5 סיבות מדוע שוק הקריפטו נמצא על סף עונת אלטקוין

פרסומת פמקס

נראה כי שוק הקריפטו נמצא על סף חזרה לתחום של עונת אלט. לא רק DeFi, אלא גם אלטקוינים אחרים היו במגמה שורית בשבועיים האחרונים, בעוד שביטקוין בעצם נשאר במקום. הניתוק בין שוקי השוורים באלטקוינים באמצע הכסף ומחיר הביטקוין מהווה מקרה חזק של הפעלת אלטקוין.

הרווח הממוצע של 20 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לפי שווי שוק הוא מעל 6%, ואילו ביטקוין נסחר בטווח של 100 דולר סביב 9265 דולר. יתרה מכך, נראה כי הסוחרים מעדיפים אלטקוינים אמצעיים על פני קריפטוסים מובילים כמו Ethereum [ETH], XRP, Bitcoin Cash [BCH] ו- Litecoin [LTC].

וואו זה באמת $ ALT szn

– Koroush AK (@KoroushAK) 8 ביולי 2020

DOGE Coin Mania וכרכי מדיה חברתית

יחד עם מאניה DeFi, מקרה בולט אחד הוא של מאניה TikTok של Dogecoin. המשתמשים בפלטפורמת המדיה החברתית מתחילים ככל הנראה במגמה של רכישת DOGE בשווי 25 דולר ולהתעשר ככל שהמגמה תופס והיא הגיעה ל -1 דולר..

Dogecoin [DOGE] פותח למעשה כניסיון סרקסטי להבליט את תוכנית השאיבה והזריקה בעזרת מטבעות קריפטוגרפיים. WhalePanda, משקיע אנליסט מוקדם בביטקוין הערות,

ג’קסון יצר את דוגקוין כבדיחה. הוא שנא את העובדה שאנשים באמת קנו, מכרו, השקיעו והפסידו עם זה כסף. הוא די נגד השוק החופשי והקפיטליזם.

Lunar crush, חברת ניתוח המתמקדת בכמויות מדיה חברתית צייץ,

היו 11,356 $ doge הודעות חברתיות מזכירות היום המגיעות מ 9,730 תורמים חברתיים. זה שיא של כל הזמנים.

על פי הניתוח שלהם, Chainlink [LINK], Cardano [ADA], Dogecoin [DOGE], VeChain [VET] ו- ICX קיבלו את הציון הטוב ביותר בשילוב ביצועי מחיר ומדיה חברתית..

אחוז הדומיננטיות של הביטקוין


היקף הדומיננטיות של ביטקוין [BTC] מתרחב לנפחי מסחר ושונים בהרבה בשווי השוק.

שוק הקריפטו אחוז הדומיננטיות בביטקויןאחוז הדומיננטיות של ביטקוין על פני שוקי הקריפטו (TradingView)

הדומיננטיות של ביטקוין ירדה מתחת ל- EMA ל -50 ו -200 יום (ממוצע נע אקספוננציאלי) ונשברה מתחת לתמיכה ממגמת העלייה בדומיננטיות של ביטקוין..

עם זאת, על הסוחרים להיות זהירים לגבי המשך המהלך. האזור המלבני מייצג ניתוח פרקטלי של פריצה דומה בתחילת 2019. השוק ראה מהפך מהיר למדי לביטקוין, כאשר הרווחים הורכבו על altcoins בתחילת 2019. סוחר ואנליטיקאי בולט, קנטרינג קלארק (כינוי), צייץ,

בהתחשב בעובדה שאנו רואים שלקריפטו יש גרסה משלה לסיבוב המגזר עם DeFi, Midcaps, ועכשיו דברים מגוחכים בודדים כמו $ DOGE, יהיה קשה לדמיין # ביטקוין לא נהנים ממחירים חיוביים יותר שמתקדמים עד לסיום משחק הכיסאות המוזיקליים.

ויברציות 2017?

בועת ה- ICO של 2017 נבנתה על הגב עמדה חדשנית ומשתלמת פוטנציאלית של טכנולוגיית הבלוקצ’יין והופכת את FinTech ותעשיות שונות באמצעות קריפטו מבוזר. העלייה הנוכחית באלטקוינים לא נראית כמו ריצה ממוחזרת של אלטקוין, אלא הזרמה חדשה של הון דרך DeFi. הון חדש זה נוטה להסתובב או לחפש הזדמנויות גם בפרויקטים אחרים. שווי השוק של אסימוני DeFi עלה באופן אקספוננציאלי ל -7,4 מיליארד דולר בשבועות האחרונים.

עם זאת, זהו רק השלב הראשון בעלייה וכדי לשכפל את עונת האלט הקודמת היא חייבת להימשך זמן מה. מתי גרינשפן, אנליסט פיננסי ומייסד Quantum Economics, שמקווה להמשיך ציינתי על האם עונת אלט כאן,

לא. עונה מרמזת שהיא נמשכת זמן מה. זה דומה יותר ל- Alt-Wednesday עם תקווה להפוך ל- Alt-July.

עלייה באספקת Stablecoin

שווי השוק של מטבעות ההשקעה מעלה מדי יום שיאים חדשים; כרגע עומד על 11.2 מיליארד דולר. בעבר, זרם הכסף למוצרי מטבעות שימש כמבשר לשווקי השוורים הצפוניים.

נפח usbt stablecoinנפח מצטבר של Stablecoin (מָקוֹר)

יתר על כן, היקף העלייה בהערכת שווי הדולר של דולר ארה”ב הוא יותר מכפליים מהעלייה בתחילת 2019. בנוסף לירידה בתנודתיות במחיר הביטקוין מזכירה שוב את 2019..

שווי שוק כולל של Altcoins

אחרון חביב, שווי השוק של האלטקוינים פרץ מעל קו המגמה הדובי לטווח הארוך בקנה מידה שבועי.

שווי שוק כוללשווי שוק כולל של Altcoins (TradingView)

הסוחרים יצפו לסגירה והתאחדות מעל קו המגמה להמשך ריצות האלטקוין.

מה לטענתך ההסתברות לעונת אלט בשוק הנוכחי? אנא שתף ​​אותנו בדעותיך.  

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map