לדברי היזם הסדרתי מרווין שטיינברג, STO הם העתיד

גיוס כספים תמיד היה משימה קשה עבור חברות סטארט-אפ ואף חברות מבוססות. עם זאת, אנו עוברים כעת לעידן שבו הגישה להון כבר אינה מוגבלת לאליטה. 

תעשיית הבלוקצ’יין עשתה שינוי מרכזי באופן שבו חברות סטארט-אפ יכולות לגייס כספים ללא ההנהלה הכלכלית הקשורה למימון המסורתי, מה שלעתים קרובות הגביל את הצמיחה של מיזמים בשלב מוקדם. יצירת מכירות סמלים העניקה גישה להשקעות למשקיעים קמעונאיים בקנה מידה שהיה בלתי אפשרי קודם לכן.

הצעות מטבע ראשוניות, המופעלות ברחבי האינטרנט רשימת ה- ICO הטובה ביותר, היו בעלייה. עם זאת, לאחרונה הם השתנו הצעות חליפין ראשוניות. בעוד IEOs ו- ICO מאפשרים לסטארטאפים לגייס הון ללא מעט מגבלות רגולטוריות, הם פועלים כחרב פיפיות בסיכון משקיעים. הם מאפשרים לסטארטאפים לגייס הון ללא אחריות אמון למשקיעים.  

ICOs גייסו יותר מ -15 מיליארד דולר מאז 2017, אך החוקיות של ICOs אינה ודאית, במיוחד בגלל החלק הגדול שבהן הוא הונאה בלבד. הסיכון הכרוך ב- ICO הוא עצום, ולא רק בגלל ההיבטים המשפטיים, אלא גם בגלל הסבירות הגבוהה להונאות והונאות. מחקרים אחרונים הראו שרוב ה- ICOs (ואפילו IEOs) נכשלו או היו הונאות בוטות.. 

אבל אין צורך להיבהל כערך טכנולוגיית בלוקצ’יין מספק הוא אמיתי ופשוט צריך להיות דרך מוסדרת יותר של ביצוע מכירות אסימונים. זה STOs להיכנס. STOs (הצעות אסימון אבטחה) הם הפיתרון לכל הבעיות בהן נתקלו ICO. 

מרווין שטיינברג, מומחה ל- STO ומייסד CPI Technologies, חברה המציעה פתרונות STO לבנים, אומר כי טכנולוגיית הבלוקצ’יין הפכה במהרה לפיתרון לרוב האתגרים העומדים בפני התעשייה הפיננסית המסורתית ו- STO הם הדרך האופטימלית ביותר לגייס כספים.. 

כיצד עובד הצעת אסימון אבטחה?

STOs שונים באופן מהותי מ- ICO מכיוון שהם מוסדרים לחלוטין. הם הרבה יותר בטוחים ואמינים למשקיעים, מה שבתמורה מספק לעסקים דרך בטוחה יותר למימון תוך הנפקת אסימון אטרקטיבי אפילו למשקיעים מוסדיים.. 

אסימוני אבטחה מגובים בנכסים אמיתיים כמו קרנות פרטיות, מניות, נדל”ן וכו ‘אסימוני אבטחה מאפשרים למשקיעים אפשרות ליהנות מדיבידנדים ומניות הון. בעיקרו של דבר, STO דומה להנפקה, אך ניתן לרכוש הצעה נגישה יותר לציבור כאסימונים בקלות ובפשטות רבה יותר..  

מרווין שטיינברג מסביר כיצד STO הם לא רק בטוחים יותר, אלא גם הרבה יותר גמישים ונוחים מהנפקות. עם זאת, מכיוון שהמערכת האקולוגית של STO עדיין נמצאת בחיתוליה, רשימות STO אינם פופולריים כמו ו חדשות STO עדיין לא הגיע לתקשורת המיינסטרים.

יתרונות על פני צורות גיוס אחרות

לטוקני האבטחה שמציעים STO יש ערך מהותי ואמיתי המגובה בנכסי החברה. בעוד שה- ICO הצליחו ביותר במהלך 2017 ו- 2018, הטרנדים האחרונים מראים שמשקיעים הבינו במהרה כי חוסר הוודאות הרגולטורית פשוט מסוכן מדי. 

