banner
banner

מדד Bitwise, העוקב אחר 10 מטבעות קריפטוגרפיים, מצטרף לקו עבור תעודת סל Crypto

פרסומת פמקס

Bitwise Asset Management, שהיא חברה לניהול נכסי קריפטו שבסיסה בסן פרנסיסקו הצטרפה לתור בפתח SEC לאישור תעודת סל מבוססת קריפטו. זו תהיה היישום ה -15 ליישום קריפטו / ביטקוין שממתין להנהון של SEC לאחר סדרת דחיות ועיכובים שהמבקש ראה מ- SEC..

יישום ניהול נכסים סיבית נראה פיתרון

תעודת הסל החדשה תיקרא Bitwise HOLD 10 קרן אינדקס מטבעות וכן בקשת הצהרת רישום המתייחסת למניות קרן ה- ETF של Cryptocurrency Index של Bitwise HOLD 10 הוגשה לרשות ניירות ערך בארה”ב (SEC) אך טרם הוכרזה כיעילה. תעודת הסל שואפת לעקוב אחר התשואות של מדד ה- HOLD 10 של Bitwise, מדד המשוקלל בשווי השוק של 10 המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר, מאוזן מחדש מדי חודש. נכון להיום המדד מורכב מ- BTC (58.7%), ETH (17.7%), XRP (7.7%), BCH (6.1%), XLM (3.4%), LTC (2.3%), ZEC (1.1%), XMR ( 1.0%), ETC (0.9%).

המדד משתמש בשווי שוק מדולל למשך 5 שנים במקום שווי שוק ישר, מספר קריטריוני זכאות כולל היסטוריות נפח וסחר, מחירים מורכבים, היצע במחזור, מקורות נתונים מרובים, איזון חודשי ומדיניות ספציפית לאירועים נדירים כמו מזלגות קשים להגנה. שלמות הסל שלה.

תעודת סל או הקרן הנסחרת בבורסה היא נייר ערך סחיר העוקב אחר קבוצת נכסים ונסחר כמו מניות בבורסה. בעוד 14 יישומים אחרים ל SEC הוגשו עבור תעודות סל טהורות בלבד של וניל ביטקוין, על פי CNBC, Bitwise היא החברה היחידה שמבקשת תעודת סל שתעקוב אחר מספר נכסים דיגיטליים..

ראש המחקר העולמי של Bitwise מאט הוגן צוטט והגיב על ההודעה ההיא כי,

“המחקר שלנו מראה כי סל מעקב אחר אינדקסים של מטבעות קריפטוגרפיים מרובים מתנהג באופן שונה ממטבע יחיד. ככאלה, אנו חושבים שמשקיעים צריכים להסתכל על שני סוגי החשיפות כאשר בוחנים את שטח הגידול בקריפטו. לדעתנו, לתחום חדש זה יש קווי דמיון רבים להכנסת תעודות סל לסחורות לפני 10 עד 15 שנים. “

הערותיו המשיכו לומר זאת

“באותה תקופה ראינו השקה של תעודות סל בודדות למעקב אחר זהב, כסף, נפט גולמי וסחורות אחרות, כמו גם תעודות סל העוקבות אחר סלי מדדי סחורות מגוונים. אנו רואים כאן הרבה קווי דמיון. ”

כמו כן קראו: התלהבות תעודת סל של ביטקוין מתפוצצת, בולס כבר לקחו את המטען

ניסיון קצת חכם בניהול קריפטוסים הופך אותו למחזר חזק לאישור תעודת סל

בעל אינדקס הצפנה משלו אכן מעניק ל- Bitwise את היתרון מבחינת חשש כלשהו שה- SEC העלה לתמחור של תעודת סל ולהפחתת סיכוני קריפטו כ קצת חכם כבר היה עושה את אותו הדבר לגבי השקעות המדד והקרן שלה.

ניהול נכסים של Bitwise פועל באמצעות שתי החברות הבנות שלה Bitwise Index Services, LLC הינה Bitwise Advisors, LLC. Bitwise Index Services מפתחת אינדקסים של מטבעות קריפטוגרפיים ומבצעת מחקר בתחום ההשקעה בקריפטו, בעוד Bitwise Investment Advisors, LLC נותנת חסות לקרנות פרטיות בארה”ב ולא בארה”ב שמשקיעות במטבעות קריפטוגרפיים..  

ל- Bitwise צוות ניהול חזק המשלב את מומחיות התוכנה המודרנית שלה עם ניסיון של עשרות שנים בניהול נכסים – המגיע מחברות הכוללות פייסבוק, Wealthfront, BlackRock, NYLife Investments, IndexIQ, Funds Funds Funds, Goldman Sachs, JPMorgan ו- ETF.com

חברת Bitwise Asset Management, שנוסדה בשנת 2017, היא מנהלת נכסים של מטבעות קריפטו. Bitwise השיקה את קרן אינדקס הקריפטו-מטבעות הראשונה, קרן Bitwise HOLD 10 Private Index, ב -22 בנובמבר 2017. מגובה על ידי משקיעים מוסדיים ואינדיבידואליים מובילים, כולל,

Khosla Ventures, General Catalyst, Blockchain Capital, Navik Ravikant, אליסון דייוויס, דייוויד סאקס, אלעד גיל, אדם נאש, אדם לודווין, סונה סעיד ואביכל גרג..

המשרד שותף לאנשים פרטיים, יועצים פיננסיים, משרדי משפחה, מנהלי השקעות ומוסדות בניווט מטבעות קריפטוגרפיים.

מכיוון שהתור ל- ETF של Bitcoin / Crypto גדל ומתבגר בשוק הקריפטו, זה לא עמדה נוחה מאוד עבור SEC להימנע מהנושא עוד על ידי עיכובו או אולי לדחות אותו. זו הסיבה שהרבה אנליסטים מאמינים ש- SEC עשויה לשנות את עמדתה הפעם.

האם Bitwise הוא מועמד טוב יותר בהשוואה לאחרים לקבל רישיון SEC לתעודת סל קריפטו? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me