אריק מא: “אולטימטום של ביטקוין ישנה את האופן בו אנו רואים את בלוקצ’יין”

פרסומת פמקס

בזמן שהמיינט של BTCU ביטקוין אולטימטום יעלה לאוויר, אנו מדברים עם המנכ”ל אריק מא כדי לברר פרטים נוספים על הפרויקט ומה הלאה בבלוקצ’יין באמת הבא של הדור הבא.

בניית בלוקצ’יין חדש היא התחייבות ענקית. זה דורש צוות מומחים מסוגל, מנהיגות, הצעה בעלת ערך אמיתי ומפת דרכים אסטרטגית שצריכה להיות מפורטת, מציאותית ומעקב אחריה.. BTCU אולטימטום בהחלט בודק את כל התיבות האלה. הם יישמו בהצלחה את מזלג הביטקוין והשיקו את ה- BTCU Mainnet ב -5 בפברואר 2021 והטילו אסימונים של BTCU בשבוע שאחרי. הם מכוונים את ציון הדרך הבא: שילוב החלפות אטומי בפלטפורמה. הכל, בהנהגתו של המנכ”ל אריק מא. אנו יושבים עם מומחה הבלוקצ’יין הוותיק וחבר הליבה לשעבר ב- CoinMarketCap כדי לדבר על המצב הנוכחי של BTCU Mainnet ומה צופה העתיד לבלוקצ’יין המבטיח הבא של הדור הבא..

BTCU שואפת לבנות בלוקצ’יין מהדור הבא ממזלג ביטקוין. מה דור הבא מתכוון כשמדובר בבלוקצ’יין?

ביטקוין ואת’רום הן שתי רשתות הבלוקצ’יין הגדולות בעולם, אך לכל אחת מהן מאפיינים משלה. Ethereum היא יותר פלטפורמה שבונה תוכניות מבוזרות אחרות, ומאפשרת חוזים חכמים. לעומת זאת, הביטקוין הפך לחנות ערך יותר, אם כי הוא הוגדר לראשונה כמערכת תשלומי עמיתים לעמית חדשה. באמצעות BTCU, באמצעות בלוקצ’יין הביטקוין המוכח והנחשב כבר, אנו משלבים בין שתי הרשתות ומנצלים את מה שהכי טוב בכל אחת מהן..

אנו בונים בלוקצ’יין מבוסס ביטקוין מהדור הבא על Ethereum שיאפשר לנו לסמל נכסים שיכולים לחול על פרויקטים ונכסים שונים מחוץ לתחום המטבעות הקריפטוגרפיים. הפיתרון שלנו גם מטרתו לשפר את האלגוריתם הקונצנזוס שאינו בר קיימא וצורך אנרגיה של הוכחה לעבודה (PoW) עם אלגוריתם קונצנזוס חדש של הוכחת העניין של אולטימטום (UPoS), מה שהופך אותו לדמוקרטי יותר, מדרגי, יעיל וקיים. 

מה מנסה BTCU להשיג באמצעות שילוב ביטקוין ואת’ריום, וכיצד BTCU בולטת בפרויקטים אחרים?

הרעיון של BTCU דומה בהיבטים רבים לזה של רשת המטבעות השנייה בגודלה – Ethereum. כמו Ethereum, גם לבלוקצ’יין אולטימטום של ביטקוין יש יכולת לאכלס חוזים חכמים בפרוטוקול הבלוקצ’יין. זו אחת הפונקציות החשובות ליישום עסקאות ויישומים מבוזרים (DApps). באופן כללי, BTCU מבקשת לשלב את כל התכונות הטובות ביותר שאפשרו לביטקוין ואת’רום לתפוס את המקומות המדורגים המובילים במטבעות קריפטוגרפיים לפי שווי שוק..

פיתחנו את BTCU כדי להציע מערכת אקולוגית מבוזרת עם חוזים חכמים באמצעות אלגוריתם Ultimate Proof-of-Stake. שילוב של הוכחה של המושכר (LPoS) ו- ProO-of-Authority (PoA), BTCU הוא דמוקרטי יותר, ניתן להרחבה ויעיל יותר באנרגיה מביטקוין. בנינו את ה- BTCU Mainnet כך שניתן לשנותו ולהשתמש בו במגוון רחב של יישומים: החל מסימון נכסים ועד ניהול זכויות, שרשרת אספקה ​​וזרימת מסמכים לתשלומים חוצי גבולות, ממשל, נדל”ן ועד פינטק, שירותי בריאות ועוד. החזון שלנו הוא ליצור בלוקצ’יין יעיל, קל לשימוש ובעל ערך אמיתי לאימוץ נרחב. היתרונות הטכנולוגיים של ביטקוין אולטימטום ישנו את הדרך בה אנו רואים את הבלוקצ’יין.

