banner
banner

מדוע 5 ביולי חשוב לעסקי קריפטו ומשקיעים בהודו

פרסומת פמקס

ב- 05 באפריל, ה- RBI פרסם הודעה שהורה לכל המלווים לפרק חשבונות בנק של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים ולסיים קשרים עסקיים אחרים איתם בתוך שלושה חודשים. זה נשמע למוות של הבורסים.

עכשיו כמו מועד אחרון נראה כי מתקרב שנאלץ כעת להמציא את עסקיהם מחדש או לסגור את הפעילות. זה הזמן לראות את האפשרויות והמאמצים השונים שננקטו עד כה על ידי חילופי מרכזיים גדולים בהודו

החלטת בית המשפט העליון עדיין תלויה ועומדת

בהיות בסוף הדרך בהודו עם הודעת ה- RBI, עברו אז חילופי המטבעות הווירטואליים בדרך המשפטית המבקשת נגד RBI צו בבית המשפט העליון בהודו. עם זאת, בית המשפט העליון לא נתן עדיין הפוגה בחילופים. “העותרים יהיו רשאים להגיש נציגות לרשות המוסמכת של ה- RBI תוך שבועיים ומכאן שתטופל בהתאם לחוק”, נכתב בצו מיום 17 במאי שניתן על ידי השופט הראשי דיפק מיסרה. התאריך הבא עומד כעת על 20 ביולי 2018, 16 יום לאחר יישום האיסור. כל העיניים יהיו עכשיו ב -20 ביולי.

מאמר מוצע: חוזר גליונות Zebpay, משיכות רופי עלולות להיפסק

מחליפה לקוחות אינטימיים, ופונה לעבר עסקאות קריפטו לקריפטו

כדי למנוע השבתה מוחלטת של המסחר, בורסות מטבעות קריפטוגרפיים הוסיפו באופן משתולל צמדי מסחר בין קריפטו לקריפטו שמעולם לא היו קיימים לפני מספר חודשים. ההערכה היא כי בהודו יש יותר מ -50 סוחרים פעילים, וזה רק אמור לגדול. ככל שהממשלה מגבילה את היקף המסחר בפיאט, הסוחרים החלו להשתמש ללא פתרונות כמו LocalBitcoin. למרות שבהודו יש מספר רב של סוחרים, היא מהווה פחות מ -1% מהנפח היומי. זה מקשה על הבורסות להוסיף לקוחות חדשים מכיוון שלרובם אין מטבעות קריפטוגרפיים להוסיף את חשבונותיהם

בורסות כמו WazirX, Pocketbits, Bitbns, Coinome, BuyUcoin, Coinsecure, Zebpay ו- Unocoin כולם התייצבו ושחררו חוזר אינטימציה ללקוחותיה שנשמעו שהם לא בטוחים איך העתיד טמון, אך גם הבטיחו ללקוחות שהנכסים שלהם בטוחים. והם ינסו לעשות כל שניתן כדי לשמור על העסקים והסנטימנט בתנופה.

מחפש בסיס בחו”ל

אם להאמין לתקשורת, חילופי דברים כגון זבפיי, Unocoin, CoinSecure, BuyUcoin ו- BTCX India מבקשים להעביר את המטה לחו”ל. מרכזיות רבות כבר החלו לקבל ייעוץ מיועציהן ועובדות על מבני מס שונים המתאימים להחליט איזו מדינה תהיה האופציה הטובה ביותר עבורן. רוב הבורסות שוקלות מדינות כמו סינגפור, דלאוור או בלארוס.

האם בנק המדינה של סיקים יבוא לחלץ?

האם תקרא לזה דרך הודית של חדשנות “ג’וגאאד”? איפה שיש רגולציה יש דרך להסתובב. עם מרבית הבנקים והשירותים המספקים לעצור את עסקיהם בבורסות קריפטו הודיות כאשר הם נופלים תחת תחומי הבנק הרזרבי של הודו, יש בנק הפועל באופן עצמאי ואינו מנוהל על ידי הבנק המרכזי במדינה – בנק המדינה של סיקים.

סיקים, המדינה השנייה בקטן בהודו, דחתה את הצטרפותה להודו כאשר תת היבשת זכתה בעצמאות מהבריטים בשנת 1947. לכן היא קיבלה מעמד מיוחד לפי אמנה משנת 1950 עם הודו, לפיה לממלכה הייתה עצמאות בחלק גדול ממנה ענייני פנים, למעט ביטחון גבולות. עם זאת, בעקבות המהומה הפוליטית, ראש הממשלה דאז של סיקים ביקש מהודו להיכנס, והסכים להיות חלק מהאיחוד ההודי במאי 1975. הוועדה הבאה לביטול המלוכה אימתה את ההסכם הזה. עם זאת, עד היום הבנק, שהוקם על ידי צו ההכרזה המלכותי של צ’וגיאלס בשנת 1968, נותר עצמאי תחת ממשלת סיקים. זה עדיין נהנה משליטה עצמית תחת מאמר 371-F של החוקה ההודית.

אבל גם לזה יש אתגרים. כדי לנצל את מעמדו האוטונומי של בנק המדינה של סיקים, הן הבורסות והן הסוחרים יצטרכו להחזיק חשבון בבנק וזה ידרוש הוכחת תושב מקומי ומסמכים אחרים.. 

הכל נאמר ונעשה ומאז שאנחנו רחוקים מספר ימים מ”יום הדין “, זו הפעם היחידה שתגיד לנו מה עובד עבור עסקים בהצפנה. הוֹדוּ. אם החוזר ייושם על ידי בנקים, כל העיניים יופנו אל החלטת בית המשפט העליון שעתידה לבוא ב -20 ביולי 2018..

האם הצעד הזה של RBI יסיים את שיגעון הקריפטו במדינה? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me