CryptoBuzz: מדוע Bitcoin, Ethereum ו- XRP יתכנסו למרות מיתון Led של Covid-19?

פרסומת פמקס

יש משהו מיוחד בביטקוין ובקריפטו. ראשית, זה לא דורש התערבות ממשלתית ו- Brrrr כדי שהספינה תתייצב. כאשר הדולר זינק – זורם מטבעות מתעוררים וביטקוין באופן זמני, נדרשו כ- 40 יום בלבד עד שהנכס הדיגיטלי החשוב ביותר בעולם הפך את ההפסד היחיד של ה- 12 במרץ. וכעת הוא פועם עוד יותר.

יחד עם Ethereum (ETH) ו- Ripple (XRP), שלושת הנכסים הדיגיטליים המובילים עלו בשבוע האחרון בכ- 15 אחוזים, מה שמסיר מכשולי התנגדות גדולים ומדרבן את FOMO.

זה יכול להיות בגלל חציית הביטקוין והזיקוקים הצפויים – שאם ההיסטוריה מובילה שופכים מים קרים על הרציונל של הסוחרים, או ההשקה המתקרבת של ETH 2.0 שמתבססת על שורי ETH, והשותפים הגדלים של ריפל, אבל יש יותר ממה שנפגש העין.

1. נחשול המטבעות הזרמים ואולי הזרקה בביטקוין

מאחורי תחייתו של ביטקוין ורווח של 15 אחוזים בשבוע האחרון עומדת הציפייה מקהילת הסחר. חצוי הביטקוין הוא עצום ועם הלם פליטה בכרטיסים, ירידה בהיצע כתוצאה מביקוש קבוע תביא ככל הנראה למחירים גבוהים יותר.

אבל זה גם על התכונות המהותיות של הביטקוין שמציבות אותו לפני הקפל. העולם לא בטוח יותר ויותר וכשהבנקים המרכזיים מתערבים, יכולות הפיאט מושקות. המעבר לקריפטו יכול להיות מודד על ידי זרימת הכספים אל מטבעות הנפט אשר בששת החודשים האחרונים הוכפל מ -4.6 מיליארד דולר ל -9 מיליארד דולר..

נראה כי סוחרים מוסדיים נמצאים בעמדה טובה לתפוס את השבבים הרופפים ולהוסיף את הגעגועים שלהם. מכיוון שמטבעות יציבים משמשים צינורות לעולם הקריפטו, הצטברות חושפת את ביטחון החלל, גורם שמעודד דרישות ומכאן שורי ביטקוין..

בדיוק כשם ש- STABLECOIN-INDEX זועק כעת שכסף חכם טוב יותר מאי פעם כדי לתפוס את כל השבבים הרפויים. ידיים חלשות שמוכרות BTC בין כאן ל -20,000 דולר.

שווי השוק של כל מטבעות הכוכבים הוכפל ממש ב -6 החודשים האחרונים, מ -4.6 מיליארד דולר ל -9 מיליארד דולר pic.twitter.com/OLfFUlSX1F

– BTC Time Traveler (@BTCTimeTraveler) 28 באפריל 2020

2. ההבטחה של Ethereum 2.0 וביזור מושלם ברשת

מצד שני, גם שוורי אתריום תוססים. המתאם בין BTC ל- ETH יכול להסביר את המשאבה אך ישנן סיבות מהותיות אחרות.


ההשקה של ETH 2.0 מונטנט בעקבות אימות חסימת הג’נסיס ב- Topaz TestNet היא ללא ספק מקור לביטחון..

אם את’ריום תיסדק זה, הוא יהדק את אחיזתו סביב הכתר כמוביל בתחום קבלנות חכמה. עם זאת, פרטים אחרים מתגלים כי את’ריום מבוזר כמעט כמו הביטקוין מנקודת המבט של הוכחת העבודה.

8/109

מחזיקי 10k המובילים בביטקוין: 10.54 מיליון BTC (57.44%)

מחזיקי 10k המובילים של את’ריום: 57.2 מיליון ETH (56.70%)

בהתבסס על מחזיקים בודדים, אתריום מפוזר באותה מידה כמו ביטקוין. pic.twitter.com/sMv43fkNMg

– אדם קוקרן (@AdamScochran) 29 באפריל 2020

אם ניתן להשתמש בבסיס ה- Topaz TestNet כבסיס, Ethereum יהיה מבוזר גם לאחר שתוכנס ההוכחה של ההימור, מכיוון שמעל 22,000 מאמתים נרשמו..

#MondayNumber: 22,000@ethereum 2.0 testnet הושק ב- 16 באפריל ואסף יותר מ- 18,000 מאמתים תוך ארבעה ימים. יש כיום כ 22,000 ברשת המבחנים. Ethereum 2.0 נועד לשדרג את הרשת של Ethereum, כולל הוכחת פרוטוקול יתד⚡️ pic.twitter.com/WV6WfxioH8

– Blockchain.io (@blockchainio) 27 באפריל 2020

3. בינאנס, אדוות שפל בדרום מזרח אסיה

בינתיים נראה כי האדישות של סוחרי ה- XRP הסתיימה. תוך פחות מחודשיים לאחר שהגיע לשפל של 10 סנט ב -2020, המחירים הוכפלו יותר ל -21 סנט. שיעורי הספוט. מבחינה טכנית, יש מקרה של יותר סוחרים להזרים ולקנות את המטבלים מכיוון שההפסדים של תחילת מרץ התהפכו גם הם.

מהצד החיובי, דיווחים לא מאושרים על כך שבינאנס בסופו של דבר השתמש בספר החשבונות XRPL להעברות צצו מחדש שנתיים לאחר שהוצף לראשונה.

כרגע ישנן השערות כי Binance יפעל על ספר ה- XRP (קתרין קולי רומזת)

אני מוציא את זה שם כדי שהקהילה תוכל לחקור ??

תשמור על העיניים שלך פתוחות

– השור הנסבל (@thebearablebull) 29 באפריל 2020

חוץ מזה, ל- Binance דרך Binance KR יש נוכחות ב- SE אסיה, מוקד של Ripple. יש לציין כי ריפל שותפה גם עם שלוש חברות העברת כספים דרום קוריאניות. כל צורה של קואליציה או XRP שיירשמו ב- Binance KR עשויה לבנות בסופו של דבר בסיס מוצק לשותפות.

# בינאנס להשיק קוריאנית #Crypto החלפה ב- Binance Cloud

Binance נכנסת לשוק דרום קוריאה, באמצעות ההשקה הממשמשת ובאה של Binance KR, מקרה השימוש הגלובלי הראשון של פתרון הענן שלנו Binance שנחשף בחודש שעבר.https://t.co/ifHkFHxjls

– Binance (@binance) 31 במרץ 2020

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map