מה זה אתריום? – מדריך מלא לאת’ריום למתחילים

את’ריום הוא פנינה נוספת של עולם הקריפטו שהפך פופולרי מאוד מאז הולדתו בשנת 2015. רוצה לדעת מה זה את’ריום, כל הפרטים הקטנים של האת’ריום, אז אתה נמצא במקום הנכון!

מה זה את’ריום

Ethereum היא פלטפורמת תוכנה פתוחה המבוססת על רשת בלוקצ’יין ציבורית מבוזרת. נוצר בשנת 2015 על ידי ויטליק בוטרין, הרעיון שמאחורי את’ריום היה ליצור פלטפורמה ליישומים מבוזרים ושיתופיים. זו פלטפורמה רב תכליתית עם מטבע משלה. המאפיין העיקרי של מטבע קריפטוגרפי זה הוא החוזים החכמים.

חוזים חכמים הם בעצם התסריטים או קודי המחשב שניתן ליצור על ידי כל אחד ואז להעלות לבלוקצ’יין. בהיותו מאוחסן בספר חשבונות ציבורי, הדבר הופך את העסקאות לניסיון הוכחה ללא דרישת מתווך. ל- Ethereum יש גם אתיל אסימלי שעובד בדומה לזה ביטקוין, כלומר אתה יכול לקנות ולמכור אותו.

מדוע את’ריום חשוב?

עם כניסתו של הביטקוין, אנשים האמינו כי ניתן להשתמש בבלוקצ’יין שלו גם בתחומי חיים אחרים. עם זאת, העיצוב של הביטקוין הוא לשרת את מטרת המטבע המגבילה את יישומו. במובן מסוים זה הוביל להופעתו של את’ריום. בוטרין יצר מטבע קריפטוגרפי זה בתכנית של מערכת בלוקצ’יין שיכולים להקל על היישומים המבוזרים.

באת’ריום יש שפת תכנות שנכתבת בו המאפשרת לאנשים להתאים אותה בהתאם לדרישות הספציפיות שלהם. כל היישומים החדשים שנוצרים בפלטפורמה זו מבוססים על החוזים החכמים שלה.

אם לומר זאת בקצרה, את’ריום מאפשר לבצע כל מיני פונקציות בצורה שקופה ואמינה ללא צורך ברשות מרכזית או צד שלישי מהימן..

איזו בעיה פותר את’ריום?

רובנו מתמודדים עם צדדים שלישיים על בסיס יומיומי, לפעמים אפילו בלי להבין זאת. לדוגמא, רכישה פשוטה של ​​קפה כוללת מתווך מבחינת חברת כרטיסי האשראי שלך שרושמת את הרכישה שלך.

מתווכים הם בדרך כלל הצדדים המהימנים שבהם הקונים והמוכרים רשאים לסמוך זה על זה או לא, שמבצע השלמה מוצלחת של עסקה.. רשת את’ריום בעיקרון מאפשר שני אנשים או ארגונים ל ערך העברה, זה יכול להיות נכס או כסף דיגיטלי, בצורה מאובטחת ובביטחון מבלי לדרוש מתווך כמו PayPal או בנק.

החוזים החכמים של Eethereum מגדירים את הכללים כמו גם את העונשים של ההסכם תוך שהם עוזרים לך להחליף כל דבר שמחזיק ערך בסביבה נטולת סכסוכים ושקופה..

מגמות השוק הנוכחיות עבור אתריום

רק Cryptocurrency בן שלוש שנים, Ethereum רוכב במחיר של 900 דולר באותה עת עם שווי שוק של 88,202,687,601 דולר. זו הייתה פלטפורמה פופולרית לבנות עליה את היישומים, עד כדי כך שכבר נוצרו עליה מעל 1000 אפליקציות מבוזרות.


בדרך כלל, המחיר של האתר נע במגמה עם bitcoin וזה אכן ראה עליות וירידות בחודשים האחרונים. בתחילת 2017, אתר עלה במחיריו ובסיומה מחירו נסע 300 דולר.

את’ריום הפכה לבחירה המועדפת ביותר בכל הנוגע להעברת כסף ונכס. יתר על כן, חלה אימוץ מוגבר של פלטפורמת מטבע דיגיטלי זו שתביא עוד יותר לעלייה במחיריה בעתיד.

