ויטליק בוטרין אומר דגש רב מדי על תעודת סל ביטקוין, אימוץ זקוק לתשומת לב

פרסומת פמקס

ויטאליק בוטרין ציין כי למרות שה- תעודת סל ביטקוין הוא טוב, הטוב היחיד שלו להעלות את המחיר. לדבריו, אימוץ מטבעות קריפטוגרפיים בעסקים המיינסטרים חשוב יותר ביסודו ואז רק המחירים עולים. בעוד שהמשקיעים והעולם הרחב מסתכלים בעיני משקיעים על תאריכים אפשריים לאישור המיוחל של תעודת סל ביטקוין על ידי SEC, ויטליק מעלה את נקודת המבט שלו, בהחלט בעין של יזם בלוקצ’יין.. 

תעודת סל ביטקוין רק טובה להעלות את המחירים – ויטאליק

מטבעות קריפטוגרפיים והטכנולוגיה הבסיסית שלה, blockchain היו מילות מפתח מאז השנה שעברה. האינטרנט מלא בספרות על האופן שבו הטכנולוגיות החדשות הללו יכולות לשנות את אופן העבודה של העסק – לספק יותר שקיפות, מהירות וכן במקרים אנונימיות..

עם זאת, כאשר המחירים של מטבעות קריפטוגרפיים אלה עלו ברבעון האחרון של 2018, התקשורת המלאה החלה להתמקד בעליית מחירים ובאופן הגיוני בהשקעה בקריפטוגרפיה והשאירה מאחור את יסודות הליבה שלה לגבי אופן אימוץ העסקים. אם מישהו נשאל היום לגבי מחירי הביטקוין ואלטקוינים שונים הם יהיו בתשובת עמדה, אך אם ישאלו אותם בנוגע למקרה השימוש שלהם או לטכנולוגיה שמאחורי האלטקוין, לא רבים יהיו במקום לענות..

הסיבה לכך היא שאנשים מתרחקים אט אט מהפילוסופיה האמיתית שמאחורי הטכנולוגיות הללו ומדוע הם נוצרו מלכתחילה. על זה מציין ויטליק.

אני חושב שיש יותר מדי דגש על BTC / ETH / תעודות סל אשר יהיו, ולא מספיק דגש על הקלה על אנשים לקנות 5 עד 100 דולר בקריפטו באמצעות כרטיסים בחנויות פינתיות. הראשון טוב יותר לשאיבת מחיר, אך האחרון טוב יותר לאימוץ בפועל.

– ויטאליק שאינו נותן את’ר (@VitalikButerin) 29 ביולי 2018

אם הציוץ שלו מתואר, מה שהוא אומר הגיוני כאילו משהו שצריך לשנות את עתיד המטבעות הקריפטוגרפיים הוא צריך להיות הטכנולוגיה ואימוץ שלה ולא מוצר פיננסי שמושך השקעות ולקחת את המחיר גבוה יותר. מכיוון שאחרי שכל החדשות מסביב נמוגות, הדבר האמיתי שיידרש להחזקת המחירים והמשקיעים להרוויח כסף בשווקי הקריפטו יהיה היסודות של כל מטבע או אסימון – שהוא הטכנולוגיה שלו וכיצד הוא מתקבל על ידי עסקים לשימוש רגיל.

אם מתעלמים מהיסודות, מה שיישאר מאחור הוא שוק ספקולטיבי אשר יתמלא בתנודתיות, שממילא מרחיקה הרבה משקיעים. מכאן שגם תעודת סל של ביטקוין לא תוכל לעכב את המשקיעים במשחק אם המטבעות לא יספקו מהיסוד.

קרא גם: מייסד את’ריום ויטליק בוטרין משתף את תובנותיו בנושא קריפטו-כלכלה


ויטליק מהדהד את הרגשתם של ג’פרי ורניק ובראד ארמסטרונג לגבי הצפנה

ג’פרי ורניק משקיעים מוקדמים לביטקוין, בראיונותיו עם שרה סילברשטיין משבוע העסקים, התייחס גם הם לאותם קווים שמה וויטיק מנסה להצביע, כי בחיפזון להרוויח כסף מהיר בשווקים, רוב האנשים כיום, לא התרשלו להיזכר או נשכח לחלוטין מהמטרה הפילוסופית שביססה את יצירתו של ביטקוין. הוא מאמין שאנשים שנמצאים כעת בעסק לא היו שם בשנים 2009 ו -2010 ולכן לא היה אכפת להם מהפילוסופיה ומכאן שכל המטרה של מטבעות קריפטוגרפיים הופכת אט אט משימושיותה בעסקים לכלי השקעה יותר..

בראד ארמסטונג התייחס גם לאותו דבר בזמן שדיבר עם עובדיו בחודש שעבר. לדבריו, התנודתיות במחירי המטבעות הקריפטוגרפיים נבעה בעיקר מספקולנטים ואנשים שהבינו הכי פחות את הטכנולוגיה ועסקי הצפנה..

ויטאליק אמנם ניסה להפנות את תשומת ליבם של המשקיעים ליסודות מדוע צריך להשקיע בבלוק-צ’ייס ולא רק להפיל את כספך בגלל עדכון החדשות, אך עדיין יהיה קשה לשכנע הרבה אנשים שנסחפים על ידי הרבה הפצצות תקשורתיות והשקיעו מסיבה שאולי לא יעילה למחירי הקריפטו לטווח הארוך

האם מאמצים כמו זה של ויטליק ישנו את עמדות המשקיעים או שמא התקשורת תמשיך לשלוט בראשם? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map