Coinbase מחדשת את רישום הנורמות כשהוא פותח דלתות למאות אלטקוינים

פרסומת פמקס

Coinbase הוא אחד מחילופי הקריפטו הגדולים, אז מדוע יש לו רק חמישה נכסים רשומים? זו שאלה שחצתה את דעתו של כל אדם שסחר בהצפנה. ובכן, זה בקרוב ישתנה מכיוון ש- Coinbase חידשה את מדיניות הרישום שלה, המאפשרת כעת לפרויקטים להגיש את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם להערכה במסגרת מסגרת הנכסים הדיגיטליים של החברה..

הרישומים שייעשו בבסיס שיפוט לשיפוט

Coinbase, כחלק מההנחיות המתוקנות, שיתף טופס מקוון, אותו יש להגיש על ידי הפרויקטים המעוניינים לרשום את עצמם ב- Coinbase. הטופס צולל עמוק לפרטי הפרויקט ושואל כמה שאלות הקשורות לפרויקט שנותנות לנו מושג שלמרות שהדלתות פתוחות לכולם, תהליך ההערכה לא יהיה קל יותר. וגם אם פרויקט ייבחר בתהליך ההגשה, הרישום יתווסף על סמך שיפוט לפי שיפוט מכיוון ש- Coinbase אינו רוצה להגביל את עצמו לאותם נכסים העומדים בתקנות ארה”ב. התוספת תעשה על בסיס המסגרת הרגולטורית של אזור מסוים.

ההערכה היא כי Coinbase עושה זאת בכדי לרצות את לקוחותיה שדרשו נכסים נוספים בפלטפורמה וגם כדי להגדיל את היתרון התחרותי של הבורסה מול בורסות אחרות..

דן רומרו, סגן נשיא ומנכ”ל Coinbase Consumer הודיע ​​על כך ב- CNBC “כסף מהיר וצוטט ואמר

“בסופו של דבר, קריפטו הוא תופעה עולמית. יש לך מפתחי תוכנה ויזמים ברחבי העולם שבונים מוצרים על גבי הצפנה, וזה פותח הרבה מקרי שימוש, במיוחד בשווקים מתפתחים. אני חושב שאנחנו צריכים לעבור כחברה לנקודת מבט גלובלית יותר “.

“זה להגיב למה שהלקוחות רוצים. הוספת נכסים נוספת היא ישירות דבר שהלקוחות אומרים לנו. בסופו של דבר, על ידי הוספת נכסים נוספים, אנו הולכים להגדיל את האמון ולהפוך את הפלטפורמה לקלה לשימוש עבור לקוחות, “אמר רומרו..

על שאלתו על התחרות אמר רומרו

“יש כמה חילופי בינלאומיים איכותיים באמת שאתה הולך לראות בחודשים הקרובים, כאשר אנו מוסיפים עוד נכסים, אנו נהיה תחרותיים יותר איתם,”

CTO, בלג’י סריניוואסאן, CTO, צוטט גם הוא והביע את דעתו על כך על ידי כלי תקשורת מסוימים שבהם אמר

“סאטושי וויטאליק [בוטרין] לא היו לקוחות Coinbase. אבל כל יוצרי הנכסים העתידיים והמפתחים הנוכחיים הם. אז זה כאילו שאנחנו הופכים לשוק דו צדדי. “

קרא גם: Coinbase מברך על דו”ח שלמות השווקים הווירטואליים בניו יורק אך מפריך את הממצאים


רישום Coinbase – אמת המידה לפרויקט תשתית נכסים דיגיטליים

Coinbase ידוע בחומרתו ויש לו אחד מתהליכי ההערכה הקשים ביותר לרישום. הסיבה שאם Coinbase יודיע על רישום נכסים מסוימים, מחירו רק מרקיע שחקים. כדי לתת דוגמה כאשר Coinbase שילבה את Litecoin במערכות המסחר שלה בתחילת מאי 2017, למשל, היא עוררה עלייה מיידית בהיקף העסקה ובמחיר של LTC. ממסחר של 24.20 דולר (אינדקס) ב -4 במאי, מחירו עלה ל -48.40 דולר ב -18 ביוני, זינוק של 98.43% בפחות מ -6 שבועות.

הסיבה לכך היא שפרויקט בלוקצ’יין צריך לעבור תהליך סקירה ממצה הכולל מספר שלבים כולל;

  • סקירה ראשונית של הוועדה הפנימית לבחירת נכסים של Coinbase.
  • שלב בחינת סיכונים משפטיים.
  • תהליך אישור מהוועד הפועל של Coinbase.
  • הערכה ספציפית של קוד הליבה ומתקני ההנדסה.
  • והערכה סופית של יכולות הנזילות של הנכס, יציבות המחירים וביצועיו הכספיים.

חברי הוועדה לבחירת נכסים מקיימים גם חובות סודיות קפדניות, ופרוטוקול סביב גילוי מידע ציבורי ופעילות מסחרית.

המחמירות הזו והתהליך הממצה הפכו את רישום Coinbase לציון אמת מידה עולמי עבור נכסים דיגיטליים כדי להוכיח את תעודתם ולקבל את הרישום האולטימטיבי שפותח את שעריו למיליוני לקוחות הפועלים ב- Coinbase..  

בעוד שהחוקים החדשים לא יורידו את המחמירות ואת תהליך הבחירה הממצה ב- Coinbase, זה בהחלט מקל על הצעד הראשון שכן כעת פרויקטים יכולים להתקרב ל- Coinbase מאשר לבחור ב- Coinbase ולבחור אותם. זה בהחלט אמור להועיל להרבה פרויקטים שהם אמינים וראויים לרישום.

האם נראה רישום חדש ב- Coinbase עד דצמבר 2018? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map