הר Gox Saga: המנכ”ל מארק קרפלס מדבר על Gox פיאסקו ופשיטת רגל

פרסומת פמקס

הר גוקס, אחת מחילופי הביטקוין הגדולים ביותר ונפגע הגניבה הפופולרי ביותר, שוב מתפרסם בחדשות כאשר המנכ”ל לשעבר שלו, מארק קרפלס, מספר על תפקידו בפיאסקו והוביל את החברה פושט הרגל כעת באמצעות שיקום אזרחי..

מארק קרפלס, הר. מנכ”ל גוקס לשעבר מפרסם את ליבו

זה הר הבלתי נגמר Gox Saga, שוב! המנכ”ל לשעבר של הר. גוקס, מארק קרפלס הגיע קדימה והעלה לרדיט על כל המחלוקת עם “שאל אותי כל דבר שאתה אוהב ”.

הר גוקס, שהייתה אחת מחילופי הביטקוין הגדולים ביותר שביצעו עסקאות ביטקוין של 70 אחוזים בעולם פשטו את הרגל לאחר גניבת הביטקוין לכאורה בשנת 2014 שהביאה לירידה של 36 אחוז במחירי הביטקוין. אותו הר. גוקס הייתה אחראית גם לירידות במחירי הביטקוין מדצמבר 2017 עד פברואר 2018.

מארק קרפלס רכש את האתר בעצם מג’ד מק’לב בשנת 2011 והפך למנכ”ל הבורסה. בפברואר 2014 התפטר קרפלס מתפקידו רגע לפני שהחברה הודיעה על אובדן ביטקוין.

קרפלס מדבר בפירוט על האירועים, החל מהגשת בקשה לשיקום אזרחי ב- 28 בפברואר 2014, שארבעה חודשים לאחר שהחלפה פשטה את הרגל. לדבריו, מאמציו לעזור להר. גוקס מהצרה לא הספיק בשבילו הוא נעצר וכעת סייע בשיקום האזרחי של הר. גוקס.

עוד הוא מבהיר:

“לחוק פשיטת הרגל היפני יש כאן תוצאה מגעילה במיוחד, ואני רוצה להתייחס לכך מראש. כאשר נרשמו תביעות נושים, תביעות אלה נרשמו בהערכת שווי הין היפני בתאריך פשיטת הרגל … המשמעות היא שניתן להחזיר את התביעות במלואן, ועדיין יהיו מעל 160,000 ביטקוין ומזומנים בביטקוין בנכסי Gox. … הנכסים האלה מופצים לבעלי המניות כחלק מהפירוק. ”

כשלעצמו, קרפלס אינו מעוניין במיליארד הדולרים הללו כ”היום הראשון מעולם לא ציפיתי לקבל דבר מפשיטת הרגל הזו. “

קרא גם: שבירה: הר. גוקס נחשד לעוד מכירת BTC!

האם תשובה לשיקום אזרחי היא הר להר. בלגן של גוקס?

הוא מאמין כי שיקום אזרחי הוא הדרך בה הוא עובד במסירות:


“העובדה שהיום זו אפשרות היא סטייה ואני מאמין שזו האחריות שלי לוודא שזה לא יקרה. אחת הדרכים לעשות זאת תהיה שיקום אזרחי, וכפי שנראה שרוב הנושים מסכימים עם זה, אני עושה כמיטב יכולתי כדי לגרום לזה לקרות. ”

אז, עכשיו אתם בוודאי תוהים, זה כל כך פשוט, שנקבל את הביטקוינים שלנו בחזרה, כנראה שלא:

“תשלומים לבעלי המניות בביטקוין אינם ידועים, וכנראה שהם לא אופציה מכיוון שיש לחשב מיסים על תשלומים לבעלי המניות, כלומר כל מה שמשולם צריך להיות בעל ערך יציב ב- JPY.”

אם הבורסה לא תעבור לשיקום אזרחי, 165,000 הנותרים מכל ביטקוין ומזומן ביטקוין ימכרו על ידי הר. נאמן גוקס אשר יוביל רק להתרסקות השוק כמו בפעם הקודמת.

הר לגוקס היו כמיליון ביטקוינים באמונם, מתוכם נטען כי כ 800,000 נגנבו. 200,000 הביטקוין הנותרים הוערכו אז במחיר פשיטת רגל, כלומר כ -400 דולר. לאחרונה, הנאמן מכר כ- 35,000 מ- BTC ו- BCH כל אחד וכ- 165,000 ביטקוין ו- BCH בשווי 100 מיליון דולר עדיין נותרו.

בית המשפט אומר שכולם מקבלים תשלום, אבל אז מי יקבל את הביטקוין הנותרים בשווי מיליארדים. ובכן, על פי חוק פשיטת הרגל, קרפלס יהיה אותו אדם. אדם שהיה האחראי על חילופי הדברים כאשר הכל ירד, תרתי משמע!

עם זאת, קרפלס במשפטו ביוני 2017 טען שהוא חף מפשע והזכיר עוד כי העסק נתקל בבעיות בניהול תיקי החוב שעלולות להוביל לפשיטת רגל שלו..

מכיוון שפשיטת הרגל כבר נמשכת למעלה מארבע שנים, הגיע הזמן שבית המשפט יקבל את ההחלטה הנכונה וימסור את המטבעות לבעליהם החוקיים. זה הוארך הרבה יותר מדי זמן שרק בסופו של דבר פוגע ברגשות המשקיעים והשוק.

האם אתה משוכנע שהר. גוקס שיש לו עדיין כמויות גדולות של קרנות ביטקוין לא יחזור על אותה טעות שוב??

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map