banner
banner

רשימת הבדיקה של אנדראס אנוטונופולוס לאיתור מטבע מטבע אמיתי

שוק הקריפטו הוא כיום ביתם של אלפי מטבעות חדשים, אולם הלגיטימיות של אלה נותרה לא ברורה. עורך הדין הבולט של ביטקוין, אנדראס מ ‘אנטונופולוס שיתף סרטון המפרט אודות זיהוי מטבע מטבע.

‘מטבע קריפטוגרפי הוא מונח שיווקי’

אנדראס אנטונופולוסמָקוֹר

תעשיית הקריפטו הייתה עדה להולדתם של כמה מטבעות חדשים. ביטקוין, המטבע הקריפטוגרפי הראשון שהושלך לשוק. כמעט 12 שנים בעולם הפיננסי, הביטקוין עדיין נותר בצמרת. עם זאת, מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים נכנסים לשוק בטענה שהם ממלאים את החסרונות של הביטקוין. בעוד שיש הטוענים כי הם מציעים עסקאות מהירות יותר וכמה אחרים כמו מונרו מציעים פרטיות טובה יותר. הרשימה נמשכת מכיוון שכמעט כולם בתחום עוקבים אחר יצירת ביטקוין טוב יותר.

אוונגליסט ביטקוין, אנדראס אנטונופולוס פרסם סרטון בערוץ היוטיוב שלו Bitcoin Q&A, שכותרתו ‘מה הופך מטבע למטבע מטבע?’ בסרטון זה ציין אנטונופולוס כי אין הגדרה סטטוטורית לשאלה “מהי מטבע מטבע?”

מטבעות קריפטוגרפיים התפתחו למונח שיווקי המצביע על כך שכל מטבע המבוסס על קריפטוגרפיה יכול להיקרא מטבע קריפטוגרפי על ידי אנשים מסוימים. עם זאת, זה בקושי נותן מידע כלשהו על מקום הימצאו של המטבע הקריפטוגרפי ואף לא מצליח לזהות אם המטבע הקריפטוגרפי מעניין.

רשימת הבדיקה של אנדראס אנטונופולוס לזיהוי מטבע מטבע

כדי להתגבר על הטרדות שבזיהוי ה”גורם המעניין “של מטבע קריפטוגרפי, אנטונופולוס גיבש רשימת ביקורת. רשימת הבדיקה הזו היא רשימה שלפי הדיווחים מחנך הביטקוין ניסה לפופולרי.

1. מטבעות קריפטוגרפיים מבוזרים

מטבעות קריפטוגרפיים מבוזריםמטבעות קריפטוגרפיים מבוזרים

ביזור הוא אחד המונחים הנפוצים ביותר שתיתקל בהם אם היית חלק מקהילת הצפנה. הסיבה מאחורי יצירת המטבע הראשון היה להימלט מחסימות מרכזיות. אנטונופולוס ברשימה שלו ציין כי מטבע קריפטוגרפי צריך להיות נגיש לכל אחד ללא צורך באישור או בדיקה.

אנטונופולוס הוסיף,

“האם כל מחשב באינטרנט הפתוח יכול פשוט להתחבר לרשת ולהיות חלק ממנה ולהשתתף ברשת?”

בעיקרון כל אחד, בכל מקום יכול להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים ולשלוח אותם לכל אדם ללא שום צד שלישי או מתווך. 

2. הם חסרי גבולות

מטבעות קריפטוגרפיים הם ללא גבולותמטבעות קריפטוגרפיים הם ללא גבולות

להיות ללא גבולות היה אחד הגורמים שכל מטבע מטבע צריך להתפאר בהם. מסולם קטן לתשלומים חוצי גבולות בקנה מידה גדול עולה סכום כסף מופקע, בגלל שערי חליפין ומתווכים.

אנטונופולוס מציע למערכת שניתן לגשת מכל מקום בעולם בכל נקודת זמן נתונה..

3. הם ניטרליים – אין הטיה!

מטבעות קריפטוגרפיים הם ניטרלייםמטבעות קריפטוגרפיים הם ניטרליים

מערכת שאינה מבדילה עסקאות על בסיס יעד-המקור, הערך, או אפילו מטרתה, נחשבת לנייטרלית במהותה. כל מערכת שתבצע עסקה מבלי לקחת בחשבון את המידע הנוגע למקור מסווגת כקריפטוגרפיה.

עבור בעלות על מטבע קריפטוגרפי אינך זקוק למוצא מסוים, צבע, קאסטה וכו ‘המקור הוא תמיד מפתח ציבורי!

4. הם בלתי ניתנים לשינוי – האמת גוברת!

מטבעות קריפטו אינם ניתנים לשינוימטבעות קריפטו אינם ניתנים לשינוי

גודל חוסר השינוי של המטבע הוא גם חלק מרשימת הבדיקה של סנגור הביטקוין. בעזרת ביטקוין כדוגמה, אנטונופולוס הציע כי חוסר השינוי של הביטקוין היה גבוה למדי. מציין את העובדה שהנתונים בבלוקצ’יין של ביטקוין הופכים להיות בלתי ניתנים לשינוי לאחר שש אישורים. מכיוון שמספר האישורים ממשיך לגדול, יהיה קשה יותר לבטל עסקה, הוסיף.

לאחר אישורם, לא ניתן לשנות נתונים על בלוקצ’יין ציבורי.

5. ניתן לאימות ציבורי

למטבעות קריפטוגרפיים יש רשימות ציבוריותלמטבעות קריפטוגרפיים יש ספר ספר ציבורי

הקריטריון האחרון ברשימה הוא אם המטבע ניתן לאימות ציבורי? זה יתמקד בביקורת של עסקה או בשקיפות הרשת. ספר חשבונות נגיש לציבור הוא הליבה של כל מטבע קריפטוגרפי המספק את השקיפות הנדרשת ומאפשר מעקב לעסקאות.

בבלוקצ’יין ציבורי כמו ביטקוין כל אחד קורא / כותב, אך איש אינו יכול לשנות דבר בפנקס זה ומכאן שהוא משמש מקור אמת אחד לכל הצדדים בעסקה..

הביטקוין הוא אמת המידה הסטנדרטית

ללא ספק הביטקוין נחשב כסטנדרט לכל המטבעות הקריפטוגרפיים ואנטונופולוס חשף את נטייתו כלפי המטבע מכיוון שהוא מחשיב אותו שונה מכל השאר. עם זאת, אנטונופולוס הציע כי אין לפסול מטבעות שאינם מתקתקים כל קטגוריה ברשימה זו משום שהם מטבע קריפטוגרפי, מכיוון שכמה אחרים עשויים לראותם מעניינים. למרות זאת, עורך הדין של הביטקוין הציע כי מטבעות שאינם עומדים בקריטריונים אלה הם יותר “חידוש מצטבר”.

הוא פירט על מערכת סגורה ומבוקרת לדבריו,

“בעיניי זה דומה יותר למאגר מידע ולא מעניין במיוחד בטכנולוגיה שלו ובוודאי שלא מעניין במיוחד בהשלכותיו הפוליטיות והחברתיות.”

לכל תעשייה יש את נתח המנצלים שלה ותעשיית הקריפטו יש להם שפע. שוק הקריפטו מורכב מ -5,000 אלטקוינים ורובם מזויפים. רשימת הבדיקה של אנטונופולוס יכולה לשמש משלך במטרה להתרחק ממטבעות קריפטוגרפיים מזויפים ומרמים.

ספר לנו מה אתה חושב שעושה מטבע קריפטוגרפי?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me