יתרונות וחסרונות של אתריום

המוקד של Eethereum הוא לשמש כפלטפורמה בה ניתן לבנות ולהפעיל יישומים מבוזרים.

כמה יתרונות חיוניים של רשת אתריום הם:

  • תמיכה במפתחים – צוות הפיתוח של פלטפורמה זו יעיל ומוצק ביותר שעובד באופן פעיל על טכנולוגיות חדשות. יש ניסיון מתמשך לשפר את האבטחה, המדרגיות, הפונקציונליות והאבטחה של הבלוקצ’יין שלה.
  • קל לשימוש – אסימון ה- ERC20 של Ethereum blockchain קל ופשוט ליצירה. כמו כן, זה מהיר, אבל אתה צריך להיות בעל ידע טכני בסיסי בתוכנית האסימון כדי להשיג את התוצאות שלך.
  • השתמש בבלוקצ’יין של את’ריום – כשאתה בונה את היישום שלך על Ethereum, אינך צריך ליצור או לתחזק את הבלוקצ’יין שלך, אתה יכול פשוט להריץ את ה- Blockchain של Ethereum.
  • שמור את המשאבים שלך – על ידי מתן בלוקצ’יין Ethereum לנהל את עבודתך, אתה חוסך מאמצים, זמן וכסף באמצעות סנכרון זה. אפילו מורכב החוזים ביותר יכול לרוץ ברשת זו.
  • הפעלת ICO היא קלה ומהירה – Ethereum הקלה על השקת פרויקטים של ICO מהר יותר. קבוצה של הוראות מפורטות להפעלת ICO זמינה באתר האינטרנט שלה.

יש לכך גם חסרונות:

  • לא יעיל מספיק – בהיותה פלטפורמה, Ethereum לא יכול להיות יעיל כמו רשתות חסימות אחרות שנועדו להיות מטבע קריפטוגרפי. Ethereum בעצם מנסה להיות a מחולל חוזים חכם, מחשב-על, וחשבונאות למספר משתמשים. אין ספק שזה מספק לו גמישות אך יחד עם זאת, הוא הופך להיות פחות מותאם למקרה שימוש אחד.
  • תקלות טכניות – החוזים החכמים של Ethereum מועדים לבאגים ושגיאות שעלולים להתגלות כהרסניות עבור כל עסק. יתר על כן, בשל אופיו המבוזר של הבלוקצ’יין, אין נקודת בקרה מרכזית שתכיל בעיה.
  • עמלת דלק – במהלך השימוש באת’ר, בכל פעם שמתרחשת עסקה באסימון שלך, תשלום מסוים נכנס לרשת את’ריום כדי להעשיר אותה. זו בעצם דרך אתר להשלים את העסקאות. ייתכן שעמלה זו לא תהיה גבוהה בהתחלה, אך בהמשך, כאשר היקף העסק שלך, העמלה תרבה ותשלם את החשבון מרווחיך..

איך את’ריום עובד?

בדיוק כמו מבנה הבלוקצ’יין של הביטקוין, את’ריום חולק את הרשומה של כל היסטוריית העסקאות. כל צומת ברשת זו מאחסן עותק של ההיסטוריה שהיא המצב האחרון של כל חוזה חכם.

הרשת עוקבת אחר המידע העדכני של כל היישומים הכוללים את קוד החוזה החכם, יתרת המשתמשים והמקום בו הוא מאוחסן, עבור כל יישום Ethereum.

באשר לחוזים חכמים, מטבע או נכס מוכנסים לתוכנית שבה הם יפעילו קוד. חוזים אלה יקבעו באופן אוטומטי אם יש להעביר נכס לאדם אחר או להחזרו לנושא המקורי של אותו נכס. כל אותה העת, ספר החשבונות המבוזר של זה בלוקצ’יין יאחסן וישכפל את המסמך ויספק לו אבטחה ושקיפות.

האם יש לך שאלות נוספות בנושא אתריום, בלוקצ’יין או חוזים חכמים? ספר לנו למטה בתגובות, ונכלול אותם במאמר בסיס הידע הבא שלנו.

הירשם לעדכוני חדשות יומיים אודות ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map