Bitcoin [BTC], Ethereum [ETH], ניתוח מחירים של Ripple [XRP] לשבוע 2 ביולי עד 8 ביולי

פרסומת פמקס

השבוע הראשון של יולי אכן החזיר כמה ירקות למסך במטבעות קריפטוגרפיים גדולים. הרבה חֲדָשׁוֹת הם העבירו את המסך למעלה ולמטה. לוקח בחשבון את מעגל RBI וקו נתונים, חילופי מטבעות קריפטוגרפיים גדולים ב הוֹדוּ הפסיקו את תכונת החלפת ה- INR / הצפנה שלהם ומתקני מסחר להיפך.

כדי להמשיך בעסקיהם, רובם השתמשו במסחר בקריפטו-קריפטו רשת P2P. מחדשות אחרות באסיה, דרום קוריאה נוקטת בצעדים שמקרבים אותה לקבלת קריפטוגרפיה.  

בארצות הברית, Coinbase התקרב צעד נוסף ולהפוך לסוחר ברוקרים מוסדר לחלוטין על ידי רשות ניירות ערך האמריקאית (SEC) על ידי רכישת 3 חברות יחד עם רישיון הסוחר המתווך שלהן, רישיון מערכת מסחר חלופי ורישיון יועץ השקעות רשום.

באפריקה פרלמנט קניה נתן מועד אחרון לשבועיים לשר האוצר שלו להכריע בגורל המטבעות הקריפטוגרפיים במדינה..

חברות פיננסיות וטכנולוגיות מסורתיות מתחילות לבנות דרך לבלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים. שוויץ לְהַחלִיף, שֵׁשׁ, משיקה חילופי קריפטו תוך כדי דשדוש בפייסבוק מחדש צוות שבנה את הבלוקצ’יין שלה. וביקור פתע של צ’רלס הוסקינסון, מנכ”ל קלט-פלט הונג קונג [IOHK], ויוצר קרדנו למשרד של גוגל בלונדון גם עשה חדשות השבוע.

מקור: Coin360.io נגיש ב- 8 ביולי 2018, בשעה 9.06 בבוקר IST

ביטקוין [BTC]

הביטקוין, חזר לירוק אחרי שבוע קשה שעבר. שווי השוק של הביטקוין התקרב לכ- 117 מיליארד דולר. המחירים הגיעו לשיא 6,863.99 דולר והנקודה הנמוכה ביותר של 6,305.70 דולר ארה”ב במהלך השבוע. הצעד ההגיוני הבא של שוורים לפעילות נראה 7000 דולר, אם כי מורגשת התנגדות רבה ב 6800-6840 דולר..

ניתוח מחירי ביטקויןמקור: https://in.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

אם הקיטור ממשיך BTC בהחלט צריך לַחֲצוֹת 7000 דולר השבוע. הבורסות שהיו פעילות יותר, בהיקפים, עם BTC על פני זוגות שונים השבוע היו ZB.com (10.87%), Binance (4.46%) ו- OKEx (3.38%).

כשהדובים נפלו במחצית הראשונה של השבוע השור חזר הלם בסוף כשהשבוע הסתיים בעלייה של 5.65%. היוון הסימן עמד על 106 מיליארד דולר. המחירים הגיעו לנקודת השיא של 6465.51 דולר ולנקודה הנמוכה ביותר של 5835.78 דולר במהלך השבוע והראו התנגשות ברורה סביב רמות ההתנגדות של 6000 דולר..


חילופי הדברים שהיו פעילים יותר, בהיקפים, עם BTC על פני זוגות שונים השבוע היו בינאנס (10.36%), CoinEx (7.58%) ו- ZB.com (4.38%). עובדה מעניינת ביחס לטיפול בנפח בבורסה, נראה כי הצמד הנסחר ביותר הוא BTC / USDT זוג מעניין, מבחינת הקריפטו ההפכפך ביותר בשילוב קשירת המטבע היציבה..

כמה קולות שצוינו מדברים על ביטקוין. טיילר וינקלבוס בהשוואה ביטקוין לזהב דיגיטלי. רון פול, חבר לשעבר בקונגרס האמריקני ויועץ מכובד של מכון מיזס, צוטט באומרו ביטקוין, המטבע מגובה הזהב יכול להתקיים במקביל בחברה החופשית. היועץ הכלכלי הראשי של אליאנץ, מוחמד אל-אריאן, אמר כי הביטקוין יהיה בטווח קנייה אם הוא ייפול 5000 דולר.

