banner
banner

הבנת המושג שרשרת וולטון (WTC)

IoT או Internet of Things יוצרים מערכת אקולוגית חדשה לגמרי, ו- Walton Chain מקושר בין IoT ל- Blockchain כדי להביא לעידן דיגיטלי חדש. ראשי תיבות של Wisdom Alters Label Trade Organization and Network, וולטון שרשרת בעצם משלבת את טכנולוגיית ה- RFID עם הבלוקצ’יין ליצירת מערכת ניהול עבור רשתות האספקה..

טכנולוגיית ה- RFID הומצאה במאה ה -20 על ידי המדען צ’רלי וולטון, הממלא תפקיד מרכזי במגוון רחב של יישומים, כמו זה ניתן להשתמש בו לצורך זיהוי, תשלומים ניידים, קמעונאות וכל דבר אחר.

מהי רשת וולטון (WTC)?

בשנת 2016, היזמים מדרום קוריאה ומסין איחדו כוחות להשקת רשת וולטון או WTC. פרויקט זה נקרא על שם ממציא RFID, ומטרתו לשפר את היעילות של שרשרת האספקה ​​על ידי פיתוח מערכת ניהול חדשנית.

מערכת הלוגיסטיקה מורכבת ומערבת גורמים שונים המקשים על התיאום העסקי זה עם זה השייך לאותו אנכי עם צמיחת המערכת. WTC מנהלת את שרשרת האספקה ​​על ידי שילוב טכנולוגיות RFID עם blockchain במטרה ליצור מערכת אקולוגית עסקית אמינה ושקופה..

ICO של רשת וולטון (WTC)

כאשר הושק ה- ICO של רשת וולטון, הונפקו כמאה מיליון מטבעות במחיר של 1ETH = 680 WTC ~ 0.001471 ETH. מתוך סך המטבעות, 70 מיליון מטבעות נמצאים כעת באספקה ​​והנותרים ייכרו לאורך השנים, אם כי לא ייווצר מטבע נוסף כעת..

מטבעות אלה משמשים בעיקר להנפקת רשתות משנה, חלוקת חילופי נכסים, ריבית דיבידנד, בורסה מבוזרת ומערכת הצבעה וממשל מבוזרת. נכון לעכשיו, שווי השוק הכולל של WTC הוא 442,560,134 דולר עם שווי של 17.77 דולר.

היכן ניתן לקנות / למכור מטבע וולטון

כשמדובר בסחר, קנייה או מכירה של ה- WTC, זה קל מאוד שכן המטבע רשום במספר בורסות מטבעות קריפטוגרפיה כולל כמה שמות גדולים, כלומר. Binance, Kucoin, OKEx, Coinnest, HitBTC, Coinlink, COSS, Coinrail ו- Allcoin.

רשתות המשנה של שרשרת וולטון

במערכת האקולוגית של וולטון, רשת וולטון היא רשת האם שמנהלת רשתות משנה, עוקבת אחר עסקאות ומבצעת את החוזים החכמים. כל רשתות המשנה ב- WTC יכולות ליצור באמצעות טכנולוגיית וולטון שרשרת שיש לה אסימונים משלהן.  

כל אחת מרשתות אלה מתמקדת בענפים מסוימים ואף יכולה לבחור באלגוריתם קונצנזוס שונה מזה של רשת ההורים.

כמה יתרונות בכך שרשת המשנה נפרדת מרשת WTC הם:

  • בלוקצ’יין מותאם אישית שיתאים לצרכים עסקיים ספציפיים
  • אין קשר לפעילות הרשת או לפרוטוקול של רשת ההורים
  • הבעיות בתת שרשרת לא יטביעו את הרשת כולה מכיוון שרוב הנתונים נמצאים בשרשרת המשנה של עסק

איך שרשרת וולטון עובדת?

IoT בעצם משלב את הנתונים שנאספו מהמכשירים התומכים באינטרנט בסביבות הסובבות כדי לשלוח ולפעול על פי נתונים אלה. פלטפורמות ה- IoT חזקות כל כך עד שמצביע בדיוק על איזה מידע שימושי ומאיזו מידע ניתן להתעלם.

עם זאת, בהיותה רשת מרכזית, IoT דורש אישור לחיבור ההתקנים. כאן, רשת וולטון מגיעה עם גישה לאבטחת גישה מבוזרת על ידי יישום Internet Value of Things (VIot).

חוזק

  • יש לו שבב RFID משלו, סורקים ומעקב
  • ערך המטבע שלו תלוי במספר שרשראות המשנה שיש לו
  • מאפשר מעקב אחר פריטים קמעונאיים מתחילתו ועד סופו
  • יש להשתמש בעולם האמיתי המסייע בהגברת היעילות של חברות

חולשות

  • לבעלי האסימונים אין שום חלק בחברה
  • ה- Masternode שלו מרוויח אסימונים גם כאשר אסימונים מועברים משרשראות משנה לשרשרת הראשית או בין שרשראות המשנה, כלומר החזרת Masternode התחתונה

צוות חזק

לצוות רשת וולטון ניסיון רב עם שרשרת האספקה. שו פאנגצ’נג, מייסדה ייסד גם חברת הלבשה לגברים ששוויה סביב 7 מיליארד דולר. מייסד שותף Do Sanghyuk עבד בעבר כמנהל איגוד המוצרים הסטנדרטיים הקוריאניים.

המדען הראשי, קים סוקי הוא גם חבר בצוות שהיה סמנכ”ל סמסונג לשעבר. חבר נוסף בצוות זה של 40 אנשים, We Songjie שהוא מהנדס בלוקצ’יין עם ניסיון בעבודה בקוואלקום וב- Google.

רשת וולטון היא יותר מסתם פלטפורמת שרשרת אספקה, זוהי טכנולוגיה המאפשרת לאנשים ליצור שרשרת משנה משלהם. פרויקט פופולרי בשוק כרגע, וולטון שרשרת יש פוטנציאל לשנות את המרחב העסקי.

מה דעתך על רשת וולטון? ספר לנו את מחשבותיך ושאלותיך למטה בתגובות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me