banner
banner

Bitwise מציגה בפני SEC את הדו”ח הסטטיסטי של שוק ‘מיתוס-באסטר’ של ביטקוין [BTC]

פרסומת פמקס

ניהול נכסים של Bitwise הוא אחד ממבקשי תעודת הסל בארה”ב, שעבד בעיקר על בדיקת נאותות השנה. בחודש מרץ היא פרסמה דוח שהדגיש אמת עגומה לגבי שוקי המטבעות הקריפטוגרפיים: ‘נפח דיווח מזויף בבורסות’. עם זאת, הוא נשא רצועת כסף אליו, שכן התגלה כי בעבר ענן הנפח המזויף קיים בסדר גמור “. שוק חופשי ‘של מטבעות קריפטוגרפיים.

Bitwise הגישה אחרת להגיש תלונה לרשות ה- SEC (נציבות חילופי ניירות ערך) המציעה כי המסחר בבורסות מטבעות קריפטוגרפיות ‘נבחרות’ הוא קטן אך יעיל מספיק כדי לבנות עליו תעודת סל.

קרא גם: פענוח דו”ח Bitwise – Wash trading והכרכים “10 האמיתיים”: חוות דעת מומחים

מחקר Bitwiseנוכחות גלובלית של מסחר בבורסות מטבעות קריפטו (מחקר)

עשר חילופים עם נפח אמיתי

בהתאם לדו”ח הקודם שלו, המחקר החדש הצביע על כך שהנפח המדווח על עשרה בורסות בלבד פורסם כהלכה. כל שאר הבורסות דיווחו על נתונים מזויפים ‘לא כלכליים’ כדי להשיג דירוג ב- CoinMarketCap. זה מושך יותר לקוחות וההנהלה גובה עמלות נכבדות גם עבור הרישום. אף על פי כן, ‘סחר בשטיפה’ אינו כלכלי; כלומר, זה לא משפיע על מחיר הנכס. 

ארביטראז 'בין חילופי קריפטוסחר בארביטראז ‘בין חילופי’ עשרה ‘שהוזכר בדו”ח Bitwise

יתר על כן, חילופי הנקודות המוזכרים בדו”ח מפעילים גם סביבת מחירים שנצפתה מקרוב בה מניפולציה אינה אפשרית בגלל אופיו הדיגיטלי של ביטקוין המספק הזדמנות לפעולה מיידית המביאה שוב את השווקים לשוויון..

“ארביטראז ‘בבורסות השתפר באופן משמעותי” זה כלל גם את העובדה ש”הפגיעות וההובלה של הביטקוין יוצרים סביבה כמעט מושלמת לארביטראז’ בין זירות מסחר שונות. “

סחר בחוזים עתידיים בביטקוין

הדו”ח גם הדגיש כי שוק המסחר העתידי בביטקוין הוא משמעותי בהשוואה לנפח המסחר הספציפי בפועל בבורסות. יתר על כן, מחיר העתיד ברוב השווקים המוערכים שואב את המדד מעשר הבורסות המהימנות הללו שהוזכרו לעיל. יתר על כן, בהשוואה לנפח המסחר הספציפי בפועל, היקף המסחר של ביטקוין עתיד הוא סביב 30% מהיקף הספוט.

“מחיר החוזים העתידיים על CME נגזר מהחלפות התורמות למתודולוגיית ה- NAV של Bitwise”

דוח ביטוסבורסות מוסדיות שמפיקות מחיר מהבורסות הנקודתיות

הבורסות כוללות Bitstamp, Coinbase, itBit ו- Kraken. יתר על כן, היא יצרה רלוונטיות עולמית של המחיר בבורסות ובשווקים מוסדרים מחוץ לארה”ב. Amun AG הינה חברה שבסיסה בשוויץ, שהוציאה ארבעה מוצרים סחורים מבוססי-קריפטו ב- SIX Exchange.

… כל מוצר קריפטו מוסדר שהושק – בין אם בארה”ב או באירופה – משך מחירים לחלוטין או במקרה של ספק XBT, כמעט לחלוטין מתת-קבוצה של 10 הבורסות המודגשות במצגת זו כ”אמיתית “.

הצעת תעודת סל ביטווייז

הממצאים מעל המודלים הסטטיסטיים מצביעים על כך ששוק הביטקוין בריא ובוגר יותר מהתפיסה המקובלת. יתר על כן, על פי הנחיות ה- SEC, נפח קטן אינו נוגע לאישור כל עוד הוא מאובטח. שתי ההבטחות ש- SEC זקוק לאישור תעודת סל הן:

1) התנגדות ייחודית: ששוק הביטקוין עמיד באופן ייחודי למניפולציות בשוק ולפעילות מרמה

2) שיתוף מעקב: כי בורסת הרישום נכנסה לשיתוף מעקב

הסכם עם שוק מוסדר בגודל משמעותי

קרא גם: SEC אינו נגד תעודת סל Crypto – Bitwise Explains

על פי דוח זה, שווקי הביטקוין עומדים בשני התנאים הללו. יתר על כן, תעודת הסל Bitwise תפיק את מחירה מהבורסות ‘עשר’ עצמה.

“אנו שואבים מחירים מ -10 בורסות קריפטו המייצגות למעשה את כל נפח המסחר בשוק הביטקוין הספוט.”

אחרון חביב, הדו”ח צוטט גם כי בניגוד לאמונה הרווחת, לתעודת הסל לא תהיה השפעה עצומה על השוק. בעוד ש- Bitwise הכירה בעובדה שהשוק יכול להיות מוצף עם השקת תעודת סל, הוא ייקלט בקרוב בשוק..

“במהלך השנה, שוק נקודתי שנסחר ב -273 מיליון דולר ליום יכול לספוג בקלות 3 מיליארד דולר תזרים כולל … כיום, לאותן פלטפורמות [פלטפורמות המסחר בתעודות הסל] יש תהליכי בדיקת נאותות ואישור מפורטים שמחליקים את צמיחת הנכסים.”

האם אתה מאמין שביטווייז בנתה מקרה חזק לאישור תעודת סל בפעם הבאה? אנא שתף ​​אותנו בדעותיך. 

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me