ערוצי מדיה מעטים ממשיכים לקדם את הקרטבארים, למרות האשמות הונאה

כסף הוא לא הכל, אבל זה בטוח כמו גיהינום קליל עושה סבל הרבה יותר קל לשאת. אתרי מדיה בקריפטו היו יודעים. CoinDesk פרסמה לאחרונה קטע שהדיח הונאת MLM ברורה בשם Karatbars; CoinCurb פרסם ציר זמן מלא ב- Karatbars. לאחר מכן, כלי תקשורת כמו Cointelegraph ו- CCN הורידו את המודעות שהעלו עבור Karatbars.

אולם העניין הוא שקוינטלגרף ו- CCN לקחו סכומי כסף לא מבוטלים כדי לקדם תוכנית MLM ברורה. למעשה, Cointelegraph היה אמרגן אגרסיבי של Karatbars. בחלל הקריפטוגרפיה, מרבית החום ניתן למייסדי ICO אך המציאות היא שהפרויקטים הגרועים ביותר אינם יכולים להגיע להמונים ללא עזרת חברות כמו Cointelegraph, שלא ביצעה אפילו בדיקת נאותות מינימלית כדי להימנע מלקחת כסף מהונאה..

עם זאת, נראה שלחברות מסוימות יש כמה דולרים שנותרו לסחוט מהפרה המזומנת האהובה עליהן: הונאת ה- MLM שנקראה Karatbars..

למעשה אתמול, ביטקוין שפורסם התיר קטע קידום שמגן על קארטבארס. זה לא ה פעם ראשונה Bitcoinist הגן על Karatbars. בעוד Cointelegraph ו- CCN הם אפיקי הקידום של Karatbars, נראה כי Bitcoinist הוא הסנגור. עם זאת, מדיה זו אינה לבד; חדשות BTC עשתה מאמצים מתמידים לקידום הונאת הקרטברים.

בעוד שכמה מכלי תקשורת זיהו את טעותם, חדשות BTC נותרים נחרצים בקידום הקרטבארים, לצד התקשורת העסקית האמריקאית המובילה., פורבס, שהמשיך להכריז כי קרטבארס הוא פרויקט מוביל באסיה. למרבה האירוניה, Karatbars מבוסס מחוץ לגרמניה. עיתונות איכותית.

כמה אתרים לא ידועים כמו Netcoo.com ו- BusinessforHome.org קידמו גם Karatbars.

מהי תוכנית פונזי?

לְכָל ויקיפדיה, תוכנית פונזי היא …

“סוג של הונאה המפתה משקיעים ומשלמת רווחים למשקיעים קודמים באמצעות קרנות שהושגו ממשקיעים חדשים יותר.”

לפתוח עסק מצליח זה קשה. עסקים לגיטימיים מסתמכים על יזמים מצליחים. עם זאת, פונזים שונים. למרות שזה די ברור לאתר הזדמנות טובה מכדי להיות אמיתית, יש אנשים שעדיין נופלים על תוכניות פונזי.

חזרה בשנות העשרים של המאה העשרים צ’רלס פונזי, עם כל ההייפ והמילים הפרחוניות, ניהל הונאה במשך יותר משנה לפני שהיא קרסה, ועלתה ל”משקיעים “שלו 20 מיליון דולר. הוא ייסד את רעיון פונזי, שהושב מחדש בפורמטים חדשים שוב ושוב.

השנה, אותו מושג התרחש בשם קראטבארים, כפי שרבים היו מואשם. הפעם חברת MLM זו מכרה מטילי זהב! זה נשמע מטורף כי מכירת מטילים זה עסק אמיתי. עם זאת, Karatbars הגיע עם לתפוס. הקונים נאלצו לשלם סכומי סכום חד פעמי מראש כדי לקבל תשואה כמעט פי 40 לאחר שנה. די במצב.

קרטבארס אינטרנשיונל, שהוכרז על ידי פורבס כאחת מעשר חברות הבלוקצ’יין שצפו בשנת 2019, הבטיח למשקיעים תשואה של פי 40 בעוד שנה. ברור שוורן באפט לא קיבל את התזכיר.

“לחולל מהפכה במערכת התשלומים שלנו בכוח הבלוקצ’יין ולהבטיח” זהב בטוח “לאנשים ככלי השקעה.” זה מה שמייסדי הקרטבארים הרלד סייז, ג’וסיפ הייט, אלכס בודי ואובידיו טומה טובים מכדי להיות הבטחה אמיתית למשקיעים שלהם..


הם טענו שהם יצרו מטבע דיגיטלי חדש, אליו כינו מטבע KaratGold (KBC) הם גאים בכך שהם עומדים בנפרד מ- ICO אחרים מכיוון שהוא מגובה בזהב, כפי שהיו מטבעות הממשלה בימים ההם.

קראטבארס הבטיחו 40% עמלה לסניפים שלהם ו”הכנסה פסיבית שיורית “נוספת. מכירות זהב, הפועלות בשוליים דקים שיער, לעולם לא יכולות להציע לגיטימיות שום דבר קרוב לכך. עם זאת, ברור שזה לא דגל אדום מפואר כמו העובדה שהחברה הבטיחה להחזיר פי 40. עם זאת, זה לא היה מוזר מבחינת קוינטלגרף כאשר בחר לקדם בקפדנות את הקרטברים.

שיווק הייפ

חלק ניכר מהאסטרטגיה מאחורי כל פונזי היא יצירת הייפ. כחלק מאסטרטגיית השיווק שלהם, הם שמו את האסימון המקורי שלו שהיה במקור “מטבע KaratBank” והעבירו אותו ל- “KaratGold Coin”..

