banner
banner

BlackRock מאשר השקעה בחוזים עתידיים על ביטקוין, מה המשמעות של מחיר BTC?

פרסומת פמקס

במהלך השבוע האחרון קהילת הקריפטו הייתה בטירוף בגלל Blackrock, קרן של 7 טריליון דולר, המתארת ​​את המעבר הפוטנציאלי שלה למסחר עתידי בביטקוין. ההחלטה האחרונה של Blackrock, שתוגמרה כנקודת מפנה למשקיעים מוסדיים המשתלבים, עשויה בהחלט לדחוף את הביטקוין מעבר לשיאי 42,000 $ שנקבעו בתחילת פברואר 2020.

ב מגישים ל- SEC, בלקרוק, תאגיד ההשקעות הגדול בעולם, הצהיר כי הוא עשוי להשקיע בחוזים עתידיים בביטקוין בחלק מהקרנות שלו. בהגשה נכתב כי החברה תשקיע בחוזים עתידיים שהוסדרו במזומן בבורסות מוסדרות של CTFC בלבד, במקום לבצע רכישות ישירות בביטקוין. Blackrock הוא קצב דרך בעולם הפיננסי, וקהילת הקריפטו חיכתה בקוצר רוח שתתחיל להשקיע בביטקוין.. 

“החוזים העתידיים היחידים שבהם הקרנות יכולות להשקיע הם ביטחונות עתידיים בביטקוין המסולקים במזומן הנסחרים בבורסות סחורות הרשומות ב- CFTC”, מאשרת התיק שנשלח ל- SEC..

בהגשה הוזכרו עוד שתי קרנות אפשריות שעשויות לקחת השקעות בביטקוין – BlackRock Global Allocation Fund ו- BlackRock Funds V.

אז מה המשמעות של הכניסה של Blackrock לקריפטו בדיוק עבור מחיר הביטקוין ושוק הקריפטו הכללי? 

מדוע החוזים העתידיים של Blackrock יכולים לעלות במחיר ה- BTC

אם יצליח, הגשתו האחרונה של Blackrock מהווה מהפך בעמדת ההשקעה של החברה בביטקוין. החברה ביטלה בעבר את ביטקוין בהתחשב באתגרים התנודתיות והרגולציה הגבוהים, אך נראה כי החברה מפנה עלה חדש. Blackrock בונה כיום יסודות חוקיים ותפעוליים לסחר בביטקוין.

הביקוש העתידי לביטקוין גדל

ההגשה מסמנת שחר חדש לקהילת הביטקוין, כאשר משקיעים מוסדיים וקמעונאיים חדשים מצטרפים לקהילה באמצעות Blackrock. האם עלייה בביקוש למוצרי ביטקוין מלקוחות Blackrock יכולה להיות הסיבה שקרן ההשקעות הגדולה ביותר החליפה את הערותיה החולקות על Bitcoin?

השקת החוזים העתידיים בביטקוין על כספי בלקרוק מראה כי הלקוחות נענים יותר לביטקוין למרות התנודתיות שכן העולם מאמץ את BTC כמחלקת נכסים להשקעה גלובלית. זה יכול להגביר את שיעורי אימוץ הלקוחות בביטקוין – במיוחד משקיעים מוסדיים ומוסמכים. 

“ככל שהתעשייה מתבגרת, מוסדות מסורתיים מתחילים להבחין בפוטנציאל של ביטקוין וקריפטו בכללותם. אנו מברכים על כניסתם של כל המשתתפים החדשים כאשר אנו סוללים דרך לקראת אימוץ המיינסטרים. היוזמה של Blackrock היא רק עוד אחת מתוך רבות נוספות, “אמר ג’ק טאו, מנכ”ל פמקס.

החלפת זהב?

הכניסה של בלקרוק לביטקוין סוללת את הדרך לנכס להחליף סוף סוף את הזהב כחנות הערך המובילה ברחבי העולם. לאחר שהתחרה בפראות בשנים האחרונות על התואר “מלך מקלט בטוח”, תוספת של ביטקוין לנכסי Blackrock עשויה לראות שהמשקיעים מעדיפים את הנכס הדיגיטלי על הסלע המבריק.. 

