ביטקוין יורד כרגיל לפני שתוקף החוזים עתיד, אך 3 היבטים קובעים כי BTC עולה

פרסומת פמקס

מחיר הביטקוין ירד לרמה של 6,880 דולר בעקבות נורמת הירידה לפני תפוגת החוזים העתידיים של ביטקוין שתאריך מחר. עם זאת, מספר גורמים מאותתים על עלייה במחיר הביטקוין יחד עם העניין והאימוץ שלו.

צניחת מחירי הביטקוין הולמת את המקובל

אחרי שנהנה משוורים במשך ימים, היום סוף סוף הביטקוין החליק. רק אתמול, מחיר BTC טיפס מעל לרמה של 7,000 $ ולקח את כל שוק הקריפטו בעקומה עולה. החל מהיום עם 7,039 דולר, המחיר הגיע לגובה הגבוה ביותר ועמד על 7,060 דולר. בזמן כתיבת שורות אלה, הקריפטו המוביל בעולם החלף ידיים ב -6,880 דולר.

ביטקויןמקור: Tradingview.com

כאשר ביטקוין ירד, שוק הקריפטו הלך לאדום כמו גם המטבעות המובילים. Ethereum (ETH), XRP, Stellar (XLM), Cardano (ADA), IOTA (MIOTA) ואחרים יורדים בטווח של 2 עד 6 אחוזים.  

עם זאת, שקף המחירים של ביטקוין הוא סוג של נתון בשלב זה עתיד ביטקוין CME חוזים יפוגו מחר כלומר 31 באוגוסט. בעבר, זמן קצר לפני שפג תוקף החוזים העתידיים הללו מ- CME או Cboe, מחיר הביטקוין מקבל מכה ויורד.

אף על פי שהסחר בחוזים עתידיים אינו משפיע ישירות על המחירים מכיוון שהמסחר מתיישב במזומן, עליית המחירים אכן מכה כשחקנים גדולים מקבלים את האפשרות לקצר את הביטקוין. בשל האפשרות של “ארוך” או “קצר” זמין, זה אכן מביא את הסבירות למניפולציה במחירים.

אך ישנם מספר גורמים המניעים את ביטקוין קדימה וצפויים לקחת אותו לשמיים.

ביטקוין reddit לראות פעולה בפעם הראשונה מאז דצמבר 2017

Reddit הוא אחד האתרים המתויירים ביותר בעולם וחשיבותו בשוק הקריפטו אינה שונה. כשמדובר בנושאים הקשורים לביטקוין, ה- subreddit r / Bitcoin הוא הפורום הפעיל ביותר עם פחות ממיליון מנויים..

בספטמבר 2010 היא הוקמה ומאז היא צומחת בקצב קבוע. בשנה שעברה, בנובמבר, הוא הפך פעיל ביותר מכיוון שביטקוין התקרב לשיאו.

כעת, ה- subreddit שוב התחיל לראות פעולה המשותפת על ידי BashCo בטוויטר:


תנועת המבקרים ל- r / Bitcoin צונחת מדי חודש מאז דצמבר 2017 … עד עכשיו. יצירת שוק שור? https://t.co/QZ1qRA9cJL pic.twitter.com/OTrhy7kvig

– BashCo (@BashCo_) 29 באוגוסט 2018

כמו כן, אלכס אוחניאן, מייסד שותף של Reddit, נשאר חיובי בביטקוין כשהוא משתף את השקפותיו השוריות,

“כחנות ערך, יש מתיחה אמיתית [עם ביטקוין], ובעצם כפי שאנו רואים במדינות כמו טורקיה שנמצאות במשבר כלכלי משמעותי … אבל כרגע, אנחנו עדיין בשלבים המוקדמים והראשונים ביותר. ”

תרשים טכני & מנכ”ל ג’נסיס: לדובים נגמרים הקיטור, לך שוורים

רק אתמול כשביטקוין הגיע ל7,000 $ ונשבר מעל הממוצע הנע ל -50 יום, הוא הציג את העצרת הארוכה ביותר מזה חודש. על פי בלומברג, גם מדד לחץ הקנייה והמכירה של Divergence Analysis Inc. הצביע גבוה יותר.

לאחרונה, מנכ”ל ג’נסיס המסחר העולמי, מייקל מורו אמר שאם הביטקוין ישמור על ערכו סביב 7,150 דולר, המחירים יכולים להגיע ל -10,000 דולר:

“אם רמת [7,000 $] תחזיק, נניח בשבוע הבא, שבועיים, השוורים יחזרו במאה אחוז. הם יהיו נוחים יותר משפל השפל בשנה, וכי אנו נוטים יותר לראות 10,000 דולר, ולא 5,000 דולר. “

הוא מאמין בתוקף שלדובים נגמרה הקיטור כשהוא מסביר את הסיבה לכך:

“לאחר שהתפרסמה הידיעה על דחיית ה- SEC והמחיר שהתקיים בפועל, לא ראינו את המכירה של 5, 10, 15 אחוזים שראיתם בדחיות קודמות. אז אני חושב שהדובים הבינו שנגמר להם הקיטור. “

באשר למחיר הביטקוין הולך רחוק יותר, הוא אומר:

“רמת המפתח [לביטקוין] היא 7,150 דולר, ליתר דיוק, אבל אם נצליח להחזיק את זה בשבוע הבא, אני חושב שנראה תפנית סנטימנט בשוק.”

קרא גם: אנטי-דולר במלוא עוצמתו, בעוד שביטקוין צובר יותר ויותר מתיחות בכל רחבי העולם

אזכור מיוחד: קצב האש כבר נותן את ההצהרה

במאמרנו האחרון, שיתפנו כיצד קצב חשיש הביטקוין נוגע בשיאים שלפי מומחה יביא פסגות חדשות. יתר על כן, זה מראה את העניין לטווח הארוך של אנשים בביטקוין.

לביטקוין יש עתיד מזהיר, נקודה! אז קנה בזמן שיש לך סיכוי

העובדה היא שהביטקוין פשוט לא כאן כדי להישאר אלא הולך לשגשג בעתיד כפי שאף חלקו הפדרל ריזרב האמריקני של סנט לואיס בדוחותיו לאורך זמן..

לפי Coinbase במחקר האחרון, המילניום בוודאי נמשך לביטקוין מכיוון שלסטודנטים אמריקאים יש סיכוי כפול מהממוצע של המדינה להחזיק קריפטו. כ -18% מהתלמידים מסכימים להחזיק בביטקוין או במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

הטבלה המוצגת להלן מראה גם את ההתעניינות הגואה של סטודנטים ומוסדות חינוך בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים, מה שבוודאי מאותת על עתיד מזהיר ועולה..

ביטקוין

לכן, בעוד שהמחירים רואים תיקון, ייתכן שתרצה לרכוש כמה קריפטוסים כפי שמציע מייסד Litecoin, צ’רלי לי, ששיתף שהזמן הטוב ביותר לקנות הוא כשהמחירים יורדים, שכן הוא צופה שמחיר הביטקוין יגיע הפעם מעל 20 אלף דולר..

ביטקוין בוודאי צפוי להתרומם, בין אם זה המחיר, המודעות, העניין או האימוץ, דברים גדולים עולים על שוק הקריפטו הכולל..

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map