STOs הם צורת הגיוס המהימנה ביותר בתעשיית הבלוקצ’יין, אפילו מעל ל- IEOs (הצעות חליפין ראשוניות). בנוסף, STOs מסוגלים לגייס יותר כספים בקצב מהיר יותר, ללא כל הטרחה הקשורה לשיטות גיוס תרומות מסורתיות אחרות, כולל הנפקות. 

הערך המפתח העיקרי הוא שבניגוד להנפקה, STO הם הרבה פחות יקרים לביצוע מכיוון שאין צורך להתמודד עם הבירוקרטיה ובנקאי ההשקעות שהם חובה כמעט להנפקה. מכשירי ה- STO הופכים את הנפקת ניירות הערך להרבה יותר נגישה להמונים, ומאפשרים לעסק להתאגד לטובת מספר רב של אנשים. גורם זה כשלעצמו יכול לאפשר לעסק לדחוף את התרחבותו, שהוא בונוס נהדר בנוסף לכמות אדירה של כספים ש- STO יכולים לסייע בגיוס, וגם זה בעלות נמוכה.. 


יחד עם זאת הגנת המשקיעים גבוהה בהרבה עם STO בהשוואה ל- ICO. מרווין שטיינברג, של מי CPI טק עומד בראש מכס של 700 מיליון דולר עבור חלק מטיימס סקוור, מסביר כי מקב”לים לוקחים את המיטב מבין ההנפקות והן מקב”טים, ומספקים זאת בטקטיקת גיוס כספים טובה יותר.. מרווין שטיינברג מאמין כי STO הם העתיד מכיוון שהם מאפשרים לאנשים יומיומיים ליהנות מהשקעות שמעולם לא היו יכולים להגיע אליהם. 

מרווין שטיינברג טוען כי הנגישות המאפשרת נגישות מאפשרת לאסימוני אבטחה לגייס הון רב יותר מבלי לפגוע באף אחד ממשקיעי האבטחה שתואמים חוקית שיקבלו מהנפקה..

כיצד CPI Technologies עוזרת לסטארטאפים להצליח באמצעות STO

STOs אמנם יכולים להיות חזקים ביותר לגיוס כספים, אך חשוב להשתמש בסיוע ותיקי התעשייה על מנת למנוע צעדים בלתי חוקיים.. 

בעוד שרוב תחום הבלוקצ’יין מתמקד ב- ICOs ובכלי עזר, מרווין שטיינברג מסתכל לעבר העתיד, וברור שזה גבול הנשלט על ידי STOs. כך, לאחר שביצע אקזיט של מיליוני דולרים מהמיזם האישי שלו בתחום האנרגיה הגרמני, מרווין השיקה את פתרונות STO הלבן המובילים בתחום הבלוקצ’יין. 

CPI Tech מציעה את כל משאבי ה- STO שתצטרך הצעת אסימון אבטחה. מרווין שטיינברג בחרה בחבילת מוצרים כזו מכיוון שהיא מאפשרת למספר גדול יותר של חברות סטארט-אפ וארגונים לנצל את טכנולוגיית הבלוקצ’יין בחיפוש אחר גיוס הון. CPI Technologies זכתה להצלחה רבה ועזרה ליותר מ- 40 פרויקטים להצליח. למעשה, מדד המחירים לצרכן עיבד מעל 32,000 ביטקוין בתוכנה שלהם. 

מאפיין מכריע בהצלחה של CPI Tech הוא פלטפורמת החליפין שלה, המעניקה לכל אחד יכולת להתחיל חילופי משלהם תוך מתן אסטרטגיות שיווק הדרושות בכדי להפוך להצליח ורווחי בהקדם האפשרי.. 

הסיבה העיקרית מרווין שטיינברג והחברה שלו הפכה כל כך מוצלחת היא העובדה ש מרווין עובד רק עם חברות שיש להן מוצר או שירות אמיתי ומחפשות לשנות את העולם. זו גם הסיבה להתמקד רק ב- STO שהרבה יותר בטוחים עבור המשקיעים.

כדי לקדם את האימוץ של STO ולגרום לעניין רב יותר בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, מרווין שטיינברג יצר חידון קל בן 2 דקות שיכול לעזור לכל אחד להכיר את היסודות של הנפקת אסימון אבטחה. לְנַסוֹת מרוויןהחידון בן 2 הדקות כאן

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map