אתריום [ETH]

את’ריום, המטבע השני בגודלו בשווי השוק, הצליח להקפיץ את התמיכה בדומה לביטקוין ולצפנים אחרים. זה היה באדום רדוד מאוד אם כי לאחר שראינו הרבה צמרות ירוקות עם סיום השבוע.

כפי שאנו מדווחים ETH היה פחות מ -0.96% לאחר שראינו כמה שיאים שהיו יותר מדי בגלל מגניב שהבחינו בהם. מחירי האתרים, בראשם, השבוע עמדו על 461.21 דולר והיו בשפל של 419.68 דולר שוב מראה מגוון רחב שהפרים והדובים נלחמו בו.

ניתוח מחירי Ethereumמקור: https://in.tradingview.com/symbols/ETHUSD/ הבורסות שהיו פעילות יותר, בהיקפים, עם ETH על פני זוגות שונים השבוע היו CoinEx (5.97%), OKEx (4.42%) ו- Finance (3.69% ). זוג ETH / USDT המייצר את הנפחים המרביים

כמה חדשות השבוע סביב “את’ריום היו קרן גידור קריפטו”, ממוקם באוסטין, נקרא Multicoin Capital ונתמך על ידי כריס דיקסון, אנדרסן הורוביץ היה חיובי מאוד לגבי עתידו של את’ריום והשתלם על אדווה וליטקוין.

הבנק המרכזי של דרום אפריקה, סיכם א פרויקט רב בנקים לבדיקת העברות תשלום בנק-בנק באמצעות הפלטפורמה מבוססת את’ריום, קוורום תחת “פרויקט ח’וקה”. כמו כן, קבוצת כדורסל סקרמנטו קינגס החליטו לכרות את אתריום כדי לממן מלגות לחינוך טק.

אדווה [XRP]

XRP עקב גם אחרי המגמה של מטבעות אחרים ששברו את קו המגמה היורד. זה אכן תמך במומנטום, למרות שהוא ראה גם מכירת לחצים ברמות גבוהות יותר כאשר הדובים מתחילים לתקוף את סגירת השבוע באדום עם נפילה של 3.47%. מחיר XRP, בראש, השבוע היה ב 0.491110 דולר והיו בשפל של 0.427302 דולר.

ניתוח מחיר אדווהמקור: https://in.tradingview.com/symbols/XRPUSD/

הבורסות שהיו פעילות יותר, בהיקפים, עם XRP על פני זוגות שונים השבוע היו CoinBene (21.86%), Bitbank (12.61%) ו- Bithumb (8.88%). צמד XRP / USDT יצר את הנפחים המרביים ואחריו זוגות XRP עם JPY יפני ו- KRW קוריאני.

XRP אסף חדשות שכללו אחזקות SBI יו”ר אומר כי אדווה (XRP) היא הסטנדרט העולמי הבא של מטבעות וכסף קריפטוגרפי. Ripple גם מצא שותף חדש במערכת הבנקאות ההודית בצורה של בנק קוטאק מהינדרה מה שיאפשר לקוטאק לנצל את xCurrent כדי לאפשר תשלומי העברה מהירים ויעילים יותר.

קרא גם: ניתוח מחירים BTC, ETH, XRP לשבוע 25 ביוני עד 1 ביולי – שבוע מעורב עם תוצאות טובות לטווח הארוך

שאר המובילים והטלטולים

המטבעות האחרים שהגיעו לראשונה ולמטה השבוע על פי שווי שוק המטבעות (הגישה אליהם ב -1 ביולי בשעה 23:30 IST) היו

הובלות

  • SelfKey – מראה עלייה של 396.03%
  • SalPay – מראה עלייה של 170.11%
  • Whalecoin – מראה עלייה של 132.34%

שייקרס

  • Peepcoin – מציג ירידה של 92.95%
  • ציפי – מראה ירידה של 45.59%
  • שולחן אסימון – מראה ירידה של 45.57%

מה לדעתך יהיה הרגש של שווקי הקריפטו בשבוע הבא? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map