banner
banner

Coinbase מתכונן לקחת בוול סטריט? משיקה כעת מוצרים חדשים ותמיכת GBP

לאחר שהכריז על תהליך רישום קריפטו חדש, Coinbase הגיע עם שלושה מוצרים חדשים והשלים את הפעלת GBP לסיוע נוסף למשתמשים בו. הבורסה הגדולה ביותר בארה”ב מתרחבת במהירות והופכת ל”גוגל של הקריפטו “כאשר ענקיות וול סטריט מתחילות להיכנס לשוק הקריפטו.

הרחבת Coinbase: מוצרים חדשים הושקו

בורסת הקריפטו הגדולה ביותר בארה”ב עומדת כעת להקל על לקוחותיה להבין ולקנות מטבעות קריפטוגרפיים. לאחר שהציגה מוצרים כמו Coinbase Prime, Coinbase Custody בין היתר עבור המשקיעים המוסדיים, כעת, הבורסה מבוססת סן פרנסיסקו מצפה כי “מיליוני אנשים יבצעו רכישת מטבעות קריפטוגרפית ראשונה בשנים הקרובות.” ו- Coinbase ממשיך להתקדם כדי להקל על החוויה הזו עבור אותם מיליונים.

עדכונים אלה כוללים שלושה מוצרים, כלומר. חבילה של Coinbase, דפי נכסי מידע, ו- Coinbase Learn.

Bundle Coinbase יוצג היום ו”יהיה זמין ללקוחות בארה”ב ובאירופה בשבועות הקרובים. ” זה מתחיל מ -25 דולר ומאפשר לקנות חבילה של 5 מטבעות קריפטוגרפיים שניתן למכור, לשלוח או לקבל בנפרד.

חבילות הן דרך חדשה לקנות קריפטו ב- Coinbase. אתה מחליט כמה להוציא. אנו מספקים חלוקה משוקללת של הנכסים בארנקים שלך. https://t.co/lfwwO8rcO1 pic.twitter.com/zhW2Tiw3rO

– Coinbase (@coinbase) 28 בספטמבר 2018

אפשר גם ללמוד על 50 מטבעות הקריפטוגרף המובילים, אפילו אלה שאינם רשומים ב- Coinbase בדף נכס המידע שלה. ככל הנראה, Coinbase רוצה “להיות בטוחים שכולם לומדים לחשוב מעבר ל”ביטקוין” בעת בניית תיק הקריפטוגרפים שלהם. “

המוצר השלישי, Coinbase Learn, הוא חינוך אנשים חדשים בעולם הקריפטו. זהו קטע חדש באתר שיענה על השאלות הבסיסיות.

עבור אנשים חדשים לחלוטין בקריפטו, יצרנו את Coinbase Learn, פורטל ייעודי שיעזור להם למצוא תשובות לכמה משאלות הקריפטו הבסיסיות שלהם, כמו בכתובת https://t.co/XMdm1ejoKZ.

– Coinbase (@coinbase) 27 בספטמבר 2018

קרא גם: מדיניות הרישום החדשה של Coinbase עשויה לפתוח דלת ל- XRP

Coinbase מעצב את עצמו והופך ל”גוגל של הקריפטו ”

בינתיים, Coinbase מדווח, “כעת יש לכל לקוחות בריטניה גישה לתשלומי GBP ולזוגי מסחר חדשים של GBP ב- Coinbase Pro / Prime.”

נכון להיום, כל לקוחות בריטניה יכולים כעת להפקיד ולמשוך GBP ב- Coinbase, Coinbase Pro ו- Coinbase Prime. אם אתה לקוח בבריטניה ואינך רואה את ארנק GBP שלך, בדוק את הגדרות החשבון שלך וודא שמדינתך מוגדרת לבריטניה. https://t.co/FrwTQARgPf

– Coinbase (@coinbase) 28 בספטמבר 2018

זה מפרט,

“תשלומי GBP מקומיים, ברוב המקרים, יידרשו פחות מ- 30 דקות להעברה והחוצה מחשבונך. לא רק שתפיקו תועלת ממהירות מוגברת אלא גם מהפחתת עלויות. בכך שכבר לא תצטרך להמיר כספים מהלירה הבריטית ליורו ולהיפך, תמנע משערי חליפין ועמלות נוספות בגין עסקאות במטבע חוץ. “

רק לאחרונה הודיעה Coinbase על תהליך חדש לרישום נכסים שמלהיב את קהילת הקריפטו. נכון לעכשיו, רק 5 קריפטוסים, כלומר. ביטקוין (BTC), מזומן ביטקוין (BCH), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC) נתמכים בפלטפורמה.

עם שינוי זה בתהליך, הלקוחות שלנו יכולים לצפות שנמנה את רוב הנכסים האיכותיים לאורך זמן. אם פיתחת נכס דיגיטלי חדש והוא עבר ביקורת עצמאית משפטית וביטחונית, הגש בקשה לרשימת הנכס שלך ב- Coinbase עוד היום: https://t.co/sIXzqXAuiu pic.twitter.com/YoTDkWtt3E

– Coinbase (@coinbase) 25 בספטמבר 2018

עם זאת, עם ההודעה הבאה, “אנו מכריזים על תהליך חדש שיאפשר לנו לרשום במהירות את מרבית הנכסים הדיגיטליים התואמים את החוק המקומי, על ידי סיפוק בקשות הרישום באופן שיפוט לפי שיפוט,” היא העלתה. את התקוות והציפייה לראות הרבה יותר מטבעות קריפטו בפלטפורמה זו.

כשענקיות וול סטריט עושות את דרכן גם בקריפטו, Coinbase מתפתח במהירות כ”גוגל של הקריפטו “ומוכיח את יכולתו.

אחת מחברות המיליארד דולר הראשונות מפריחת הביטקוין, אמרה פורצ’ן בכתבה המוצגת על Coinbase,

“Coinbase הפך לסטארט-אפ הראשון של מטבעות קריפטוגרפים בארה”ב שהרוויח שווי” חד קרן “של מיליארד דולר ממשקיעים, והראשון שהביא הכנסות שנתיות של מיליארד דולר.”

כשזה מגיע לקהל הלקוחות שלו, הוא גדל חמש פעמים משנתיים לכ- 25 מיליון. עם המנכ”ל של Coinbase, מוח ארמסטרונג, “אני באמת רוצה לראות את הקריפטו על ידי מיליארד אנשים בחמש השנים הקרובות”, ניתן לצפות כי Coinbase מתכנן לעבור דרך ארוכה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me