banner
banner

נאסד”ק מוכן לרשום ולסחור ביטקוין, את’ריום וקריפטו אחר עד שנת 2019

פרסומת פמקס

גם נאסד”ק הצטרפה למירוץ של מרוץ הקריפטו בזמן שהעולם ממתין למיזם החדש של ICE שהתפרצותו של בקט תהיה הבורסה הראשונה המוסדרת לפדרלית. SEC דחתה כל כך הרבה תעודת סל ביטקוין כמעט שנתיים ולכל דחייה והדבר הייתה נקודה אחת משותפת בכולן שאין בורסה המופעלת על ידי פדרלית המפרטת ביטקוין וקריפטו אחר. בעוד שלאט לאט כל נקודות הדחייה האחרות מצאו תשובה, נראה ש”סיבת הדחייה “הזו ניתנת לענות בקרוב על ידי נאסד”ק..

מירוץ המוביל הראשון ללכידת התנועה המוסדית למערכת האקולוגית של הצפנה

אם ניתן להאמין במקורות נאסד”ק מנסה להיות המוביל הראשון בממשל חילופי הקריפטו, ביצוע ההזמנות, ובחזית התנועה המוסדית למערכת האקולוגית בקריפטו. אמנם היו הודעות על כותרות אחרות הקשורות לבורסות גלובליות להיכנס למימי הצפנה באמצעות שותפויות וסחר עתידי; נאסד”ק עשוי פשוט להיכנס פנימה. נראה כי נאסד”ק האגרסיבי והמומחה הטכנולוגי יוצר מסלול עבור קריפטוזים שיירשמו ונסחרים בבורסה..

אמנם לא הייתה הודעה ככזו, אלא מקור פנימי מנאסד”ק, אך קרוב להתפתחות זו הודיע ​​ל- ICO Journal כי בהתאם לתוכניות ולוחות הזמנים, העולם עשוי לראות בקרוב את הדמויות של ביטקוין ואת’ריום ויהיה סחירה בנאסד”ק..  

הצעת מחיר מתוך הערת המקור של כתב העת ICO

“השיחה סביב רישום מטבעות התמקדה כיצד יסווגו מבחינה רגולטורית. כפי שאתה יכול לתאר לעצמך, ההנהגה שלנו קשורה קשר הדוק עם המהומה ב- SEC וב- CFTC סביב הצפנים ומה צפוי במהלך 3-6 החודשים הבאים. גם עם ההנחות הטווח הארוך ביותר, יינתן הנחיה מסוימת ואני מצפה שנפעל במהירות. המסגרת (שתי קבוצות שונות של המסגרת המבוססת על שתי תוצאות רגולטוריות שונות) כבר הונחה כדי ליצור ממגורה נפרדת לרישומי מטבעות ומכשיר מסחר חזק. בצע את המתמטיקה כאן, חפש גופים רגולטוריים שיספקו הנחיות ברבעון הראשון של 2019, והכרזה ו’החלפת מטבעות ‘שתוכרז או יושקו ברבעון השני של 2019. “

על פי הדיווחים נאסד”ק אירחה בחודש שעבר פגישה סגורה בשיקגו שכללה נציגים של כחצי תריסר חברות, כולל ג’מיני וחילופי מטבעות אחרים. על פי דיווחים של בלומברג, מוקד ההתכנסות היה לעודד את התעשייה לפעול לשיפור תדמית המטבע הקריפטוגרפי על ידי אימות תפקידו הפוטנציאלי בשווקים העולמיים..

בנובמבר 2017, דוח וול סטריט ג’ורנל גילה כי נאסד”ק והחזן פיצג’רלד & ושות ‘תפרט את החוזים העתידיים בביטקוין במחצית הראשונה של 2018. מכיוון שהתוכנית הזו לא הצליחה הפעם נראה שנאסד”ק ייצא כל התותחים בוערים.

קראו גם: השקפותיו השוטריות של סנט לואיס האמריקאית על ביטקוין: תכונה מגניבה, ערך & הופך לזהב

המירוץ פשוט נעשה קשה להחלפות מסורתיות

בעוד ההודעה הרשמית של נאסד”ק עדיין תלויה ועומדת, בתחילת החודש הודיעה הבורסה הבין-יבשתית – קולוס המסחר שבבעלות הבורסה בניו יורק ובשווקים עולמיים אחרים – כי היא מקימה חברה חדשה בשם Bakkt. המיזם החדש, שצפוי לצאת לדרך בנובמבר, יציע שוק מוסדר פדרלי לביטקוין. עם הקמת Bakkt, ICE שואפת להפוך את הביטקוין למטבע עולמי מהימן עם שימוש נרחב.

אחרי החדשות הללו עקבה הבורסה השנייה בגודלה בגרמניה, שטוטגרט בורסה, וחשפה גם תוכניות לפיתוח פלטפורמה חדשה להצעות מטבע ראשוניות (ICO) וכן מקום למסחר רב-צדדי בקריפטו..

ביולי השנה הבורסה לשוויץ, SIX הודיעה גם על תוכניותיה לתשתית שוק חדשה אשר תוכננה למטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין ותתבסס בעיקר על טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר של בלוקצ’יין ותציע שירותים משולבים לאחר העסקה כגון הסדר עסקה ונכס. משמורת

ובכן, כאשר חילופי הטכנולוגיות הגדולים הללו נכנסים לסכסוך עבור רישומי קריפטו, נראה כי תחום הקריפטו שלהם מתפתח ומתבגר. זה בהחלט יצמצם את מניפולציות המחירים ואת החששות הביטחוניים מה שהופך את זה לבטוח יותר עבור הכסף המוסדי להיות בטוח יותר.

בהחלט, פיתרון SEC עשוי לחפש. נראה שזה מוגדר ליישום תעודת סל ביטקוין שתתקבל ברבעון הראשון של 2019? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me