לשיא כל הזמנים של 8.74 דולר בעונת האלט”טים האחרונה.

אנג’לו ฿ TC [@AngeloBTC]


עם ספירת חסידים של 152.6K בטוויטר, AngeloBTC הוא ללא ספק אחד הסוחרים הטובים בענף. בעבר הוא דורג כסוחר מספר 1 על פי רווח רעיוני בבורסת הקריפטוגרפים הבולטת, Bitmex. הוא גם משתף את תרשימי הניתוח הטכני שלו ב- Trading View. בחודש מאי, הוא חזה כי ביטקוין יכול לעלות עד 16,000 $ עד אוקטובר זה.

"16 אלף דולר עד אוקטובר. התרשימים אף פעם לא משקרים." $ BTC pic.twitter.com/fu9a8prU7T

– אנג’לו ฿ TC (@AngeloBTC) 21 במאי 2020

לא לשכוח את הממים. AngeloBTC לעולם לא מצליח לגרום לחסידיו לצחוק. מלבד ת”א שלו, סוחר זה הוא אדון ממים במשרה חלקית.

מקור – טוויטר

UB [@CryptoUB]

זֶה סוחר שירות הדיסקורד מתואר כאחד הטובים ביותר. חומר הלימוד שנמצא כאן מתאים לאנשים שזה עתה נכנסו למסחר. יש לו סך הכל 24.6 אלף עוקבים בטוויטר. התרשימים שלו נעים בעיקר מביטקוין לאלטקוינים בולטים. הוא גם חלק מקבוצת המסחר בקריפטו, The Haven. הציוץ האחרון שלו חושף את עמדתו לגבי עתידו של שוק הקריפטו. בציוץ נכתב,

אימו ביטקוין מתקלקל קשה, אלט מעושן, חברי הקהילה נולדים, או שהם נכנסים לפאניקה בתחתית.

רק שהכל כולל ביטקוין יקרע כעבור כמה ימים.

– UB (@CryptoUB) 19 ביולי 2020

ניקולה דיוק [@ NicTrades]

הרשימה הזו לא תהיה שלמה בלי אישה. בעוד שרוב הסוחרים בקריפטו הם בעיקר גברים, ניקולה דיוק הוא סוחר מלונדון שיש לו כ 94.9 אלף עוקבים בטוויטר. מלבד טוויטר, דיוק פעיל גם בפייסבוק כמו גם ביוטיוב. עם ניסיון של 10 שנים בניתוח טכני, הגרפים של דיוק משתנים בין ביטקוין לאלטקוינים שונים.

מָקוֹר

בכל יום שני בלילה היא עוברת לאוויר בערוץ היוטיוב שלה דנה בתנועות מחירים יחד עם ניתוח תרשימים של נכסי קריפטו שונים.

ג’ייקוב קנפילד [@ JacobCanfield]

ג’ייקוב קנפילד הוא אחד הסוחרים הפופולריים ביותר בפסוק הצפנה. חסידו סופר בטוויטר וגם ביוטיוב אין כל כך פער. יש לו בסך הכל 61.2K מנויים ב- YouTube ו- 60K עוקבים בטוויטר. לאנליסט ביטקוין זה יש ערוץ יוטיוב פעיל בו הוא נותן לקהל שלו טיפים למסחר במטבעות קריפטוגרפיים. קנפילד אף הופיע בפורבס וב- CNBC. לצד תרשימים, הוא גם מצייץ על חדשות קריפטו. הציוץ האחרון שלו היה חפירה בפריצה האחרונה בטוויטר. בציוץ נכתב,

תאר לעצמך מה ההאקרים היו יכולים לעשות אם הם צייצו "תעודת סל ביטקוין אושרה"

– ג’ייקוב קנפילד (@JacobCanfield) 15 ביולי 2020

CryptOrca [@CryptOrca]

עם 100 אלף עוקבים עצומים בטוויטר, CryptOcra נמצא בסצנת ההצפנה מאז 2013. למרות שהוא נשאר אנונימי, התנאים וההגבלות שלו זוכים להערכה רחבה על ידי רבים ברחבי הפסוקו. לא רק שהוא פעיל בטוויטר, אלא שהוא ממשיך לפרסם גם את הניתוח הטכני שלו ב- Trading View. אחד הציוצים המוקדמים שלו, הוא מדגיש את הדמיון בין ביטקוין לזהב.

אם $ BTC באמת כמו זהב זהב … .. wtf אנחנו מחכים. pic.twitter.com/TKB9M7R8mA

– CryptOrca (@CryptOrca) 25 בפברואר 2015

מי סוחר הקריפטו המועדף עליך? אנא יידע אותנו בסעיף ההערות!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map