בנובמבר, חודש לפני הגשת ה- SEC, CIO של Blackrock, ריק רידר שוחח עם CNBC בטענה כי לנכס הדיגיטלי יש פוטנציאל להחליף זהב בעתיד. הוא אמר, 

“האם אני חושב שזה מנגנון עמיד, האם אני חושב שהוא יתפוס את מקומו של הזהב במידה רבה? כן, אני כן, כי זה הרבה יותר פונקציונלי מאשר להעביר מוט זהב מסביב. “

עם עליית הביקוש למוצרים עתידיים של ביטקוין וההצעה של ביטקוין כתחליף לזהב גוברת גם היא, היקפים ברחבי בורסות הצפנה צפויים להשתפר כאשר כספי ההשקעה הקמעונאיים עוקבים אחר השקעה מוסדית. 

שוק השוק של ביטקוין מעלה למנהיגי השוק החדש

חילופי הקריפטו יהיו, ללא ספק, הנהנים הגדולים ביותר מההחלטה של ​​Blackrock לרכוש חוזים עתידיים על BTC. כאשר לקוחות קמעונאיים נוהרים ו FOMO לחוזים עתידיים בביטקוין, חשוב לבחור את הבורסה הטובה ביותר לביצוע העסקאות שלך.. 

Blackrock, לעומת זאת, היא החברה האחרונה אך לא היחידה שנכנסת לקריפטו. מיקרוסטרטגיה צברה ביטקוין בשווי של למעלה מ -1.5 מיליארד דולר מאז אוקטובר וחברות מרובות שהגדילו את החשיפה שלהן לביטקוין באמצעות גווני אפור גרמה למהפך כולל בשוק הקריפטו – יתר על כן, שוק נגזרות הקריפטו.. 

פמקס, אחת מפלטפורמות החליפין והעתיד המהיר ביותר של קריפטו, התגלתה כאחת מבין הבורסות העולות ביותר בבורסת סחר בחוזים עתידיים על ידי הצעת מחיר על ידי הצעת הדרכים המהירות והזולות ביותר לקמעונאות לסחור בחוזים עתידיים ולנקודת מחירי ביטקוין. עם הצעה של מינוף של עד 100X על החוזים העתידיים שלה, לקוחות בבורסה יכולים להגביר את הרווחים הפוטנציאליים שלהם באמצעות המוצרים השוליים שלה. הבורסה מציעה גם פלטפורמה ידידותית למשתמש לסחר בחוזים נקודתיים. 

בנוסף, מרחב DeFi גדל באופן מאסיבי כאשר מוצרים חדשים מבוססי בלוקצ’יין מכוונים למזער את התהליכים הלא יעילים בעולם הפיננסי המסורתי. Phemex מציעה ניהול נכסים ‘Earn Crypto’ המאפשר למשתמשים עד 10% APY באמצעות אפשרויות ‘חיסכון קבוע וגמיש’. חשבונות גמישים מאפשרים משיכות והפקדות מיידיות בכל עת.

הבורסה שבסיסה בסינגפור מציעה חוזים עתידיים מסולקים במטבעות וסולקים במזומן, בדומה להגשת Blackrock, בפלטפורמה בעלת ביצועים גבוהים עם למעלה מ -300,000 עסקאות שהושלמו בכל שנייה וביצוע סחר באלפיות השנייה.. 

יריית פרידה

כניסתו של בלקרוק לזירת הקריפטו מפיחה גל חדש של אוויר צח לשוק, אולי מתחילה את ההשקעה המוסדית הגדולה ביותר שקיבלה את הקריפטו. כאשר משתמשים חדשים נכנסים לתחום, מציאת חילופי קריפטו יעילים כמו Phemex תהיה מכריעה להכנת המסע שלהם סחר בחוזים עתידיים על קריפטו חלק ומהנה. 

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me