פידליטי מצטרפת למירוץ הקריפטו כשהיא משיקה את הפלטפורמה המוסדית לביטקוין ואת’ריום

פרסומת פמקס

חברות וול סטריט פיננסיות נמשכות אט אט לקריפטות ורשימת החברות המתחילות שירותי קריפטו רק הולכת ומתארכת. התוספת האחרונה לרשימה זו היא תאגיד שירותים פיננסיים רב-לאומיים מבוססי בוסטון, פידליטי, שכן הכריזה על פלטפורמה מוסדית לביטקוין ואת’רום..

Fidelity מבטל נכסים דיגיטליים של Fidelity כדי להיכנס לעסקי הקריפטו

פידליטי השקעות, מנהלת הנכסים החמישית בגודלה בעולם, הודיעה כי היא מסלקת חברה נפרדת המוקדשת אך ורק להבאת מטבעות קריפטוגרפיים למשקיעים מוסדיים. תאגיד זה עם אחריות מוגבלת ייקרא Fidelity Digital Assets ויתמקד במתן פתרונות משמורת ברמה ארגונית, פלטפורמת ביצוע מסחר במטבעות חליפין ושירותי ייעוץ מוסדיים. חברה זו תספק את שירותיה 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע שנועדו להתאים את מחזור המסחר של בלוקצ’יין תמיד.

ל- Fidelity כבר יש גישה ל -13,000 חברות ייעוץ וברוקרים מוסדיים שבאמצעותם היא מספקת שירותים פיננסיים, סליקה, אחזקה ושירותים הקשורים להשקעה ומנהלת נכסי לקוחות בסך 7.2 טריליון דולר. עם החברה החדשה הזו, Fidelity Digital Assets תציע שלושה שירותים עיקריים לרשת שכבר הוקמה וללקוחות החדשים שהיא נמצאת בה. נראה כי המשוכלל ביותר מבין אלה הוא שירותי משמורת על ביטקוין, אתר ונכסים דיגיטליים אחרים. במיוחד השירות מתוכנן לתת למשקיעים מוסדיים דרך תואמת להבטיח את נכסיהם על ידי החזקתם בכספת פיזית..

שירותי נכסים דיגיטליים אחרים של Fidelity יכללו שירותי ביצוע סחר הממנפים מנוע מעבר פנימי ונתב הזמנות חכמות אשר יבצעו עסקאות באמצעות ספקי נזילות קריפטוגרפיים מרובים של צד שלישי. חשוב לציין, ששירותי מסחר אלה אינם מסתכמים בבורסה, אלא בצנרת המחברת ישירות בין לקוחות פידליטי לבורסות קיימות. כדי להקל על מעורבותם של מוסדות חדשים בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים, Fidelity Digital נכסים יציעו גם צוות שירותי לקוח ייעודי שיעזור בתהליך ההעלאה..

המוביל את עסקי הספין-אוף הקריפטיים של פידליטי היה טום ג’סופ, ראש פיתוח עסקי תאגידי לשעבר של פידליטי. למרות שג’סופ הוא בהחלט לא שם חדש לעולם המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין, הוא הצטרף לאחרונה ל- Fidelity, רק במטרה המובעת לעזור ל- Fidelity בהיצע הנכסים הדיגיטליים שלהם. ג’סופ הועלה על סיפונו כנשיא שרשרת באפריל 2017 לאחר 17 שנים בגולדמן זאקס והוטל עליו למנף את רולודקס העמוק של אנשי הקשר שלו כדי לעזור לגשר על הפער בין מוסדות פיננסיים ארגוניים ליישומים שאינם מטבעות קריפטוגרפיים של טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת..

“הלקוחות שלנו חושבים על זה כמחלקת נכסים ניתנת להשקעה,” אמר ג’סופ. “הם מבצעים את המחקר שלהם, הם מפתחים תזה סביב הסיבה לכך שלאסימונים האלה עשוי להיות ערך בעתיד, וזה באמת מעורר עניין רב.”

זה לא התקופה הראשונה של פידליטי עם קריפטוסים, שכן היא החלה להתנסות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין מאז 2013, עם ההשקה הדיסקרטית של חממת הבלוקצ’יין שלה, חלק ממרכז הנאמנות לטכנולוגיה יישומית. בשנת 2015 פידליטי צדקה החלה לקבל תרומות ביטקוין, ובפברואר השנה היוותה המטבע הקריפטוגרפי תרומה מהסוג הצומח ביותר של העמותה והביאה יותר מ -69 מיליון דולר..

ברחוב נראתה התרגשות מסוימת עם הכרזתו של פידליטי כשכמה מהשמות הבולטים בתעשיית הקריפטו צייצו על כך

הנה מה ש- CZ מבינאנס צייץ בשיתוף קישור החדשות של פורבס

לא קרן קטנה. https://t.co/J785D8gTWW


– CZ Binance (@cz_binance) 16 באוקטובר 2018

ג’וזף יאנג צייץ גם בטוויטר ואמר כי המהלך הזה של פידליטי היה אופטימי כמו תעודת הסל הביטקוין

פידליטי היא התיווך העצמאי הגדול ביותר בעולם עם נכסים בסך 2.45 טריליון דולר בניהול, והולכת להקל על עסקאות קריפטו.

הייתי אומר שזה אופטימי כמו אישור תעודת סל ביטקוין

– ג’וזף יאנג (@iamjosephyoung) 15 באוקטובר 2018

בעוד CryptoManRan, רן נוינר צייץ באומרו כי שמות גדולים בהחלט ימשכו כספים מוסדיים בקריפטוסים.

https://twitter.com/cryptomanran/status/1051889828021833729   

האם המהלך הזה של פידליטי יביא כספים מוסדיים ענקיים לקריפטוסים, זה משהו שהזמן יגיד אבל זה בהחלט חיובי גדול למערכת האקולוגית של מטבע החוץ..

מה אתה חושב על המהלך האסטרטגי הזה של פידליטי כלפי קריפטוסים? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map