banner
banner

ניתוח מחירים BTC, ETH, XRP לשבוע 25 ביוני עד 1 ביולי – שבוע מעורב עם תוצאות טובות לטווח הארוך

פרסומת פמקס

השבוע הגיע כהקלה עבור הרבה משקיעים וחובבי קריפטו עם כמה התפתחויות טובות לטווח הארוך. אין הרבה תוצאות חיוביות למחיר המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים, אך בהחלט קנייה בסוף השבוע שקנתה את הביטקוין חזרה מעל רמת ההתנגדות החשובה של 6000 דולר. שוק הקריפטו הוסיף מעל 26 מיליארד דולר ביומיים האחרונים לקראת בסוף השבוע, כאשר הנכסים העיקריים כולל ביטקוין, את’ריום וביטקוין מזומנים עלו בספרות כפולות.

עם התפוצה בכמויות והזרמת דולר לקריפטו, הרבה אנליסטים ותומכים נלהבים כבר דיברו על שיווק הקריפטו שנכנס לשלב שור לטווח קצר, אך עדיין מוקדם לחזות. בשבוע האחרון ובשבועיים הקרובים יהיה יותר מבחן לקמוס של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים מעבר לרמת ההתנגדות שלהם מאשר לצמיחה אקספוננציאלית. מהחזית הארגונית, החדשות הגדולות שנלכדו השבוע הן כי פייסבוק מבטלת את מדיניות הפרסום שלה במטבעות קריפטוגרפיים.

מקור Coin360.io, גישה אליו ב- IST 11.11 בבוקר ב -1 ביולי

ביטקוין [BTC]

הביטקוין, מנהיג החפיסה, ראה קרב ברור בין הפרים והדובים. כשהדובים נפלו במחצית הראשונה של השבוע השור חזר הלם בסוף כשהשבוע הסתיים בעלייה של 5.65%. היוון הסימן עמד על 106 מיליארד דולר. המחירים הגיעו לנקודת השיא של 6465.51 דולר ולנקודה הנמוכה ביותר של 5835.78 דולר במהלך השבוע, והראו התנגשות ברורה סביב רמות ההתנגדות של 6000 דולר. (10.36%), CoinEx (7.58%) ו- ZB.com (4.38%). עובדה מעניינת ביחס לטיפול בנפח בבורסה, נראה שהזוג הנסחר ביותר הוא BTC / USDT זוג מעניין, מבחינת הקריפטו הכי נדיף יחד עם קשירת המטבע היציבה..

כמה קולות שצוינו מדברים על ביטקוין. טיילר ווינקלבוס השווה ביטקוין לזהב דיגיטלי. רון פול, לשעבר חבר הקונגרס האמריקני ויועץ מכובד של מכון מיזס, צוטט באומרו ביטקוין, המטבע מגובה הזהב יכול להתקיים במקביל בחברה החופשית. היועץ הכלכלי הראשי של אליאנץ, מוחמד אל-אריאן, אמר כי הביטקוין יהיה באזור קנייה אם הוא ייפול 5000 דולר..

כמו כן, קרא: ניתוח מחירי מטבעות קריפטוגרפיים לשבוע 18 ביוני עד 24 ביוני – הספירלות כלפי מטה נמשכות ככל שהתקנות מחמירות

אתריום [ETH]

את’ריום, המטבע השני בגודלו בשווי השוק, הצליח להקפיץ את התמיכה בדומה לביטקוין ולצפנים אחרים. זה היה באדום רדוד מאוד אם כי לאחר שראינו הרבה צמרות ירוקות עם סיום השבוע. כפי שאנו מדווחים ETH היה מעט מתחת ל -0.96% לאחר שראינו כמה שיאים שהיו גם בגלל מגניב שהבחינו בהם. מחירי האתרים, בראשם, עמדו על 461.21 דולר והיו בשפל של 419.68 דולר, והראו שוב מגוון רחב שהפרים והדובים נלחמו בו. הבורסות שהיו פעילות יותר בהיקפים עם ETH בזוגות שונים השבוע היו CoinEx (5.97%), OKEx (4.42%) ו- Finance (3.69%). זוג ETH / USDT המייצר את הנפחים המרביים

כמה חדשות השבוע סביב את’ריום היו קרן גידור קריפטו, הממוקמת באוסטין, שנקראה Multicoin Capital ונתמכה על ידי כריס דיקסון, אנדריסן הורוביץ הייתה חיובית מאוד לגבי עתידו של את’ריום והשתלשלות באדווה וליטקוין. הבנק המרכזי של דרום אפריקה, סיים פרויקט רב-בנקאי לבדיקת העברות תשלומים בין בנקים באמצעות הפלטפורמה מבוססת את’ריום, קוורום, תחת “פרויקט חוקה” כמו כן, קבוצת הכדורסל סקרמנטו קינגס החליטה לכרות את אתריום כדי לממן מלגות לחינוך טק.

אדווה [XRP]

XRP גם עקב אחר המגמה של מטבעות אחרים ששברו את קו המגמה היורד. זה אכן תמך במומנטום אם כי הוא ראה גם מכירת לחצים ברמות גבוהות יותר כאשר הדובים מתחילים לתקוף את סגירת השבוע באדום עם ירידה של 3.47%. מחירי XRP, בראש הדף, עמדו על 0.491110 דולר והיו בשפל של 0.427302 דולר. הבורסות שהיו פעילות יותר, בהיקפים, עם XRP על פני זוגות שונים השבוע היו CoinBene (21.86%), Bitbank (12.61%) ו- Bithumb (8.88%). צמד XRP / USDT יצר את הנפחים המרביים ואחריו זוגות XRP עם JPY יפני ו- KRW קוריאני.

XRP אסף חדשות שכללו את יו”ר SBI אחזקות באומרו כי Ripple (XRP) הוא הסטנדרט העולמי הבא של מטבעות קריפטוגרפיים וכסף. Ripple גם מצאה שותף חדש במערכת הבנקאות ההודית בצורת בנק Kotak Mahindra אשר יאפשר לקוטק לנצל את xCurrent כדי לאפשר תשלומי העברה מהירים ויעילים יותר..

המובילים האחרים והשייקרס

המטבעות האחרים שהגיעו לראשונה ולמטה השבוע על פי שווי שוק המטבעות (הגישה אליהם ב -1 ביולי בשעה 23:30 IST) היו

הובלות

  • SelfKey – מראה עלייה של 396.03%
  • SalPay – מראה עלייה של 170.11%
  • Whalecoin – מראה עלייה של 132.34%

שייקרס

  • Peepcoin – מציג ירידה של 92.95%
  • ציפי – מראה ירידה של 45.59%
  • שולחן אסימון – מראה ירידה של 45.57%

מה לדעתך יהיה הרגש של שווקי הקריפטו בשבוע הבא? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me