האינטרס של סין מתרכז סביב ביטקוין, האותות הבא של Bull Run

פרסומת פמקס

במהלך השבוע האחרון, ביטקוין איחד כ -10,700 $ רמות. מעניין שהמטבע הקריפטוגרפי הגדול בעולם אוחז בעמדתו בחוסן למרות כמה חדשות שליליות כמו חיובי ה- CFTC של BitMEX שהובילו לשחיקה של 32,000 BTC מהבורסה..

עם זאת, חלה עלייה בקרב המשתתפים החדשים שהגיעו לביטקוין המצוין בבירור על ידי עלייה בכתובות ביטקוין חדשות. בדרך כלל אנו רואים 5-10 אלף כתובות ביטקוין חדשות מדי יום. עם זאת, הייתה פריצה מעניינת בשבוע שעבר עם צילום כתובות BTC חדש מעל 22,000. ובכן, אם זה צריך להצביע על משהו, ביטקוין עשוי לקבוע את הבמה לריצת השור הבאה שלו.

ביטקוין-כתובות-תרשים-Glassnodeמקור: Glassnode

אמנם זו בהחלט התפתחות מעניינת עבור קהילת הביטקוין, אך יש בה משהו יותר ממה שעונה על העין. מעניין אָנָלִיזָה שהוצג על ידי קול גרנר מציע שכל כתובות הביטקוין הללו מגיעות מסין. כן, נראה כי נפח רכישה בריא שמגיע מסין תומך במחיר ה- BTC בשבוע שעבר למרות חדשות לא כל כך חיוביות בשוק.

ייתכן שאתה תוהה שסין אסרה על קריפטו במשך זמן רב ולמה פתאום המהלך הזה? למעשה, הפעולות האחרונות של ממשלות סין מעידות על קיום מאמץ וקמפיין שיווקי כדי לדגדג את מוחם של המשקיעים הסינים כלפי הקריפטו. כלומר ממשלת סין מחפשת להפעיל את ריצת השוורים הבאה.

הממ זה אווירת תעמולה מעניינת מכלי התקשורת הרשמיים של המק”ס כמו “参考 消息”, שינחואה ו- CCTV2

הכותרת “Cryptoasset היא הנכס בעל הביצועים הטובים ביותר YTD” הוצגה בכל הדרכים, בעיתון החדשות, במדיה המקוונת ובטלוויזיה

זה נדיר למאמץ מתואם שכזה pic.twitter.com/2g6VDsV5SE

– דובי 以德服人 וואן &# 129680;&# 129430; (@DoveyWan) 25 בספטמבר 2020

העניין הנסתר של סין בביטקוין

עובדה ידועה היא שבסין שוכנת פעילות כריית הביטקוין הגדולה בעולם. מכיוון שהוא שולט בכריית ביטקוין, הוא מחזיק גם ב- BTC הגדול ביותר מכל מדינה אחרת על פני כדור הארץ. מר גרנר מציין כי ההנהגה הסינית תקדם כל נרטיב שמתאים לאינטרסים שלהם בצורה הטובה ביותר.

אנו גם יודעים כי סין בוחנת רק הזדמנות גדולה אחת שיכולה להפוך אותה למובילה הכלכלית העולמית העומדת בראש ארה”ב. אם ביטקוין יכול לעזור לה להשיג את עמדת הכוח הכלכלי, מדוע לא? יתר על כן, מוסדות פיננסיים גלובליים נטו לעבר ביטקוין עם תחזית כלכלית לא ברורה. מכאן, סין לא תהיה מוכנה לאבד את המקום בו יש לה בסיס חזק.


חוץ מזה, גרנר מייחס את הזינוק האחרון בהדפסת הדולר האמריקאית של Tether לקמפיין השיווקי של סין.

10 / הפיצוץ האחרון ב #לִקְשׁוֹר ייתכן שהדפוס היה מבשר מוביל לקמפיין השיווקי של סין.

סין שולטת $ USDT נפח גלובלי – ו #לִקְשׁוֹר שולט בנזילות הפיאט שלהם. pic.twitter.com/wPoCl7z2qZ

– קול גארנר (@ColeGarnerBTC) 5 באוקטובר 2020

לפיכך, גרנר חושד כי עניין הרכישה הקמעונאי האחרון בסין סייע לביטקוין לקיים את החדשות הדוביות בשבוע שעבר. בעוד שקונים קמעונאיים אינם מובילי השוק, ההיצע מציע אותות ברורים למהלכים גדולים בשוק השוורים.

ביטקוין יגיע לשווי שוק של טריליון דולר עד 2020

חיזוי מחיר BTC אינו דבר חדש בשוק. עם זאת, יש מקהלה הולכת וגוברת בקרב אנליסטים לריצת השור הבאה של ביטקוין. אנליסט בלוקסטרים, אדם בק, אמר לאחרונה כי הביטקוין יגיע לשלישיים דולר בשנתיים הקרובות עד שנת 2020. עם שווי השוק הנוכחי בסביבות 200 מיליארד דולר, מחיר ה- BTC יכפל פי חמישה מכאן בסביבות 50,000 דולר..

שמרני. הייתי אומר # ביטקוין צפוי לראות שווי שוק של 1 טריליון דולר בתוך שנתיים, כנראה מוקדם יותר. 1 טריליון דולר הוא בערך 50 אלף דולר BTC. https://t.co/LJeq53DXgM

– Adam Back (@ adam3us) 5 באוקטובר 2020

תחזית הקריפטו האחרונה של בלומברג להגיש תלונה מציעה גם שמחיר הביטקוין יגע בסימן 100,000 $ בשנים הקרובות כלומר 2 טריליון דולר בשווי השוק. אנליסט מודיעין בלומברג מייק מקגלון אמר:

“בהתחשב בהבשלה רגילה, כפול מסגרת הזמן שבין 1,000 ל -10,000 $ תגיע בסביבות 2025, כדי שביטקוין עשוי להוסיף אפס נוסף.”

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map