banner
banner

סיטיגרופ סודקת את קוד הקריפטו להשקעה מוסדית במטבעות קריפטוגרפיים

פרסומת פמקס

עם סוג הפופולריות והקריפטו העתידי, נראה שמוסדות מעוניינים בהשקעה. המחסום היחיד הוא איך ומתי הסכום העצום הזה יכול להתחיל לזרום, תשובה שכל חובב קריפטו מחכה לו. בעוד שכולם ממתינים לתעודת הסל של ביטקוין שייכנס, נראה כי סיטיגרופ פיצחה את הקוד כדי להביא את הכסף הזה לשווקי הקריפטו..

קבלת נכסים דיגיטליים: הדרך של סיטי להשיג כספים מוסדיים לקריפטוסים

סיטי, הבנק מניו יורק המציא את הדרך הישירה ביותר אולי להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים מבלי להחזיק אותם בפועל, על פי אנשים בעלי ידע בתוכניות. בדרך זו, המבנה יכניס את המטבעות הקריפטוגרפיים למשטרים הרגולטוריים הקיימים וייתן למשקיעים גדולים בוול סטריט כמו מנהלי נכסים וקרנות גידור דרך פחות מסוכנת להשקיע במחלקת הנכסים המפתיעה..

סיטי פיתחה מכשיר שהיא מכנה קבלת נכס דיגיטלי או DAR. זה עובד כמו קבלת פיקדון אמריקאית או ADR, שקיימת כבר עשרות שנים כדי לתת למשקיעים בארה”ב דרך להחזיק מניות זרות שלא נסחרות אחרת בבורסות בארה”ב. המניות הזרות מוחזקות על ידי בנק, ואז מנפיק את קבלת הפיקדון.

במקרה זה, המטבע המוחזק מוחזק על ידי אפוטרופוס וה- DAR מונפק על ידי סיטיגרופ, אמרו האנשים. הבנק יודיע בקפידה על נאמנות המפקיד & חברת Clearing Corp, מתווכת בוול סטריט המספקת שירותי סליקה והתיישבות, לאחר שהנפיק את הקבלה, אמר אחד האנשים. האדם הוסיף כי זה נותן שכבה חשובה של לגיטימציה ונותן למשקיעים דרך לעקוב אחר ההשקעה במערכת שהם כבר מכירים..

החדשות הללו הותירו התלהבות רבה בקרב עוקבי הקריפטו והמשקיעים. אפילו ג’וזף יאנג צייץ את אותה אמירה

“שיפור בתשתיות מוסדיות (Coinbase, Goldman, Citigroup) הוא חיוני בכדי להביא סכומי הון אדירים לקריפטו.”

175 מיליארד דולר סיטיגרופ הוא הבנק האחרון שמציע פתרון למשמורת קריפטו, Business Insider ו- @fintechfrank להגיש תלונה.

שיפור בתשתיות מוסדיות (Coinbase, Goldman, Citigroup) הוא חיוני בכדי להביא סכומי הון אדירים לקריפטו.https://t.co/jhJyum09ZV

– ג’וזף יאנג (@iamjosephyoung) 10 בספטמבר 2018

קראו גם: העניין המוסדי המתפוצץ על התפר, ביטקוין & אלטקוינים מגלגלים את השטיח האדום

כסף מוסדי שמחכה להזנת קריפטוסים

סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים מקווים להכללת כספים מוסדיים במשך מחצית השנה, בתקווה לשפר את הרווחים הפוטנציאליים שלהם באמצעות אפשרויות פיאט חדשות. כל חדשות שמצדדות בכניסה של כספים מוסדיים למטבעות הקריפטוגרפים מעלות את השוק גבוה יותר. למרות שחדשות כאלה מעניקות דחיפה זמנית למחירים, כולם עדיין נמצאים בדילמה מדוע לוקח זמן כה רב להיכנס. הכספים המוסדיים עשויים לבוא בגדול, אך הם עומדים בהרבה תקנות ואמצעי בקרה לפני שהם להשקיע. הדברים יצטרכו להיות מורכבים לפני שהכסף העצום הזה ייכנס לשוק. הצעד הראשון לקראת איגרות חוב של מטבעות אלה יהיה הרגולציה, שמדינות רבות מנסות להקים. אחד החששות העיקריים הוא שיש מסגרת ספציפית להזדמנויות ההשקעה שלהם. ניק קואן, שהוא מנכ”ל בורסת הבלוקצ’יין בגיברלטר (GBC), התייחס לעתידו של ביטקוין.

“[GBX] ביסודו מאמין שהטכנולוגיה כאן כדי להישאר,” מתחיל ניק קואן, בנושא הביטקוין. “אנו מאמינים באופן בסיסי באימוץ … מוסדי במיוחד, אך מה שיאיץ זאת, אני חושב, הוא יישום של תקנות מסוימות: אמון צרכנים, הגנת משקיעים, שקיפות וסוגיות מסוג זה, אשר כרגע התאפקו מספר שחקנים גדולים שעשויים להיכנס לשוק הזה. ”

לאחר הרגולציה, מגיע הביטחון. משקיעים מוסדיים זקוקים לרמת אבטחה חזקה יותר שנותנת להם פתרונות פיננסיים, אשר חייבים לכלול שירותי שמירה. קימלי קדוש, העומד בראש קשרי המשקיעים בחברת LGO והוקמה להשקת חילופי ההשקעות המוסדיים שלהם, אמר כי סוג זה של משקיעים אינו מאמין בתשתית שלהם. עבור משקיעים אלה, השוק אינו מוכן כראוי.

“תמיד יש בעיה עם האפוטרופוס, הליכי KYC לא מאוד בטוחים, וגם אנחנו מחכים שה- SEC תהיה שקופה לחלוטין באיזו רגולציה ופעולות הם רוצים לנקוט בנוגע לנכסים דיגיטליים,”

אמר קדוש.

הצעד השלישי שיש לקחת בחשבון הוא נזילות. סוחרים מוסדיים רוצים לבצע רכישות גדולות, ולמטבעות קריפטוגרפיים רבים אין את הסכום הנכון של מטבע פיאט כדי לגבות את השקעותיהם. שמות גדולים כמו ביטקוין ואת’רום הם בעלי הסבירות הגבוהה ביותר לנזילות, אך תרומה גדולה תורמת לגל גדול בבריכות הצפנה..

זו הסיבה שגם לאחר צפיות וביקורות כסף מוסדי הוא עדיין זריקת אבן משווקי הצפנה. נראה שסיטיגרופ קיבלה פיתרון עכשיו הדבר היחיד שאחד מהם יכול לצפות בו הוא כמה מהמוסדות ישתמשו במסלול זה וכמה יחכו לתעודת סל של ביטקוין..

האם קבלת הנכסים הדיגיטליים תפתח דלתות לכסף מוסדי או שהעולם יחכה לביטקוין? תן לי לדעת את דעותיך לגבי אותו דבר. 

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me