banner
banner

דה-קונסטרוקציה של כל המיתוס וה- FUD סביב הוצאות כפולות ואינפלציה של ביטקוין

פרסומת פמקס

לא!! הביטקוין “DOUBLE-SPEND” מעולם לא קרה !! הבלוקצ’יין של הביטקוין מתפקד כרגיל בדיוק ואיך שהוא אמור להיות !! ובכן, אם ניקח תמצית מכך, בואו נסתכל על האירועים בימים האחרונים ונבנה אותם ברצף. מחיר הביטקוין (BTC) תוקן באופן משמעותי בשלושה / ארבעה הימים האחרונים תוך שהוא טובל מתחת לרמות של 30,000 דולר לפני כמה שעות. עם זאת, BTC נסוגה כעת והיא נסחרת כעת ברמות של 30,440 דולר עם שווי שוק של 569 מיליארד דולר.

מה ה FUD לביטקוין כפול הוצאות?

כפי שדיווחנו, בימים האחרונים חלה הצטברות BTC מוסדית כבדה על ידי גווני אפור. מצד שני, הסוחרים החליטו לביטקוין הולדינג תוך התעוררות בו זמנית בחשבונות הלוויתן. אם לא מדובר בסימנים שוריים, אספקת ה- BTC בבורסות ירדה לנמוכה ביותר מזה שנים.

אבל אז מדוע מחיר הביטקוין יורד ברציפות? ובכן, היה FUD המרחף סביב הוצאה כפולה של ביטקוין ואינפלציה. אז כשזה קרה, Bitmex Research דיווחה על ביטקוין “ניסיון כפול השקעה” שהניע את כל ה- FUD בשוק. ובכן, זה הספיק כדי ליצור את הטירוף ולהוביל למסע מכירות בקרב המשקיעים.

אבל אישים פופולריים ממרחב המטבע הקריפטוגרפי: אוונגליסט ביטקוין אנדראס אנטונופולוס ומנכ”ל CoinMetrics לוקאס נצי יצא עם הסבר הוגן ומרובע על אותו הדבר. בואו נסתכל על מה שקרה בפועל.

  • ב- 18 בינואר, משתמש שידר עסקה עם עמלות נמוכות וכורים הותירו אותה ללא פגע מכיוון שהיו להם הזדמנויות רווחיות יותר. במקרה כזה, לשדר יש שתי אפשרויות 1) המתן עד שיטול העמלות 2) העלאת העמלה על ידי יידוע הכורים.
  • כעת במקרה של עסקה ששודרה כבר, המשתמש יכול להגדיל את העמלה בעסקת RBF (החלף לפי עמלה). ה- RBF הוא רק עותק של העסקה המקורית אך עם עמלה גבוהה יותר והוראה מפורשת לעבד את העסקה החדשה.
  • כך שכשכורים לא הגיבו לעסקה המשודרת המקורית, למחרת ב -19, המשתמש הוציא את ה- RBF הראשון אך רק עם העלאת עמלה מינורית. הכורים שוב התעלמו מכך והעסקה שוב נתקעה. אז אחרי כמה שעות, השדרן הוציא את ה- RBF השני עם מספיק עמלות גבוהות.
  • אז השדרן המקורי הוציא שלוש עסקאות בסך הכל: 1) 18 בדצמבר 22:11 UTC (1 ש ‘/ ב) 2) 19 בדצמבר 21:22 UTC (9.4 ש / ב) 3) 20 בדצמבר 00:32 UTC (14.3 ש’ / ב)
  • כפי שמסביר לוקאס נצי: “בסביבות השעה 01:18 בלוקצ’יין התפצל לשתי גרסאות, וזה אירוע נורמלי לחלוטין; חלק מהותי מאופן פעולתו של ביטקוין. כשזה קורה (1+ פעמים בחודש), הכורים צריכים להתכנס לגרסה אחת של אירועים, שלעתים קרובות אורכת כ- 1 בלוק, או 10 דקות “.
  • מעניין שכאשר המשתמש הוציא את ה- RBF השני (כלומר העסקה השלישית), עמלת הכורה ירדה והרשת כבר הייתה מפוצלת. מה שקרה הוא שכורה אחד בחר את העסקה הראשונה עם העמלה הנמוכה והכורה השני בחר את השלישית. שים לב כי RBF הם אופציונליים והם נותנים לכורים לבחור את העסקה שבחרתם. במקרה זה, זה נראה כמו אינפלציית ביטקוין בביטקוין “כפול הוצאה” (aka “spend double”). עם זאת, זהו אירוע נורמלי ביותר.
  • הרשת התחלקה לבלוק יחיד, שהיה נורמלי, אולם רק הכורה שקיבל את עסקת העמלות הנמוכות בסופו של דבר זכה בעסקה. כך שלמרות שהיו גרסאות שונות של אותה עסקה רק 1 התקבלה בסופו של דבר. שוב, כל הכבוד ללוקאס שוב על ההסבר הנפלא הזה.

כפי שאומר אנדריאס אנטונופולוס, זה הוסבר במדויק בתנ”ך הביטקוין, גם הוא העיתון הלבן סאטושי.

זה מתואר בעיתון הלבן של סאטושי בעמוד 8. למעשה, זו משוואת המתמטיקה היחידה בעיתון והיא מתארת ​​את ההסתברות הפוחתת של ארגון מחדש, ומראה מדוע. "6 אישורים", למרות שנבחר באופן שרירותי הוא בסיס טוב לשקול עסקה שהושלמה

14 /

– Andreas M. Antonopoulos (@aantonop) 21 בינואר 2021

מעניין שפרסומים מסוימים שהציגו בצורה מוטעית את האירוע כולו ניסו להטיל את האשמה על BitMex על כך שדיווחו על “ניסיון כפול ההוצאה” של הביטקוין. BitMex פרסמה הבהרה וסיכמה את כל הטרנסקטונים.

באשר להוצאה הכפולה * האפשרית * של אתמול בביטקוין, שנפתרה לאחר חסימה אחת, סיכמנו את העסקאות בתמונה למטה, כך שתוכלו להחליט בעצמכם מה עלול לקרות

התמונה שונתה מהעבודה על ידי @ 0xB10C https://t.co/V56scTQw5Q pic.twitter.com/W2lPYGZxvb

– מחקר BitMEX (@BitMEXResearch) 21 בינואר 2021

אנדראס אנטונופולוס הגיע להצלתו של ביטמקס והטיח את מי שהאשים את הפלטפורמה בדיווח על הסיפור. הוא כותב:

“BitMEX דיווחה כראוי על ניסיון הוצאה כפול של ביטקוין בעזרת כלי הניטור השימושי שלהם. כתבים חסרי אחריות לקחו זאת והוסיפו מידע מוטעה. זה לא ב- BitMex, תפסיק לירות בשליח התמים. ”

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me