banner
banner

נפח הנגזרות של ביטקוין גדל 10 עד 18 פעמים גדול יותר מנפח הספוט של ביטקוין

פרסומת פמקס

כאשר ביטקוין מתקשה לחצות 8,000 דולר, המסחר בנגזרים נמצא בפיצוץ. כמות הנגזרים הנסחרים בעולם עולה על נפח הספוט של ביטקוין פי 10 עד 18, אומר בלומברג להגיש תלונה

נגזרות שוק הקריפטו ממשיכות לפרוח

ברבעון השלישי של שנת 2019 שוק הקריפטו איבד כמעט 100 דולר ב ‘בשווי השוק וציין ירידה חדה של 42% בהיקף המסחר הכולל. ביטקוין איבד 24% מהנפח שלו ברבעון השלישי ואפילו מטבעות -5 הראשונים רשמו הפסדים כבדים כאשר Litecoin משילה 54% מערכו, ועברה מ 123 $ ל 56 $..

מָקוֹר- דו”ח CoinGecko Q3

מחיר הביטקוין הצליח לעלות סביב 10,000 דולר עד סוף ספטמבר. אחריו צנחה חדה במחיר הביטקוין ב -24 בספטמבר. בזמן העיתונות Bitcoin נסחר במחיר של 7,495 דולר.

מָקוֹר- דו”ח CoinGecko Q3

נחשף גל ב מסחר בנגזרות קריפטו. בעוד שרמת התנודתיות הגבוהה בנכסים דיגיטליים יכולה להיות מסוכנת, סיכון גבוה כולל תגמולים גבוהים. מנכ”ל CoinFLEX, מארק לאמב, חזה כי שוק הנגזרים יהיה גדול פי 20 משוק ה- BTC הנקודתי הבסיסי עד סוף 2020..

“יותר ויותר קרנות גידור ויותר ויותר מומחים פיננסיים מבינים שיש הזדמנות במרחב הזה. זה אומר יותר נפח שעובר דרך חילופי הנגזרים, ונזילות רבה יותר נכנסת למערכת האקולוגית הכוללת. אז זה לולאת משוב מעניינת. “

אומר פיליפ גילספי, מנכ”ל B2C2 יפן, ספקית נזילות קריפטוגרפית בטוקיו.

מובילת שרביט המסחר בנגזרים Binance ו- BitMEX עומדות בקצב גבוה ומציעות חוזים עתידיים לביטקוין ולנכסי קריפטו אחרים במינוף העולה על פי 100. בהמשך, זה היה גורם מרכזי בהלהבת הסוחרים לאחר ירידתו של ביטקוין מאז סוף 2017. יתר על כן, הנזילות הדקה היא גם גורם לאובדן הריבית כאשר לווייתני הביטקוין לקנות ולהחזיק בשליטה על יותר מ -33% מסך הביטקוין. סוחרים חיפשו דרכים חדשות להרוויח מכיוון שתנודתיות הביטקוין ירדה לפחות מ -2%. 

“שם צריך לעשות את הכסף בקריפטו. זה הקזינו הגדול ביותר אי פעם. “

אמר סיד שחר, מייסד שותף של הגשש הלונדוני TokenAnalyst.

“כאשר נסחרים במינוף, הסוחרים לא צריכים לקשור הון רב כפי שהיית סוחר במקום. “זה הופך את המסחר בחוזים עתידיים לזולים יותר. זו הסיבה שבגללה המסחר בחוזים עתידיים בשווקים מסורתיים גבוה מהמסחר הספציפי. “

אמר ג’או צ’אנגפנג, מנכ”ל Binance. 

מבט על נפח העתיד

Binance Futures ב- 15 באוקטובר רשמה נפח של 700 מיליון דולר. יתר על כן, Binance Futures רשמה את אותו 100 אלף BTC באותו יום..  

מָקוֹר- שוקים משופעים

למותר לציין כי Binance Futures הצליחה לטפס על המיקום השלישי בגובהו. יתר על כן, בטווח של 5 ימים היא הצליחה לתבוע את המקום השני מבחינת נפח 24 שעות. 

מָקוֹר- טוויטר

בקקט, שהוצג כמופע פלופ, גם הקליט אתמול שיא כל הזמנים (ATH) ביום השנה הראשון שלו. היא השיגה 363 BTC בחוזים העתידיים שלה בביטקוין. 

מָקוֹר- באקט בוט

כמו כן, הריבית המוסדית על העמדות הארוכות של החוזים העתידיים על CME עלתה באוקטובר ב -450%. יתר על כן, הבורסה המובילה OKEX מהווה 33.7% מנתח השוק של נגזרות הצפנה עם מסחר יומי של נגזרות של 3.0 מיליארד דולר. כמו כן, אנדי צ’אונג, ראש הפעילות של הבורסה בהונג קונג, גילה כי פי שניים אנשים סחרו בנגזרים לעומת מטבעות בפועל השנה

מָקוֹר- שוקים משופעים

הואובי הייתה שנייה צמודה עם נתח שוק של 31.6% ו -2.83 בלון. חוזי עתיד BTC נצחיים של BitMEX רשמו נפח של 41.7 מיליארד דולר. מעניין שמוצרי החוזים העתידיים על BTC של Huobi ו- OKEx ראו נפח מסחר בריא של 23.3 מיליארד דולר ו -17.4 מיליארד דולר בהתאמה..

BitMEX יש את החלק הגדול ביותר של נגזרות הקריפטו

החוזים העתידיים בקריפטו החלו להגיע למתיחה והלכו להילוך גבוה בשנת 2018. זה היה כאשר BitMEX נציבות הסחר העתידי בסחורות עולמית, חלוצה בחוזים עתידיים מתמשכים של ביטקוין, שהיו קלים יותר למשקיעים בודדים מאשר נגזרים אחרים

“BitMEX הוא כנראה במרכז המערכת האקולוגית כולה כרגע,”

אמר שחר. 

עוד אמר כי BitMEX מחזיקה בחלק הגדול ביותר של נגזרות הקריפטו בעולם, ועל פי ההערכות היא מרוויחה עמלות של לפחות 700,000 דולר ממסחר בנגזרים ביום..

האם נגזרות הקריפטו ימשיכו ליהנות מאותה תשומת לב ונפח גם בשנת 2020? ספר לנו מה אתה חושב בתגובות למטה!

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me