banner
banner

ביטקוין [BTC], Ethereum [ETH], ניתוח מחיר של Ripple [XRP] 16 ביולי עד 22 ביולי

פרסומת פמקס

  • שוורים לוקחים ביטקוין בבטחה מעל 7,000 דולר,
  • הודו שונה בתאריך לשמיעת מטבעות קריפטוגרפיים
  • ארה”ב מעידה על “עתיד הכסף”

לבסוף, השבוע, השוורים התרוממו והעלייה הזו אינה מאפשרת לדובים להגיב או להראות סימני קיומם. אחרי חודשיים של קרב מתמיד שמרו טווח ביטקוין כרוך בסנטימנט כלפי מטה, הביטקוין עלה לבסוף מעל אלף דולר ועבר לבטיחות מעל 7300 דולר.

זו לא הייתה רק עלייתו של הביטקוין אלא שהוא גם העלה את המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים והסנטימנט. בינתיים, בהודו, הדיון בבית המשפט העליון חוזר RBI לתמיכה ב- INR בתעשיית הקריפטו שונה מ- 11 בספטמבר, שכן מועצת ניירות ערך בהודו (SEBI), רגולטור השוק במדינה, לא הייתה מוכנה בתשובתה שלטענת בית המשפט העליון הייתה חיונית לדיון בתקנה..

בינתיים, בארצות הברית, הדיון על “עתיד הכסף: מטבעות דיגיטליים” יצא לדרך השבוע, כאשר הרבה פרטים וכלכלה סביבו נדונו. הידיעה הזו הייתה חשובה מכיוון שזו לקחה מטבעות קריפטוגרפיים כעת נדונה במסדרונות הפוליטיים של ארצות הברית.

חדשות גדולות אחרות שהגיעו לרחוב הקריפטו השבוע היו כי כוכבי לומנס אושרו על ידי החוקרים האיסלאמיים כתואמים לשריעה ומטבע-בייס פונה להקים ועדת פעולה פוליטית משלה (PAC) למימון בחירות בארה”ב..        

מקור: Coin360.io נגיש ב 22 ביולי 2018, בשעה 10:55 בבוקר IST

ביטקוין [BTC]

ביטקוין ראה השבוע שיא איתן ועלה מעל 7000 דולר, והסיר את כל החששות שבאו בשבוע שעבר מפני הפרה של 6000 דולר. מוצב הרבה מעל 7000 דולר, ואיחוד סביב 7200-7300 דולר ארה”ב יכול להוות בסיס איתן לביטקוין להתמקד יותר. המחירים הגיעו לנקודת השיא של 7,466.86 דולר ולנקודה הנמוכה ביותר של 6,357.01 דולר במהלך השבוע.

השוורים יצטרכו להמשיך לגבות קדימה בכדי להעלות את המחיר עוד יותר מכיוון שכל חדשות שליליות עשויות ליצור שוב ספירלה כלפי מטה. גם בחזית החוזים העתידיים, קבוצת CME דיווחה על צמיחה של כמעט 100% בהיקף הרבעוני המציגה פופולריות בחוזים עתידיים בביטקוין.

החילופים שהיו פעילים יותר, בהיקפים, עם BTC על פני זוגות שונים השבוע היו Binance (5.47%), OKEx (3.86%) ו- Bitfinex (2.49%).  

צ’רלי לי דחק לאחרונה במשתמשים לקנות לפחות ביטקוין אחד לפני שיסחרו בכל מטבע מטבע אחר. הוא צייץ,

“יהיו לכל היותר 21 מיליון ביטקוין. אין אפילו מספיק BTC להסתובב כדי שכל מיליונר יהיה בעל כזה. אז לפני שאתה קונה מטבע אחר (כולל LTC), נסה להחזיק תחילה לפחות BTC אחד. ברגע שיש לך BTC אחד, קנה את כל השיטקוינים שאתה רוצה! ”

כמו כן, טום לי המשיך בעמדתו החיובית ואשר מחדש את התחזית שלו בסך 25,000 דולר לגבי בלומברג.

