ביטקוין נגד. זהב: גם פומפ וגם שיף מסכימים ש- FIAT עלובה – גלה מי ניצח

פרסומת פמקס

הדיון המיוחל בשאלה המכריעה ביותר בעשור הבא שודר בערוץ היוטיוב של Crypto Trader. השאלה: שהיא חנות טובה יותר של ערך – זהב או ביטקוין. 

פיטר שיף, האסטרטג הראשי העולמי של חברת Euro Pacific Capital Inc ייצג את משקיעי הזהב. זהו הדיון השני השנה בו מציג את פיטר שיף כחובב זהב.

אנתוני פומפליאנו, מייסד מורגן קריק דיגיטל, ייצג את ‘מיליון תוספי הצפנה’. זה היה שימור מרגש בין מחשבות בית הספר, עם טיעונים משכנעים משני הצדדים. להלן כמה מרגעי השיא מהדיון:

אמון

שיף סומך על זהב משום שהיה כסף, או בעל ערך במשך אלפי שנים. בעוד שפומפ מאמין שהמערכת מתחלפת ואנשים בעידן הדיגיטלי מעדיפים לסמוך על פיסת קוד.

יתר על כן, פומפ אמר כי ביטקוין מספק משמורת עצמאית אפשרית על כסף, שניתן לבזבז על פי גחמת הבעלים. עם זאת, כדי להוציא זהב הם יצטרכו להשתמש במתווכים של צד שלישי שמעבירים את הזהב, כמו כסף זהב. יתר על כן, כסף זהב אינו רשת פתוחה; רק אנשים עם חשבונות יכולים לעשות בזהב שם.

אמר פומפ,

איך תדעו במערכת הזו שכסף כסף בעצם עושה את מה שאתה אומר להם לעשות?

פיטר שיף לא הסכים, לדבריו התחרות מקדמת יושרה. רן נוינר נכנס לראשונה עם השקפותיו,

“אתה מדבר על אמון בנותני שירותים של צד שלישי. אנו יודעים מההיסטוריה כי היכן החברה הקפיטליסטית הזו וכי היו הפרות אמון אפילו מצד נותני השירות הנחשבים ביותר. “

עם זאת, פיטר עדיין לא היה משוכנע כיצד אנשים יאמינו שלמחרוזת מספרים יש ערך וימשיך להחזיק את הסכום לאורך זמן. אמר פיטר,

לזהב היה ערך במשך אלפי שנים. אין שום סיבה שזה יפסיק להיות בעל ערך. אבל מה שאתה עושה זה שאתה סומך על משהו שיש לו רק ערך שוק כבר עשור.


השקעה כחנות ערך

זה לא סוד כי התנודתיות של ביטקוין תמיד הייתה עקב אכילס לטיעון הביטקוין כמאגר ערך. יתר על כן, פיטר הזכיר כי יותר ויותר אנשים הם בעלי מוטיבציה מכיוון שהם קונים ב’בורות של תאוות בצע ‘.

אף על פי כן, פומפ הוסיף לו טבעת יפה. הוא טען כי ביטקוין מונע מאפקט הרשת; ומביא דוגמאות של גוגל ואובר. ברגע שאנשים מתחילים להשתמש במשהו באופן קולקטיבי וזה מקובל כסטנדרט,

“באמת קשה לפרק את אפקטים של הרשת.” הוא הוסיף, “ברגע שהרשת מתחילה לצמוח. אתה מקבל נעילה. “

יתר על כן, לביטקוין יש אפסייד משמעותי יותר בגלל המחסור שלו. בעוד שגולד יכול להגיע ל -5,000 דולר הוא היעד האופטימי ביותר עבורו, סוחרי הביטקוין מכוונים לשווי 10x. לפיכך, לדברי פומפ, זהו מוטיבציה מסיבית לכך.

המשמש יותר?

העובדה שאי אפשר לקנות כוס קפה בקלות בכל מקום עם ביטקוין נכונה. עם זאת, כפי שמציין פומפ, הוא עדיין משמעותי יותר ממספר המוצעים המקבלים כרגע זהב. הוא הוסיף,

הוא מספק אבטחה קריפטו-גרפית.

לדברי שיף, זהב היא עדיין חנות הערך הטובה ביותר. הוא אמר,

כשאתה חי בבועה, אתה לא יכול לראות בועה.

לדבריו, ההיסטוריה של גולד והנכסים שלה המחזיקים לאורך זמן, מה שהופך אותה לחנות הערך הטובה ביותר כפי שהייתה במשך אלפי שנים. על מחסורו, הוסיף,

אף על פי כן, גם פומפ וגם שיף היו משוכנעים שה- FIAT מיועד לאבדון. בעוד שיף כינה את זה ‘עלוב’, אמר פומפ, 

הכנסת נכס שאינו מתואם שיש לו אפסמטה א-סימטרית. יש לי הרבה נכסים שיש לזהב … ריי דליו לאחרונה … אמר, תראה שאנחנו חוזרים לנושא הבנק המרכזי. הם הולכים להוריד קצב, הם הולכים להדפיס כסף. זמן נהדר להחזיק בזהב.

כעת מאמין שפומפ שיש סיכוי עצום שביטקוין יהיה הנכס הבא שאינו מתואם. עם זאת, פיטר עדיין טען כי “בעיניהם, זו סוג של דת … חלום.”

מצא אותך שזכית בוויכוח כאן,

מי לדעתך זכה בתחרות? אנא שתף ​​אותנו בדעותיך. 

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map