בלוקצ’יין הוא שם נרדף לביזור ולקהילה. כמה חשוב המשוב מהקהילה ל- BTCU?

הקהילה היא הלב של כל פרויקט בלוקצ’יין. אנחנו לא רק משיקים מוצר חדש לשוק, אנחנו בונים פלטפורמה עם הקהילה שלנו. למעשה, המשוב שלהם היה קריטי להפעלת ה- BTCU Mainnet. ב- 21 בינואר 2021 פרסמנו רשת בדיקות סופית. תרגיל זה אפשר למפתחים לבדוק, ליצור או לשנות פונקציות ולפקח על ביצועי רשת הבלוקצ’יין BTCU. זה גם עזר לספק ראייה אובייקטיבית ועצמאית של הרשת כדי לאפשר לצדדים ולעסקים להעריך ולהבין את יכולות הרשת.

פתחנו דרכי תקשורת דרך GitHub והמשוב היה חשוב לנו באמת. זה עזר לנו לחזות את פעולת הרשת וכן לספק לבעלי העניין מידע אודות איכות אבטחת BTCU blockchain, פרטיות, יכולות, שמישות, אינטגרציה ותא יכולת פעולה הדדית..

זו הייתה הצלחה כזו שיכולנו להשיק את הגמר האחרון שבועיים לאחר מכן ב -5 בפברואר 2021. מכאן אני רוצה להודות לקהילה שוב על היותה פעילה ועל שתרמה לתשומתם.


האם נראה פרויקטים אחרים המונעים על ידי הקהילה מבית BTCU?

בהחלט, אנו מאמינים מאוד כי פרויקט בלוקצ’יין יכול להתקדם רק בתמיכה מלאה של הקהילה שלו. אנו שמחים בכך לעבוד ולשתף פעולה עם פרויקטים אחרים, במיוחד במגוון נושאי אבטחה וטכנולוגיה.

כדי לשפר עוד יותר את הפרויקט שלנו, אנו מזמינים את כולם לקחת חלק בתוכנית השפע של באגים. התוכנית מיועדת לכל מי שרוצה לתרום לפיתוח BTCU ולהבטיח את האבטחה והחוסן של הרשת שלה.

עבור זמנם ועבודתם הקמנו מערכת תגמול. חברי הקהילה שעובדים על משימות דחופות או פותרים באגים שנמצאו יקבלו BTC / ETH / USDT / USDC / BTCU על מאמציהם.

אנחנו תמיד זמינים ב [מוגן בדוא”ל] למידע נוסף.

הקמנו גם מועדון שגרירים. עם ההכרזות של שגרירים חדשים כמו ג’אווד חטאק וסרפימה סמקינה, הצוות שלנו רוצה להמשיך ולהעלות מנהיגי קהילה אחרים החולקים את המשימה שלנו..

ה- BTCU Mainnet יצא, אבל זה רק הצעד הראשון במפת דרכים ארוכה. מה צופן העתיד של BTCU?

אני מתרגש מאוד מאבני הדרך שהשגנו עד לנקודה זו. צוות המפתחים שלנו עבד קשה מאוד וראוי לכל הכבוד על ההצלחה של BTCU עד כה. ואכן, השקת ה- BTCU Mainnet היא רק ההתחלה ויש לנו מפת דרכים ארוכה של תוספות חדשות ומרתקות לפלטפורמה.  

אנו עובדים על הוספת מערכת החוזים החכמים שתאפשר החלפות אטומיות. אנו סוגרים גם שותפויות אסטרטגיות עם פלטפורמות מרכזיות כמו townsabc ומועצה עסקית פתוחה לבדיקת הארנקים הניידים שלנו, תוכניות פיילוט ואסימון השוק. בנוסף, אנו שותפים גם עם פורום הערים החכמות העולמי בכדי להפוך את הבלוקצ’יין שלנו לזמין לשימוש בערים חכמות ברחבי העולם..

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map