קרא גם: ביטקוין (BTC) מיני בול דרס, המומחה אומר שהגרוע ביותר עשוי לבוא

אתריום [ETH]

את’ריום גם שכפל את אותו הרגש שביטקוין הראה אך לא הצליח להעלות את אותו הכוח שצבר השבוע מעל 6% לעומת עלייה של מעל 15% מביטקוין. מחירי האתרים, בראש הדף, עמדו על 513.43 דולר והיו בשפל של 443.69 דולר והיו פחות או יותר בטווח. הבורסות שהיו פעילות יותר, בהיקפים, עם ETH על פני זוגות שונים השבוע היו CoinEx (5.61%), OKEx (5.01%) ו- ZB.COM (3.61%).

כמה חדשות השבוע סביב את’ריום היו שמנהלים ומפעילי עסקי קריפטו גדולים, ששווים מוערך במיליארדי דולרים רבים, היו אופטימיים כלפי אתריום מאשר הביטקוין, המטבע הקריפטוגרפי הדומיננטי ביותר בשוק העולמי..

השבוע, בכסף המהיר של CNBC, מייסד ומנכ”ל Circle, ג’רמי אלייר, אמר כי ETH יכול להיות הזרז לעצרת הקריפטוגרפיה הבאה, בגלל כמות הפעילות “העצומה” של מפתחי ה- Ethereum..

כמו כן, בריאן ארמסטרונג, מנכ”ל Coinbase, היה חיובי בהתמדה כלפי ETH מאז סוף 2017. הוא גם גילה בפומבי שהוא מחזיק באופן אישי יותר אתר, המטבע המקורי של Ethereum, מאשר ביטקוין..

אדווה [XRP]

XRP עברה גם את דרך ה- BTC ו- ETH עם עלייה של קרוב ל -3% השבוע. אבל מה שהיה יותר חשוב ש- XRP חצה את הרמות של 0.5 דולר שנחשבים כמפתח למטבע. מחירי XRP, בראש הדף, עמדו על 0.519560 דולר והיו בשפל של 0.43648 דולר. החילופים שהיו פעילים יותר, בהיקפים, עם XRP על פני זוגות שונים השבוע היו Bitbank (16.83%), HitBTC (9.54%) ובינאנס (9.64%).

אדווה אסף השבוע חדשות על היותו מטבע קריפטוגרפי במובן האמיתי. אנטולי קסטלה, מנכ”ל חברת אלפיס השקעה, קרן ההשקעה הראשונה בעולם המונע על ידי AI, אמר לעיתונאים כי הוא מאמין ש- XRP אינו מטבע קריפטוגרפי ‘אמיתי’, שאינו מתאים ל”פרשנות הטהורה ביותר “של המילה. מייסדת קרן נכסים דיגיטלית גדולה נוספת, אריאנה סימפסון מהשותפים האוטונומיים, הדהדה את תחושתו:

“יש לי הרבה חששות לגבי רמת הריכוזיות שם, ויש לי חששות רגולטוריים אם מה שהם הוציאו הוא נייר ערך”.  

שאר המובילים והטלטולים

המטבעות האחרים שהגיעו לראשונה ולמטה השבוע על פי שווי שוק המטבעות (הגישה אליהם ב 22 ביולי בשעה 23:30 IST) היו

הובלות

  • פרוקקס – מראה עלייה של 177.61%
  • ToaCoin – מראה עלייה של 157.12%
  • עלית – מציגה עלייה של 151.26%

שייקרס

  • Sumokoin- מציג ירידה של 69.28%.
  • RealChain – מציג ירידה של 61.31%
  • סופר ביטקוין – מציג ירידה של 50%

מה לדעתך יהיה הרגש של שווקי הקריפטו בשבוע הבא? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me