banner
banner

למרות הקראש, זרימת החדשות החיובית שומרת על התקווה של ביטקוין בחיים לטווח הקצר והארוך

פרסומת פמקס

רחוב הקריפטו היה תחת מרחץ הדם במשך השבועיים האחרונים. נראה שהדובים היו אחראים ושברו כל תמיכה אפשרית שנקרתה בדרכם. אבל כמו כל התרסקות, גם זה נראה קצר מועד כאילו מונע על ידי פחד, ומוכרים נבהלים הסתערו במה שנראה כנקודת כניסה אטרקטיבית, שכן רוב המטבעות יושבים בשטח מכור. אמנם הטווח הקצר הוא אטרקטיבי, אך היסוד לטווח הארוך מהווה מסלול לעתיד יציב ובוגר.

חיוביות לטווח קצר – גורמים טכניים מראים נקודות כניסה אטרקטיביות

במהלך 30 הימים האחרונים, ETH נפל מעל 40%, XRP צנח כמעט ל- 15% ו- BCH ל- 25%. חלה התמוטטות מתמשכת ולשום סוג של חדשות לא הייתה השפעה חיובית על ירידת מחיר זו. הנפילה הזו נובעת גם מכך שקיים חשש בשוק שהמחירים הללו יתרסקו עוד יותר. ה תעודת סל ביטקוין עדיין תלוי בדילמה ואנשים עדיין חוששים שמא כספים מוסדיים ייכנסו או לא. בזמן שהאנשים זורקים מטבעות, מה שקורה זה שגורם לאזורי קנייה אטרקטיביים לאנשים שהחמיצו את העצרת הקודמת. כמעט כל המטבעות המובילים, אלה שנחשבים להישאר בחיים בטווח הארוך, כולם זמינים למדי. אנליסטים רבים ברחוב מרגישים שזה הזמן הנכון לקנות מכיוון שהגיעו התחתונים. מתי גרינשפן צייץ את ההתרסקות הקטנה ביומיים האחרונים כקנייה לתחתית. הוא בירך גם את האנשים שנכנסו בתחתית המחירים..

הקפצה קטנה עד כה, נקווה שזה יתפתח מכאן.

כל הכבוד לאלו שקנו את התחתית. pic.twitter.com/OMWvV9GMnf

– מתי גרינשפן (@MatiGreenspan) 13 בספטמבר 2018

Cryptomanran Ran Nuener צייץ גם שאנחנו יכולים לראות הקפצה חזרה בטווח הקצר והקריאה כי תעודת סל ביטקוין נמצאת במרחק של 5 חודשים בלבד. לדבריו, מינויו של הממונה על הקריפטו המקצועי, אלעד רויסמן עשה זה עתה את לולאת ה- SEC לטובת תעודת הסל הביטקוין. כאשר הסטר פיירס כבר מקצוען BTC, הצבעת ה- SEC עשויה להיות 2/3 בעד כן.

אנו יודעים שהסטרפיירס הוא BTC מקצוען, עכשיו יש לנו גם נציב אחר.

אם הצוות יסלים את ההחלטה לוועדה אז הוא ילך להצבעה. יש לנו 2/3 הצבעות YES נדרשות.

אני מדבר עם ה- SEC השבועית – השקפה שלי, תעודת סל בחמשת החודשים הקרובים.https://t.co/0UdaMUg7kx

– רן נוינר (@cryptomanran) 13 בספטמבר 2018

קרא גם: ביטקוין למקד לטריליון דולרים על ידי הפיכתם למטבע אינטרנט בזמן שמדינות מדפיסות כסף כדי להילחם במשבר המתקרב.

לטווח ארוך חיובי- סיטי, תאומים, האיחוד האירופי ונאסדאק יוצרים מתכון מושלם

בעוד שהסנטימנט לטווח הקצר עשוי להתגבר מבחינה טכנית, השבועות האחרונים קנו מספיק חדשות חיוביות לטווח הארוך עבור הקריפטוסים. בנק גדול נוסף, סיטיגרופ, הוא הבנק האחרון שמציע אפוטרופוס קריפטו. לא רק משמורת, היא קנתה גם כלי שיכול להפנות כספים מוסדיים למטבעות קריפטוגרפיים. הבנק מתכנן להשיק מוצר בשם Digital Asset Receipt (DAR) שיאפשר למשקיעים מוסדיים להשקיע במטבעות קריפטיים באופן מבוטח ומוסדר לחלוטין..  

השני הוא Stablecoin רשום, שיסלק מניפולציה במחירים. מַזַל תְאוּמִים, עסקי הקריפטו שמקדמים האחים וינקלבוס השיקו מטבע יציב בשם דולר תאומים אשר יהיה תחת ראיית הרגולטורים בארה”ב, כלומר משרד השירותים הפיננסיים של מדינת ניו יורק (NYDFS).

נאסד”ק, בורסה מעולה מבחינה טכנית, נכנסה לקריפטו וכעת היא מפתחת כלים שיכולים לסייע לסוחרים מוסדיים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים בתובנה רבה יותר..

בעוד שהחברות עושות את שלהן, האמון של מדינות ורגולטורים גם גדל נציבות אירופאית, הגוף המבצע המציע חקיקה עבור האיחוד האירופי, הודיע ​​כי יסיים השנה הערכה רגולטורית לממשל נכסי הצפנה, מכיוון שהם “כאן כדי להישאר”, אמר רמה גבוהה רשמית.

ארבע הנקודות הללו הועלו גם על ידי ג’וזף יאנג, מתוך אמונה שזה יכול להיות האותות לחיוב הקריפטו לטווח בינוני עד ארוך, ולקחת את המחיר גבוה יותר..

עם תרחישים קצרים וארוכי טווח לטובת, אפשר להיות נוח להכניס את הכספים שלהם לקריפטוסים. כאשר הקריפטו הנוכחי נופל בצורה הגרועה ביותר מאשר בועת הדוט-קום, אפשר לחזות, אם השקעות יבוצעו במטבעות נכונים, יכולות לעשות הון בשנים הבאות. צריך רק לבחור מה זה “אֲמָזוֹנָה“מטבע שווה ערך והוא מטבע שווה ערך ל- pets.com.

אילו מטבעות לדעתך יתנו תשואות מדהימות בשנים הבאות? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me