ביטקוין יורד יותר למרות הרגש השוורי של כלב השמירה של האיחוד האירופי, האם הוא יגיע ל- 70 אלף דולר עד שנת 2021?

פרסומת פמקס

הביטקוין נאבק עם דובים כאשר המחירים ממשיכים לרדת. בינתיים, סמנכ”ל הנציבות האירופית מאמין כי למרות נכסי הצפנה הסוערים המתמשכים כאן כדי להישאר. אז מה הסיכויים שביטקוין יכה בגובה החדש?

ביטקוין & שוק הקריפטו מאבד קיטור

הביטקוין היום ראה מעט יציבות אחרי 5 ימים של עינויים טהורים רק כדי לרדת שוב. בעקומה כלפי מעלה מעט הביטקוין צפה בסימן של 6,400 דולר. עם זאת, בזמן כתיבת שורות אלה, Bitcoin נסחר במחיר של 6,280 דולר. טווח המחירים של BTC של היום היה 6,292 דולר ו -6,399 דולר עם הפרש של כ -100 דולר.

ביטקוין

בינתיים, בין 15 האלטקוינים הראשונים, כולם בצבע אדום למעט כוכבים (XLM), מונרו (XMR), IOTA (MIOTA) ו- Ethereum Classic (ETC).

מטבעות עם ההפסד הגבוה ביותר כרגע הם Holo (HOT), KuCoin מניות (KCS), VeChain (VET) ו- NEM (XEM).

בעוד שהרווחים המשמעותיים הם Emercoin (EMC), Waves, Dentacoin (DCN), Tezos (TZX) ו- TenX (PAY).

לכן, השוק פחות או יותר הוא בעל רגשות מעורבים המוטים כלפי המומנטום כלפי מטה. עדיין לא ידוע לאן בדיוק יעבור המחיר מכאן.

כמו כן, קרא: קרן הביטקוין אושרה, הקנדים יכולים כעת להשקיע באמצעות פרישה & חשבונות חסכון ללא מס

סמנכ”ל הנציבות האירופית: קריפטו כאן כדי להישאר

בינתיים, בעקבות ישיבת המועצה לענייני כלכלה וכלכלה של האיחוד האירופי (ECOFIN) בווינה, אוסטריה לפני כמה ימים, נפגשו שרי האוצר של האיחוד האירופי כדי לדון בכללים חדשים לתעשיית הקריפטו..  

ולדיס דומברובסקיס, סגן נשיא הנציבות האירופית המפקח על איחוד היציבות הפיננסית, השירותים הפיננסיים ושווקי ההון באיחוד האירופי, שיתף את דעותיו השוריות בנושא הצפנה:


“אנו רואים שנכסי הצפנה כאן כדי להישאר. למרות הסערה האחרונה, שוק זה ממשיך לצמוח. בפרט הצעות מטבע ראשוניות או ICO, אנו רואים שיש להם פוטנציאל להתגלות כצורה קיימא של מימון חלופי. כבר בשנה שעברה, ICO סייעו לגייס מימון של למעלה מ -6 מיליארד דולר והשנה נתון זה יהיה גדול משמעותית. “

ככל הנראה, לטענתו, האתגרים מגיעים בצורה של סיווג נכון שלהם וקביעה האם צריך לחול על כללי האיחוד האירופי הקיימים או לפתח כללים חדשים. הוא אמר עוד:

“מדינות חברות רבות תמכו היום במיפוי שכזה, ולכן אנו מצפים לסיים הערכה זו בהמשך השנה. זה יספק קרקע איתנה לבנייה ולהחלטה על צעדים נוספים בתחום זה. “

האם הביטקוין ירקיע שחקים?

לפני זמן לא רב, קבוצת המחקר של סאטיס ניבאה תחזית נועזת למחיר הביטקוין להגיע לסכום של 32,000 דולר בשנה, 70,000 $ בשלוש שנים ו -96,000 $ בחמש השנים הבאות, וקבע:

“כרגע, הרוב המכריע של שווי השוק של נכסי הקריפטו מוחזק בחנות מסורתית של שווקי ערך, כאשר הפיקדונות בחו”ל מהווים כמעט 40% מהסך הכל.”

לפי פורבס, האנליסטים חלוקים בכל הנוגע לביטקוין שמכה בתחזיות הנועזות הללו בשנים הקרובות.

ג’ו דיסקוואלה, מנכ”ל קרן ההצפנה של קרנות הגידור BitBull Capital אמר:

“המחיר של הביטקוין יכול להיות בכל מקום תוך 5 שנים, מ -10,000 עד 100,000 דולר. קשה לספק חיזוי מדויק מכיוון שישנם יסודות רבים אשר עשויים להשתנות מעכשיו ועד 2023. מטבעות ונכסים דיגיטליים הם העתיד של עסקאות ואחסון ערך, וביטקוין מוביל את המהפכה הזו. אבל זה לא מקל להבטיח תג מחיר ספציפי חמש שנים בהמשך הדרך. “

ואילו יעזאן ברגותי, מנכ”ל רשת ג’יברל אינו מסכים כשהוא מעיר:

“אני מאמין של- BTC יש מקרה שימוש משכנע כחנות ערך, במיוחד במדינות שחוות היפר-אינפלציה (איראן, טורקיה, ונצואלה), אך להניח שהיא תפוס נתחי שוק גדולים מבנקים פרטיים בשווקים כמו ארה”ב, שוויץ. , סינגפור, גרמניה, הולנד וכו ‘במהלך חמש השנים הבאות, היא אופטימית ביותר. ”

אך אריק ארווין, מנכ”ל Blockforce Capital, מאמין ש”שווי של 100,000 דולר למטבע לביטקוין אפשרי לחלוטין “כפי שהוא מציין עוד:

“שווי השוק הנוכחי של ביטקוין 112 מיליארד דולר מייצג רק 0.1% מכלל היצע הכספים הגלובלי שמוערך כיום בכ- 90.4 טריליון דולר.”

בינתיים אוליבר אייזקס, משקיע בלוקצ’יין, יועץ & משפיע הצהיר:

“אם מטבעות קריפטוגרפיים באמת פותרים את הבעיות של מטבעות נייר ופיאט, שלדעתי אנו הולכים לראות ש -200 מיליארד מתחילים להתקדם עד 200 טריליון והפער הזה קרוב (זה רווח של 100,000%).”

נראה כי שורי ביטקוין הם חיוביים ביותר לפחות ללקוחות העתידיים.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map