הם הודיעו בשנה שעברה כי ב- 4 ביולי 2019 יהפוך ל”יום העצמאות הזהב “, בו אנשים יכולים להחליף את מטבעות KBC בזהב פיזי טהור בקצב של 100 KBC = 1 גרם

“אנחנו עובדים קשה מאוד כדי להבטיח כי החל מיום העצמאות לזהב ב -4 ביולי 2019, יוצב מחזור זהב מלא בכל העולם והביטוי ‘אשלם ב- KBC’ פירושו ‘אשלם בזהב'”.

“אנו עושים את העתיד הכלכלי של העולם ושמחים להיות איתך בסביבה.” – המנכ”ל הרלד סייז

זה עשוי להיות אחד ההייפ הטוב ביותר של סגנונות השיווק שלהם.

מכיוון שסרטון זה ושקיפותו של הצוות חיוניים בתכנית מסוג זה, המנכ”ל הרלד סייז ויו”ר הדירקטוריון ג’וזיף הייט אף עשו הוידאו הזה עם יותר מ 1.6k צפיות והצהיר כי הם יקנו ויאחזו 5 טונות של זהב אמיתי כדי לשמש בסיס למערכת תשלומים חדשה, כמו גם גיבוי למטבעות Karatbar

וכדי להגשים סוף סוף את התוכנית שלהם, הם שילמו לכמה מדיות אמינות על מנת לקדם קרטבארים עם מודעות באנר, תוכן ממומן ואפילו תוכן אורגני עם תוספי קידום מכירות. הם אפילו קיבלו אתרים לא ידועים כמו Netcoo.com ו- BusinessforHome.org כדי לקדם אותם.

ב- 3 ביולי KBC הגיעה לשיאה של 12.6 סנט. היקף המסחר של 24 שעות פרץ לזמן קצר את מחסום 12 מיליון הדולר.

ואז … ובכן, מה שאתה מצפה שמטבע MLM יעשה, קרה. KBC החלה לזרוק קשה. היום זה יושב בקצת פחות מ -5 סנט. וכדי לרצות ולקבל בחזרה את המשקיעים הזועמים, יו”ר הדירקטוריון ג’וסיפ הייט שחרר סרטון ב -8 ביולי.

המנכ”ל הרלד סייז הפך את הבטחתו הקודמת וטען כי שלוחות לא מבינות שהם יוכלו רק “לתבוע” את הזהב שלהן. הוא גם השלים את הקריפטו של MLM בתירוצים הגדולים ביותר, כולל “הרמאים” ו- “KYC”. ב- 11 ביולי המנכ”ל הראלד סייז יצר לעצמו ש&סרטון בסגנון שהועלה על פקיד החברה ערוץ יוטיוב, סייז ניסה להרגיע את משקיעיו.

במהלך הסרטון שלו, על פי דרישה “מה קורה עם המטבע שלנו?” בלי שום ספקות, סייז הודה כי אין ערך מאחורי מטבעות KBC משום ש”אין שום עסק שקשור אליהם “. במילים אחרות, זה חסר ערך.

באופן מוזר, בתשובה ל”מה משתלם יותר עכשיו: לשנות את KBC לזהב או להחזיק את ה- KBC? “, סייז מתחמק מהשאלה ואומר לסניפים” אף אחד לא יכול לראות בעתיד, זה תלוי בך מה שאתה עושה “

אחר כך, בהמשך, הוא עדיין ניסה להכעיס אנשים על ידי שקר גדול נוסף של תשואות גדולות עוד יותר למשקיעים, ועודד אותם להחזיק במטבע, כדי שערכם לא יירד עוד יותר.

באופן רלוונטי יותר, זה גם מסביר מדוע קראטברים לעולם לא יעמדו בהבטחתו של סייז. הוא פשוט הוכיח ש- KBC כלל לא מגובה בזהב, שהאימפריה של הרלד סייז, ג’וסיפ הייט, אלכס בודי ואובידיו טומה היא תוכנית ממש של פונזי. כל זה היה שטויות שיווקיות לאיתור משקיעים קשורים בקרטברס, שאיבדו ביחד מיליונים שהשקיעו ב- KBC..

הם שיווק הייפ היה באופן מפתיע יעיל ביותר, עם זאת, בזכות מעטים עיניים שומרות מצוות במרחב המטבע, הם כבר סימנו את העצמי שלהם באדום. בנוסף, התקשורת הגרמנית פרסמה את ההצהרות הבאות אודות הקורס האחרון של קרטבארס:

“קרטבארס טען לא רק בניגוד להצהרתו הקודמת בבית המשפט, אלא גם תיאר את האסימונים כ”חסרי ערך” – רק כדי לשמור על סכום המחלוקת לאחר הסכסוך המשפטי האבוד. ” – שופט בית הדין האזורי הגבוה ד”ר פון גומפטר

מייסדי Karatbars, Harald Seiz, Josip Heit, Alex Bodi, ו- Ovidiu Toma ניסו לתבוע יועצים וקבלני משנה על כך שחשפו את האמת שהמטבעות חסרי ערך, ודרשו תביעות מידע שונות, תביעות חשבונאיות וגם העברת KBC. עם זאת, העלות הגבוהה מצאה את בקשתם ללא ביסוס והכחישה את הקאראטברים מה שביקשה (§§ 935, 940, 917f ZPO)

למרות כל זה עדויות פונזי, עדיין יש אנשים שייפלו לתפיסת כסף נוספת על ידי חברת Karatbars. החברה מתכננת להשיק KaratNet באוקטובר הקרוב וזו עוד בעיה ענקית. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map